dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 769
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 15365
  1. #81
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tabaluga1
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Czy to chodzi o tą przepuklinę, Agnes?
    Boże, ile to nasze maleństwo wycierpi
    Wyniki badań EEG na pewno będą dobre. Tylko tak możemy myśleć i już. Będę się za to modliła. Agnes, ucałuj MAŁEGO KOSMONAUTĘ- cudnie wygląda w tej "kabinie". A Tobie życzę duuuuużo siły i wytrwałości. Miłość matczyna jest jednak największym napędem, nieporównywalnym z niczym.

  2. #82
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kawika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    6.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    441

    Domyślnie

    Boże znowu maluszek się nacierpi

    ile takie dzieciatko musi jeszcze przejść????


    trzymam kciuki za wyniki i gorące pozdrowienia i uściski ślę
    Gdy człowiek wpada na pomysł to jeszcze nie wie co sobie o niego rozbije

    Dom-prawie koniec...

    Komenty

  3. #83
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Jestem dobrej myśli

  4. #84
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Mama Asi

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    213

    Domyślnie

    Franuś trzymaj sie forumowa babcia trzyma za Ciebie kciuki i prosi Najwyższego o pomyślność dla Ciebie a Twojej mamusi o dużo zdrówka.

  5. #85
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Agnes, trzymam nieustannie za Twoje siły, za zdrowie Franusia i za to, by Opatrzność była dla Was łaskawa.
    Uściski Malutkiemu.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  6. #86
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Dziękuję Wam kochani.

    Tak, Franiu musi mieć operowaną przepuklinę. Był już konsultowany. Każdy lekarz jak ją widzi to mówi tylko: ooo, jaka potężna przepuklina Jest ona niestety też źródłem dolegliwości bólowych. Jak mały zaczyna płakać czy złościć się z jakiegokolwiek powodu, to nie dość że zaraz zmienia mu się kolor skóry (płuca ), to jeszcze zaczyna go boleć przepuklina. No i kółko się zamyka. Franiu ma być operowany między 6 a 12 miesiącem życia ale po osiągnięciu min 7 kg wagi. Operacja sama w sobie jest prosta, problemem jest znieczulenie. To już będzie trzecia narkoza w jego życiu. Kazda narkoza związana jest z ryzykiem niedotlenienia. Niewielu anestezjologów podejmuje się znieczulania wczesniaków, bo to przypadki podwójnie problematyczne. Franiu będzie operowany we Wrocławiu.

  7. #87
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Teraz kwestia czysto techniczna:
    pisałam już o tym kilkakrotnie na FM. mam koszmarne problemy z logowaniem się na forum, odpowiadanie na listy w skrzynce to prawdziwa droga przez...logowania Nieraz zeby cokolwiek napisać musze logować się po kilka razy. Po 6 razie rezygnuję
    Zaloguj, wklej, zaloguj, wklej itd
    Czy ktoś też tak ma
    Dlatego bardzo Was proszę, piszcie do mnie na adres mailowy: [email protected]

    Jeśli na jakiś list nie odpowiedziałam, to własnie TYLKO i WYŁĄCZNIE z powodów technicznych.

  8. #88

    Domyślnie

    Też tak mam
    W serwerze jest jakiś robal, albo informatyk że tak powiem słabo się stara

    Bo zacząć, to i owszem, ale skończyć paradnie to już są wysokie loty.

    A finał jest bardzo ważny.



    Bo bez finalnego zalogowania nie ma czytania.

  9. #89
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    To ja bardziej optymistycznie powiem.

    Mój synek, jak był mały, też miał przepuklinę. Boże jak ja się denerwowałam i przeżywałam operację! Tymczasem wszystko poszło doskonale, po tygodniu malec właściwie o wszystkim zapomniał i w ogóle, było bezproblemowo (poza rodzinnym, który... nie umiał zdjąć szwów! ).

    Aga, bardzo wierzę, że i u Franusia wyniki okażą sie dobre, znieczulenie przebiegnie śpiewająco i nasz Krasnalek będzie w piorunującym tempie wracał do formy. Tylko i jedynie taka wersja jest obowiązująca. Howgh!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  10. #90
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    i ja tu trafiłam i choc nie jestem od samego poczatku z Franusiem to odkad jestem; cały czas mu kibicuje i oddycham razem z nim!

    Dzielny nasz krasnal!!!Krasnal na tą chwilę, bo jak widac wagę ma coraz bardziej imponujaca

  11. #91
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    No to teraz trzymamy kciuki żeby prędko było 7 kg i 6 miesięcy zeby już można było operować
    no i z całych sił za piątkowe wyniki
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  12. #92
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Chciałam Wam dziś coś opowiedzieć.
    Zanim zacznę opowieść, krótkie wprowadzenie w moje sąsiedztwo.

    Wyobraźcie sobie , że stoicie przodem do naszego domu. Po lewej stronie jest łąka, po której brykają sobie w ciągu dnia konie sąsiada, po prawej stronie dom naszych cudownych sąsiadów, Sylwii i Piotra, a następnie dom Kazia i Dory, od których kupiliśmy ziemię pod budowę domu.
    Poszłam dziś z Franiem na spacer. Gdy mijałam dom K i D, zobaczyłam Dorę. Cały „spacer”, ok. godziny, spędziłam przy bramce Dory. Musiałyśmy się nagadać za 4 miesiące

    A teraz cofamy się do dnia, w którym urodził się Franiu.
    Owego piątku odwiedzili mnie Sylwia i Piotr, przywieźli owoce i ciacho (którym, tak na marginesie, objadłam się jak bąk 30 minut przed cesarką, czym doprowadziłam anestezjologa do rozpaczy ), rozmawialiśmy dość długo. Powiedziałam im, że nie najlepiej się czuję, więc po jakiejś godzinie pogonili mnie do łóżka i poszli do domu.

    I tu rozpoczyna się opowieść Dory.

    Zaniepokojeni moim samopoczuciem zadzwonili do Radka (mężuś) i powiedzieli, żeby ich poinformował, gdyby coś się działo (Radek odwoził tego dnia Natkę do rodziny w lubelskim). Gdy się okazało, że trzeba wykonywać cc na cito, zdążyłam tylko wysłać Radkowi smsa „cięcie”. Ten zadzwonił do Sylwii i Piotra z informacją. Piotr i Sylwia siedzieli akurat u Kazia i Dory. Piotr zaczął snuć czarne wizje.. Dziewczyny zrugały go straszenie. Na to wszystko Kaziu powiedział tylko, że czas najwyższy skończyć czcze gadanie, trzeba się pomodlić za maluszka… Zawołali dzieci (w wieku od 18-27 lat), wstali i zaczęli się modlić o życie dla Frania..
    Modlili się, gdy Franiu przychodził na świat..


    Jesteśmy w domu dokładnie od dwóch tygodni. Ja od dwóch tygodni żyję w innym świecie, wróciłam do swoich kątów po na pewno najtrudniejszej przeprawie w moim życiu.. Codziennie doświadczam tyle szczerego zainteresowania stanem Frania, tyle chęci niesienia pomocy..
    Pamiętam swoje niedowierzanie, gdy przeczytałam o licytacji na rzecz Frania.. Rozumiałam, że sąsiedzi się martwią, że się modlili za maluszka.. ale Wy? Przez te 7 lat na FM poznałam kilka(naście) osób osobiście, ale większości z Was nie znam.. Zastanawiałam się jak to jest możliwe?.. Tyle się mówi o zamykaniu się ludzi na bliźniego, o znieczulicy a tu nagle okazuje się, że wokół jest tylu cudownych ludzi gotowych absolutnie bezinteresownie do niesienia pomocy.. Ludzi, których poruszył los małego skrzata..
    Tego się nie da wytłumaczyć racjonalnie.
    To świadczy tylko o wielkości Waszych serc..

    Nie umiem tak pięknie pisać jak Żelka, Depsia, Tola, Ziaba, Ania i.. cholera..za dużo pięknie piszących No nie umiem i już. Ale mam nadzieję, że wiecie, co chcę Wam powiedzieć?
    Że jesteście wspaniali,
    macie wrażliwe serca,
    że dzięki Wam przestaję słuchać tych, co o znieczulicy gadają na okrągło
    i że mam tylko nadzieję, że uda mi się spłacić ten dług.

    Dziękuje Wam bardzo jeszcze raz.


    (I tu autorka wzruszyła się przeokrutnie i łobsmarkała klawiaturę)

  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Aguś ... Ty zrobiłabyś na naszym miejscu to samo

    Nieraz powtarzam że to forum i Ci ludzie to ewenement na skalę światową ...
    Nigdy nie zostawią w potrzebie - poproszona o pomoc w jakiejkolwiek sprawie - zawsze ją otrzymałam ....

    Tak tu jest .... jak w rodzinie .....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  14. #94
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Dobrej nocy




    (tę tabliczkę kupiłam jeszcze gdy malutek leżał w szpitalu we Wrocławiu )

  15. #95
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Aguś ... Ty zrobiłabyś na naszym miejscu to samo

    Nieraz powtarzam że to forum i Ci ludzie to ewenement na skalę światową ...
    Nigdy nie zostawią w potrzebie - poproszona o pomoc w jakiejkolwiek sprawie - zawsze ją otrzymałam ....

    Tak tu jest .... jak w rodzinie .....
    No, masz rację kobieto.

    Cóż więcej mogę powiedzieć? Powiedziałaś wszystko.

    Mądrego to i miło posłuchać

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK
    Rozumiałam, że sąsiedzi się martwią, że się modlili za maluszka.. ale Wy?
    a my to co ? od macochy ?
    ja tu jestem zupełna świeżynka, ale skoro mogę pomóc, to nie zastanawiam się ani chwili
    to ja... a co dopiero weterani tego szacownego Forum ? bardziej zżyci, znający historię Frania do samego początku, śledzący ją na bieżąco...
    a mnie najbardziej cieszy, że przestałaś mieć obiekcje przed przyjęciem pomocy od nas
    zatem do dzieła - część fantów gotowa, reszta "się robi"

    ciepłe myśli dla Supermena

    Pozdrawiam,
    Armidia
    a gdyby tak... a może by... zwariować raz na jakiś czas

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK
    ...... mam tylko nadzieję, że uda mi się spłacić ten dług.......
    co Ty godosz
    czy my som z Polbanku albo innego MFW
    Ty masz tylko chuchać, głaskac, miziać SUPERMANA

  18. #98
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Aga, ale Ty godosz gupoty...
    Widać, żeś zmęczona, nieboraku...

    Ty tylko pisz, co u Franulka, my szczęśliwi będziemy!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #99
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    też obsmarkałam kalwiaturę...



    wszyscy jesteśmy członkami tej samej społeczności więc się razem trzymamy i nie możemy potrzebujących zostawić samym sobie

  20. #100
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Bardzo mnie wzruszyła opowieść AgnesK
    Jeżeli to możliwe i AgnesK reflektuje to oferuuję się na wujka forumowgo .
    Mam 3 córy + Moja Beatka to nawet dopłacę aby mieć swojegpo "chłopa"
    !20 kg żywej wagi , 180 cm wzrostu może być ?


    Proszę o tak

Strona 5 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony