dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 40
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 785
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Pierwszy szkodnik- syn. Od początku butelka. No i choróbska pałętały się wciąż dookoła.
    Druga - córa cyc do 2 roku - zdrowa jak ryba, mimo że chucherko.
    Zawsze cyc to natura, a butla to prochy.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  2. #42

    Domyślnie

    Prosto i na temat -mój poprzednik Mały się wypowiedział :
    tak jest najlepiej (a jak praktykę masz opanowaną )
    z nerwami.,hormonami i zmęczeniem wygrasz ....

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Moja bratowa spała z dwójką.
    No taaak... Ja też...
    Jak jedno bliźnię się zbudziło na papu - to sru - przebieranka, do wyra i cyc - zasypiałam. Jak się drugie bliźnię obudziło - powtórka z rozrywki... A potem w dalszym ciągu nocy jak kwękały to się jeno na różne boki odwracałam - w końcu KAŻDE dziecko inaczej ssie, więc czego jedna nie zjadła - druga dokończyła

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Baru no nieźle. Ja miałam na myśli dwoje w różnym wieku, ale mnie przebiłaś i zakasowałaś
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi

    Cytat Napisał EZS
    A ja się bałam, tyle było gadania o tym, ze matka we śnie przygniotła dziecko
    Chyba musiałaby być pod wpływem. Śpię z Małą od początku, nawet w szpitalu z nią spałam. Moja bratowa spała z dwójką.
    Sorry, ja nie opowiadam plotek z forum,
    ja mówię o pacjentach na OIOMie pediatrycznycm

    Błogosławiona nieświadomość

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    dziś zostałam wezwana o 1.00 na karmienie. Położyłam się już w małym pokoj i zasnęłam. Do rana budziłam się dwa razy, bo Miśka kwękała, ale tak naprawdę to do 7.00 nie jadła

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    Sorry, ja nie opowiadam plotek z forum,
    ja mówię o pacjentach na OIOMie pediatrycznycm
    Wierzę, tylko ktoś sprawdził w jakim stanie była mamusie, kiedy się to stało. Statystyki są jednoznaczne. Bardzo jednoznaczne.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    dziś zostałam wezwana o 1.00 na karmienie. Położyłam się już w małym pokoj i zasnęłam. Do rana budziłam się dwa razy, bo Miśka kwękała, ale tak naprawdę to do 7.00 nie jadła
    No i co? Jesteś bardziej wyspana?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  9. #49

    Domyślnie

    Agnieszko, Kasia nie spała mi nocami przez 2 miesiące - do 1szej, do 4tej rano.. Chodziłam nieprzytomna, a tu jeszcze Piotruś, dom i ogólne życie.
    Kasia jadła jak Twoja córcia, bez przerwy płacz i moje nerwy - czy głodna, czy brzuszek, czy to nie kolka. Koleżanka poradziła mi chustowanie Kasi - po 2 dniach treningowego wiązania poszłyśmy na godzinny spacer. Kasia zasnęła wieczorem o 20 i spała do 1szej w nocy Nie wiem, czy pomógł upływ czasu, czy faktycznie motanie w chuście. W każdym razie od kilku tygodni jest znacznie lepiej.
    I jeszcze jedno - jak nie spacerujemy w chuscie w ciągu dnia, to wieczorem mała ma problemy z zasypianiem.
    Może Misia też potrzebuje więcej fizycznego kontaktu z Tobą?

  10. #50

    Domyślnie

    Jeśli tylko możesz to zaangażuj wszystkich innych do pomocy w domu i nad drugim dzieckiem ... KIEDYŚ - DAWNIEJ TO TAK FUNKCJONOWAŁO - ciotki babki i inni pomocnicy . Po to by można było malucha wykarmić , nie zapominaj też o diecie - może uczulać dziecko .. A tak w ogóle to na święta zapisz się do rodziny i nie rób NIC

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    co to jest chustowanie ??

  12. #52

    Domyślnie

    Malka, noszenie dziecka w chuście
    jak mi się uda zdjęcie wstawić, to pokażę


    o, takie coś - nasze pierwsze wiązanie z Kasią, jeszcze trochę nieudolne


  13. #53
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    kiwuśka - fajnie wyglądacie Na pewno chustowanie służy i dziecku (bliskość, ciepło mamy) i Tobie (ręce wolne jak trzeba), ale ja bym się chyba trochę bała, że się dziecko przyzwyczai do ciągłego noszenia i potem to dopiero będzie bonanza jak coraz cięższe będzie...

    Aga a jakim Ty dzieckiem byłaś?? Może też nie chciałaś spać w nocy Ja nie wiem z czego to wynika, więc kombinuję, że każdy typ ma inaczej/po swojemu - ja nie robię nic szczególnego a obie dziewczyny szybko zaczęły przesypiać mi noce - Wiki zasypia sama w kołysce (chyba, że po karmieniu przy odbijaniu mi już zaśnie na ramieniu), pobujam ją trochę a potem leży sama, coś tam kwęka, skrzeczy aż zaśnie (zazwyczaj ok 21-22) i śpi tak do rana - dziś ją obudziliśmy jak sie mąż ze satrzsza córką do pracy/przedszkola szykowali - czyli po 7.00

    I nie brałam dzieci do spania do nas do łóżka - może na początku kilka razy się zdarzyło, że przysnęłyśmy obie przy nocnym karmieniu, ale generalnie z córkami przytulamy się cały dzień a w nocy przytulam się do męża
    Domek Arcobaleno

    ...bo od marzeń wszystko się zaczyna...

    Dzień za Dniem..
    Zapraszam Do Mojej Pracowni

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Kiwusia, dobrze, że wkleiłaś zdjęcie skojarzyło mi się to z zawijaniem dzieciaka w rożek, lub inny becik i juz się do linczu szykowałam
    Chusta fajna rzecz, ale proszę, ne pakujcie dzieci w nosidła ...proszę

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    Kiwusia, dobrze, że wkleiłaś zdjęcie skojarzyło mi się to z zawijaniem dzieciaka w rożek, lub inny becik i juz się do linczu szykowałam
    Chusta fajna rzecz, ale proszę, ne pakujcie dzieci w nosidła ...proszę

    Malka, wypluj to o nosidle ostatnio widziałam takie nieszczęsne półroczne dziecko zwisające z nosidła. Spocone, spłakane a matka na luzie zakupy robiła
    Arco - nawet jak zawiązalam Piotruśka, to nie czułam cieżaru
    poważnie

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał kiwuśka

    Malka, wypluj to o nosidle ostatnio widziałam takie nieszczęsne półroczne dziecko zwisające z nosidła. Spocone, spłakane a matka na luzie zakupy robiła
    Arco - nawet jak zawiązalam Piotruśka, to nie czułam cieżaru
    poważnie
    ale co mam wypluwać ja prosze rodziców by nie pakowali w nie dzieci,dla ich dobra (i rodziców i maliuchów)

  17. #57

    Domyślnie

    eeeeeee, źle napisałam, sory
    Chodziło mi o ewentualną sugestię, że Kasia w czymś takim
    Jak widzę nosidło, to mnie skręca. Ciekawe, jak taki rodzic czułby się na miejscu tego malucha

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał kiwuśka
    Malka, noszenie dziecka w chuście
    jak mi się uda zdjęcie wstawić, to pokażę


    o, takie coś - nasze pierwsze wiązanie z Kasią, jeszcze trochę nieudolne
    Tylko radziłabym się zastanowić od razu nad kupnem tkanej. Elastyczną łatwiej się wiąże i więcej wybacza, ale tkana posłuży na dłużej i pozwala na więcej kombinacji. Elastyczna to w zasadzie tylko jedno wiązanie i dwa sposoby wkładania dziecka do niego.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał arcobaleno
    kiwuśka - fajnie wyglądacie Na pewno chustowanie służy i dziecku (bliskość, ciepło mamy) i Tobie (ręce wolne jak trzeba), ale ja bym się chyba trochę bała, że się dziecko przyzwyczai do ciągłego noszenia i potem to dopiero będzie bonanza jak coraz cięższe będzie...
    Dziecko rodzi się przyzwyczajone do noszenia. Mit o tym, że się przyzwyczai i będzie kłopot bardzo szkodzi zarówno noworodkom jak i młodym mamom.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi
    Cytat Napisał kiwuśka
    Malka, noszenie dziecka w chuście
    jak mi się uda zdjęcie wstawić, to pokażę


    o, takie coś - nasze pierwsze wiązanie z Kasią, jeszcze trochę nieudolne
    Tylko radziłabym się zastanowić od razu nad kupnem tkanej. Elastyczną łatwiej się wiąże i więcej wybacza, ale tkana posłuży na dłużej i pozwala na więcej kombinacji. Elastyczna to w zasadzie tylko jedno wiązanie i dwa sposoby wkładania dziecka do niego.
    Joshi, mamy tkaną, kolory mi tej Nati spasowały

Strona 3 z 40

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony