dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Banned
    wadlo

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kalwaria Zebrzydowska
    Dzielnica
    Barwałd Górny
    Posty
    3

    Domyślnie MEBLE TAPICEROWANE narożniki, sofy, kanapy Kraków, Katowice

    MEBLE TAPICEROWANE: narożniki, komplety , sofy, rogówki, kanapy, meble wypoczynkowe
    Produkujemy meble tapicerowane. Nasze wyroby wykonujemy zarówno dla indywidualnych klientów jak i firm.

    W ofercie znajduje się szeroki wachlarz mebli tapicerowanych m.in.: narożniki, sofy, wersalki, tapczany oraz komplety wypoczynkowe. Stworzone przez nas meble tapicerowane posiadają swój niepowtarzalny styl.

    Charakteryzują się wykonaniem z dowolnego materiału(tkanina, skóra naturalna, eko-skóra),dowolnym kolorem drewna jak również zestawem i wymiarem. Polecamy: narożniki, wersalki, sofy, komplety wypoczynkowe. Zapraszamy na stronę www i zakupu. Jako producent mebli nasze meble tapicerowane dostarczamy głównie do małopolski m.in: Kraków, Myślenice, Wieliczka, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska i na śląsk m.in. do takich miast: Katowice, Chorzów, Bytom, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Ruda Śląska, Sosnowiec

    Obejrzyj całą naszą ofertę na http://www.mebles.pl/ Serdecznie zapraszamy







  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    GosiaSwarzędz

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    2

    Wink

    Kurcze, fajne, podobają mi się te wykończenia na oparciu. Trochę późno zobaczylam post. Ja jestem właśnie po zakupie, zamawiałam ostatnio narożnik w sochackymeble.com bo w sumie zależało mi na czasie, są ze Swarzędza. Konkretnie coś tkiego, ale w kolorze krwistoczerwonym. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	duży naroznik venus bez pampersów copy.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	303447

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony