dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 769
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 15365
  1. #1021

    Domyślnie

    widziałam dziś malutkiego Olka . przypomnę urodził się w 30 tygodniu ważył 1,2kg.I już w pierwszej dobie sam oddychał dostał 7 punktów.w 10 dobie życia waży już 1,375 . wygląda ślicznie zakochałam się w nim
    aaggaa=dżempel.nie mogę się zalogować

  2. #1022
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał AgnesK

    Daga, Koliber, Kordzina, co wyście wymyślili???
    Obiecuję, że zdjęcie umieszczę
    na to czekałam ...pierwsze słowo się liczy , juz się nie wywiniesz .... jutro wysyłam i czekam na zdjęcie z niecierpliwością ... najlepiej na modelce

    O szlag...
    A tak mi ręka na chwilę zadrżała, gdy pisałam te słowa..

    To teraz powiem jak Danuśka z "Krzyżaków": - Booooooję się....


  3. #1023
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał aaggaa
    widziałam dziś malutkiego Olka . przypomnę urodził się w 30 tygodniu ważył 1,2kg.I już w pierwszej dobie sam oddychał dostał 7 punktów.w 10 dobie życia waży już 1,375 . wygląda ślicznie zakochałam się w nim
    Aaggaa, więc wszystko będzie dobrze

    A nie miałaś problemu z wejściem na oddział??

  4. #1024
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Agnes on faktycznie idzie we wzrost a nie w wagę... Ale pięknieję z dnia na dzień.
    Nie wiem co z tą wodą nie chcemy wstawiać nagrzewnicy na zewn bo to bez sensu. Na razie obłożyliśmy ferelne miejsce wełną z zewn. I ogrzewamy od środka. Ale nastawiam się na wiosnę i porządną odwilż. Że też nie ma jak dostać się do tej rury od środka i jakoś ten lód zniszczyć bez uszkadzania rurki.

  5. #1025
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Aguś, moja urodziła się 16.10

  6. #1026
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kawika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    6.055
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    441

    Domyślnie

    dzień doberek

    jestem
    i całuski z rana dla Krasnala posyłam
    a nie było mnie bo się choróbska czepiały
    Gdy człowiek wpada na pomysł to jeszcze nie wie co sobie o niego rozbije

    Dom-prawie koniec...

    Komenty

  7. #1027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    buziaczki dla Franusia
    codziennie staram się zaglądać, niestety nie zawsze mam chwile, by coś napisać

    chłopie, rośniesz wielki

    Zygmunt ma rację niech mama ci da coś innego niż marchewkę
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  8. #1028
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylvia1
    Ale pięknieję z dnia na dzień.
    I o to chodzi!
    Szkoda tylko, że te obostrzenia w jedzeniu przez cukrzycę, prawda?
    No i oby z tą wodą jak najszybciej się Wam udało..


    Aga, to informuj na bieżąco o postępach malutkiej Będę wiedziałą w jakim punkcie jest Franiu, bez szukania w książkach

    Kawika
    A zdrowaś już?

    Ciociu Anetino, informuje, że dziś do jadłospisu weszłą zupka jarzynowa a do jabłuszka doszła dynia

  9. #1029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Wieści z dzisiaj:

    Wstępnie umówieni jesteśmy na 4.02 na Synagis we Wrocławiu. Wstępnie, bo NFZ ciągle nie klepnął papierów To jest skandal!
    Posłuchajcie: Ministerstwo Zdrowia wydaje komunikat w dniu 15.01 o finansowaniu leku od....listopada ub.r. do marca br!!! To nie koniec, bo rozporządzenie MZ musi być klepnięte przez NFZ W ub roku trwało to...miesiąc Tak więc na papierze jest pięknie: wcześniaczki mają klepnięte finansowanie immunoglobuliny przez (prawie) cały okres RSV (listopad-marzec) a w rzeczywistości może uda się podawać preparat od lutego Pani pielęgniarka, z którą dziś rozmawiałam powiedziałą, że ze względu na te koszmarne formalności chcieliby podać dzieciom 3 dawki - do kwietnia, ale nie wiem czy to się uda. Lekarze chcę też oglądać dzieci na 2 wizytach - 1 dnia badania, za kilka dni Synagis Poprosiłam, żeby w naszym wypadku zrobić wyjątek (pewnie nie my jedyni dojeźdźający w tej grupie będziemy), bo przy tych warunkach drogowych bez sensu ciągnąć Franka 2 razy do Wrocławia, tym bardziej że w lutym czeka nas jeszcze neurolog i chirurg we Wrocławiu. Najeździmy się troszkę. Ale też ten miesiąc wiele wyjaśni. Ja najbardziej liczę na jakieś wyklarowanie kwestii neurologicznych..

    I wreszcie, hit dnia, na koniec..
    Pan rehabilitant stwierdził dzisiaj, że.....Franek mu się coraz bardziej podoba!!
    Mi tam on się podoba od początku
    Znowu mamy modyfikację ćwiczeń.

    Wiecie czego zaczynamy Frankowi powoli zazdrościć? Facecik ma kaloryfer a nie brzuszek! Radek dziś stwierdził, że może on by tak zamiast Franka zaczął chodzić na rehabilitację...
    Jezu jak ja się cieszę. Aż się boję, ale chyba czas najwyższy cieszyć się tak na maksa, prawda?

    Lecę na kolację



    Ale się rozgadałam.. Ale to z radości

  10. #1030
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgnesK
    Cytat Napisał sylvia1
    Ale pięknieję z dnia na dzień.
    I o to chodzi!
    Szkoda tylko, że te obostrzenia w jedzeniu przez cukrzycę, prawda?
    No i oby z tą wodą jak najszybciej się Wam udało..
    hihi wyszło że to ja pięknieję a to chodziło o Frania miało być pięknieje z e a nie ę na końcu
    Obostrzenia w cukrzycy załatwiam insulinką. Na wodę nastawiam się na wiosnę... CHyba że wcześniej wymyślę jakiś cud.

  11. #1031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    rany taki szkrab i kaloryfer już ma


    i to w takie mrozy, przyda się

  12. #1032

    Domyślnie

    Chętnie poznamy Pana Rehabilitanta

    Osobiście mogę Go pocałować .

    W rękie.

  13. #1033

    Domyślnie

    Sylvia, napisz , jakie imię ma Fasolka w zależności

  14. #1034
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Sylvia, Ty nie poprawiaj żadnych literek, bo nie od dziś wiadomo, że kobieta pięknieje w ciąży.

    Agnes, zgadnij, o czym zapomniałaś pod koniec dnia?
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  15. #1035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Patrzyłam dzisiaj na bójki między starszymi zdesperowanymi ludźmi, którzy stoją na tym mrozie w kolejce przez całą noc, żeby tego jednego jedynego dnia w miesiącu zarejestrować się na operację okulistyczną. Chętnych kilkuset, miejsc z NFZ 55. I ci ludzie stoją, desperacja w nich i rozpacz taka, że wzajemnie się okładają, żeby w kolejce się zmieścić...
    A dyrektor szpitala zarządził tylko osobiste zapisy i tylko JEDEN dzień w miesiącu!!!

    BożeTy mój, do czego doszło w tym kraju, to skandal w biały dzień jest.

    Niemniej - radość wielka, że Franuś taki mocarny i że (jak zawsze ) pokonuje wszystkie trudności i przeszkody.

    Buziaki i gratulacje dla Mamy i dla Franusia!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  16. #1036
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylvia1
    Cytat Napisał AgnesK
    Cytat Napisał sylvia1
    Ale pięknieję z dnia na dzień.
    I o to chodzi!
    Szkoda tylko, że te obostrzenia w jedzeniu przez cukrzycę, prawda?
    No i oby z tą wodą jak najszybciej się Wam udało..
    hihi wyszło że to ja pięknieję a to chodziło o Frania miało być pięknieje z e a nie ę na końcu
    No bo tak miało być!
    A Ty kobietko piękniej nam i zaokrąglaj się
    I proszę o systematyczne informowanie który tydzień, wymiary itd

  17. #1037
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Ziaba..

    Gosiek, ja też nie sądziłąm, że takie małe szkraby mogą mieć takie mięśnie!! Niemowlaki zawsze kojarzyły mi się z.. ludkami Michellin

    Margoth, o Jezusie...
    Waga?.. 4.910

    DPS, widziałam te sceny w wiadomościach. Przerażenie bierze.. Żeby nie zapewnić tym starszym ludziom choćby rejestracji telefonicznej?? Życzę panu dyrektorowi tego szpitala żeby choć raz poczuł się jak szary, zwykły pacjent

  18. #1038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Widzis Aguś, Franus da rady sobie ze wszystkim. Bedzie dobrze i jeszcze lepiej.
    Fajnie, ze sa takie wiadomosci.

  19. #1039
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    No przecież mówię nie od dziś;będzie dobrze i już!Mnie tam Franio od dawna się podoba,a tu p. rechabilitant teraz się dopiero zdeklarował? No dobre i to Dużo powodów do radości życzę! A rozpisuj się ile chcesz-z "dziką rozkoszą" czytam i pysio mi się śmieje!

  20. #1040
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    No przecież mówię nie od dziś;będzie dobrze i już!Mnie tam Franio od dawna się podoba,a tu p. rehabilitant teraz się dopiero zdeklarował? No dobre i to Dużo powodów do radości życzę! A rozpisuj się ile chcesz-z "dziką rozkoszą" czytam i pysio mi się śmieje!

Strona 52 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony