dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 659 z 769
Pokaż wyniki od 13.161 do 13.180 z 15365
  1. #13161
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żelka Zobacz post
    No za to bym Cię przez kolana chętnie przełozyła i naczepała na ten tyłek, mimo tego, że wiem o co ci chodziło. Bać się Frania? Przecież to przedszkole dla dzieci z problemami, a Franio w tym wszystkim jest złote Dziecko. Tyle już pokona,ł to sobie i tutaj poradzi. Zrobicie to mądrze, nic na siłe, niczego nie przyspieszając, jak wszystko dotychczas i będzie dobrze.
    I nie rycz Matka, nie rycz!!! Co Ty zrobisz jak Dzecko do Szwajcarii pojedzie, no co?!
    Żelciu, mylisz się. NIe wiesz w ilu przedszkolach byłam i co słyszałam.
    To jest przedszkole dla dzieci zdrowych, całkiem normalne, niepubliczne.
    Integracyjne ma ogromne sale, duże grupy i liczy 200 dzieci. Absolutnie nie dla Frania.
    I nie wiesz nawet jak bardzo po moich wczesniejszych rozmowach stwierdzenie "Ja się Frania nie boję" ucieszyło mnie. Bo większość się bała / nie miała pojęcia o sssooo chodzi / chciała mnie od razu wywalić za drzwi jak padło słowo na a / jedna pani zadzwoniła w ub tyg z pytaniem, kiedy wreszcie przyjdziemy bo ona ma zaległości w czynszu (a za Fr idzie kasa przeca).
    Więc nie dziw się kochany aniołeczku. Ty za dobra jesteś, zeby móc sobie wiele rzeczy wyobrazić

  2. #13162
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zochna Zobacz post
    Aga,
    chciałam uprzejmie donieść, że dzisiaj o 22.50 w tvp2 , w cyklu świat bez fikcji będzie brytyjski dokument
    "Autyzm - miłość ponad wszystko".



    W ogóle (i przede wszystkim) jest mi strasznie głupio z powodu niezrealizowanych obietnic...

    Mogłabyś mnie wirtualnie kopnąć w tyłek, albo jakoś słownie zdopingować -
    bo kurcze, nie mogę się jakoś zebrać, bardzo przepraszam.

    Ściski zostawiam dla cudnego Frania,
    i idę suszyć Jaśka - bo bez suszary nie zaśnie
    No, dokument powalił nas.
    Tylko tyle teraz napiszę.

    Zochna, ale ja Cię nie ma za co kopać w tyłek WIęcej osób powinno mnie kopnąć, mam zdecydowanie większe zaległości

  3. #13163
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    O Jezuu co za ludzie?! A widzieli oni chociaż Frania czy tylko Ty byłaś z dokumentami? No nie mogę uwierzyć, że Frania ktoś zobaczył i gadał takie głupoty. A swoją drogą, takich to od razu omijać szerokim łukiem.
    Zobaczysz, tutaj się Franio odnajdzie i będzie ulubieńcem wszystkich cioć i wujkuf.
    A tamci nie załują bo sami tracą na tym, że się takich Franków boją!!!

    Kochani wklejam dzis zyczenia, więc Wam też fkleję. W necie znalezione, ale mi się spodobały.

    Wesołych Świąt.
    Zdrowia, szczęścia humoru dobrego,
    a, przy tym wszystkim
    stołu bogatego.
    Mokrego dyngusa, smacznego jajka.
    I niech, te święta będą
    jak bajka!

  4. #13164
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Żelciu, z Franiem nie jeździłam, żeby go nie stresować.
    Słowo na 'a' tak działa.

    Dziękujemy za życzenia

    Franulkę wczoraj opitoliłam. Bidne to nasze dziecko takie krótko ostrzyżone
    Ostatnio tak go opitoliłam pół roku temu. Odzwyczaiłam się, kurcze.

    Zaraz lecimy do Wrocka, do endokrynologa.
    Wyniki Franio ma piękne!
    TSH wreszcie w samm środeczku normy, FT3 i FT 4 też w normie

  5. #13165
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Ja tam się takim gadkom nie dziwię, znam trochę światek niepełnosprawnych i wiem jacy ludzie mogą być cyniczni, a dobro osoby jest na samym końcu albo co jeszcze gorsze wcale go nie ma..... Brutalna rzeczywistość.
    Agusia trzymam kciuki za wizytę.
    Życzenia też już zostawię bo nie wiem jak będzie z czasem

    Życzę Wam zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt.
    Oby Franek zniósł odwiedziny jak najlepiej

  6. #13166
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    A, tak myślałam, że sama byłaś. Nie widzieli Frania jeno dokumenty. a Franio nasz kochany dokumenty od zawsze miał gdzieś. A Ty Matka następnym razem jak na czymś Ci będzie bardzo zależało, koniecznie Frania zabierz. Franiowi nie odmówią niczego!

    I znowu się złapałam na to "opitoliłam"! A czemu te psotne włosy Mu obcinasz, beeee. Ja to właśnie jestem wielbicielką tej czuprynki artystycznej. Aha i tego wzroku zmarszczonego, myślicicielskiego, dumającego.
    Odpoczywajcie Kochani i pozdrowienia dla Siostry Twojej, mam nadzieję, że o tym wypadku już zapomniała. Zdrówka dla wszystkich!

  7. #13167
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Kochani, wpadam tu z życzeniami dla Was wszystkich - zdrowych, spokojnych, pogodnych i rodzinnych Świąt Wam życzymy.




    U lekarza było super - tablet z piktogramami to jest strzał w 10! Pani doktor nie mogła własnym oczom uwierzyć..
    Tarczyca pięknie wyrównania, Franula w ciagu 5 mies urósł 4 cm!

    Tylko w trakcie powrótu zaczęło mu się strasznie lać z nosa, ok 18 miał już 37,6.
    Kurcze..mam nadzieję ze się nam kurdupelek nie rozłoży się, bo raz że choroba - wiadomo, dwa..nasz wyjazd do Szczecina weźmie w łeb..
    Zobaczymy co nocka przyniesie..

  8. #13168
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Niech franio rośnie,taaaki duuuzy!
    Zdrowia i spokoju w te Święta Aguś!

  9. #13169
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Oj,coś zxnowu chyba w powietrzu fruwa,bo wnusię też katar bierze! Zamieszam coby nocka wygoniła wirusa i Franio do zdrowia wrócił
    Zyczę Wam udanej wyprawy do rodzinki oraz pełnych radości,miłości i zdrowia Świąt! No i słoneczka pięknego zachęcającego do spacerów.

  10. #13170
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    RD2011

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wieś
    Posty
    933

    Domyślnie

    Aguś !

    Życzę Wam , zdrowych Świąt Wielkiej Nocy !
    Szczególnie dla Franuli posyłam !
    Miłych dni świątecznych z Rodziną !

  11. #13171
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Dziękujemy


    Chyba nie pojedziemy Franula już na Nurofenie, śpi niespokojnie.. Zobaczymy co będzie rano.
    Narazie niefajnie to wygląda, kurcze

  12. #13172
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	images 2.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	7,3 KB
ID:	179868

    Radosnych , Zdrowych i Spokojnych
    Świąt Wielkanocnych

    życzy
    Zbigniew
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 29-03-2013 o 06:34

  13. #13173
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Jak Franula?

  14. #13174
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #13175
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Słuchajcie mądre ciotki, radźcie co robić - nurofen mały dostał w nocy
    trochę płakał, zasnął, co jakiś czas mierzyłam mu temp, była ok. Rano było 38,3, poprosiłam R zeby podał Nurofen, okazało się ze jest godz...10:40!!!!!!!!!!!
    Nigdy Fraio tak długo nie spał. My też No ale noc trudna trochę byłą.
    Mały jest lekko marudny, ale nie strasznie jakoś.
    Nie ma stadium naleśnika, zjadł śniadanie normalnie.
    Oczywiście dziś nigdue nie jedziemy
    Ale czy jest szansa ze jutro będziemy mogli?
    Mi rozsądek mówi zeby zostać w domu, ale jak widze rozczarowanie Natki, to wymiękam...

    Proszę o radę Was.

    Narazie młodzież nie kaszle, katar przestał mu lecieć ciurkiem ale wydaje mi się ze siedzi teraz gdzieś wysoko, bo słysze jak mały oddycha
    zaraz mu inhalację z soli zrobię to pewnie zacznie spływać

    Szykować się na święta w domu czy mozemy mieć jeszcze nadzieję na wyjazd do Szczecina?..

  16. #13176
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    W tym roku to ciągle tak mamy z dziewczynami ,że po jakimś nieszczególnym dniu "ratujemy się" i przechodzi .
    Pewnie po południu wszystko się wyjaśni , / oczywiście na Tak. /

    Życzę powrotu do zdrowia.


    ps.

    Aaaa , nie jestem "mądra ciotka" , więc podpowiedź niepewna.
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 29-03-2013 o 11:01

  17. #13177
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    ani mądra,ani ciotkaJa bym zostala w domu38,3 rano to dużojutro i tak będzie rozbity(szkoda go w podróż ciągnąć).Natka...przeboleje(uścisk).
    Zdrowia i spokoju

  18. #13178
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Oj...wujku Zbyszku, przepraszam

    No i ja jak patrzę na Franca to z każda godziną więcej wątpliwości we mnie...

  19. #13179

    Domyślnie

    A moze by tak Natka z Tata wybyli, a Ty z Franiem byscie sobie zrobili "bezstresowe Swieta" na kanapie?

  20. #13180
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anev
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    mój mały kawałek nieba
    Posty
    301

    Domyślnie

    Agusia, życzę Wam
    zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych,
    dużo słońca i uśmiechu .

Strona 659 z 769

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony