dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 25
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 483
  1. #101

    Domyślnie

    Z tš wilkoœcia kuchni do wyspy to jest różnie. Słyszłam tyle opinii ilu projektantów odwiedziłam.
    My mamy wymiary kuchni 3,30 m x 3,80 wolnostajaca wyspa sie nie zmieœci ale wymysliłam coœ innego.






    Pozdrawiam,
    KasiaR

  2. #102
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaR
    Z tš wilkoœcia kuchni do wyspy to jest różnie. Słyszłam tyle opinii ilu projektantów odwiedziłam.
    My mamy wymiary kuchni 3,30 m x 3,80 wolnostajaca wyspa sie nie zmieœci ale wymysliłam coœ innego.

    sorki, ale profesjonalnego prjektu jeszcze nie mam, jak tylko dostane wizualizacje mojej kuchni to cos wkleję.

    Pozdrawiam,
    KasiaR
    Ale czy taki układ nie będzie cie zmuszał do gonienia dookoła wyspy?

    Ja zastanawiam się nad wyspą, bo mam kuchnię połączoną z jadalnią, w kuchni zaś nie mam planowanego żadnego stołu. No i tak sobie myslę, ze bieganie do jadalni z miską płatków z mlekiem niekoniecznie jest wygodne. A poza tym: krojenie sałatek czy wogóle przygortowywanie czegokolwiek na siedząco pasowałoby robic w kuchni, przy blacie i ciągu szafek.

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulka
    Cytat Napisał kasiaR
    Z tš wilkoœcia kuchni do wyspy to jest różnie. Słyszłam tyle opinii ilu projektantów odwiedziłam.
    My mamy wymiary kuchni 3,30 m x 3,80 wolnostajaca wyspa sie nie zmieœci ale wymysliłam coœ innego.

    sorki, ale profesjonalnego prjektu jeszcze nie mam, jak tylko dostane wizualizacje mojej kuchni to cos wkleję.

    Pozdrawiam,
    KasiaR
    Ale czy taki układ nie będzie cie zmuszał do gonienia dookoła wyspy?

    Ja zastanawiam się nad wyspą, bo mam kuchnię połączoną z jadalnią, w kuchni zaś nie mam planowanego żadnego stołu. No i tak sobie myslę, ze bieganie do jadalni z miską płatków z mlekiem niekoniecznie jest wygodne. A poza tym: krojenie sałatek czy wogóle przygortowywanie czegokolwiek na siedząco pasowałoby robic w kuchni, przy blacie i ciągu szafek.

    Myslę,że raczej bede przebywać najczęœciej miedzy zlewem ,a płyta ceramicznš

  4. #104

    Domyślnie

    zzuza dzieki za zdjęcia,dzięki nim wiem że :
    jednak to będzie wyspa bez stołowania sie /często gościmy teściów i 6 osób przy niej to jednak trochę za dużo/
    z wyspy nie zrezygnujemy,bedzie tam płyta ceramiczna
    musimy pomysleć o jakimś mniejszym stole lub czymś co by ten stół zastapił
    pozdro
    "experto credite"
    wierzcie temu ,który sam doświadczył
    z Wergiliusza

  5. #105

    Domyślnie

    jesli chodzi o wyspy to znalzłam jeszcze takie








































    pozdrawiam serdecznie
    KasiaR

  6. #106

    Domyślnie

    prawdziwy zawrót głowy!!!!
    co jedna to ładniejsza,szkoda że w domu możemy mieć tylko jedną kuchnię
    "experto credite"
    wierzcie temu ,który sam doświadczył
    z Wergiliusza

  7. #107

    Domyślnie

    Zuzza i kasiaR śliczne te kuchnie. to ja i też coś dorzucę, chociaż może się powtórzyć - tyle tu tego
















  8. #108

    Domyślnie

    Inezka daj znać czy juz na coś się zdecydowałaś. a dla zaintetresowanych jeszcze wkleje trzy fotki.





    ta może wyglądać ciekawie pod warunkiem, że macie dużą kuchnie
    [/b]

  9. #109
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    To może jeszcze trochę powklejam

    Wyspy ze zlewem:









  10. #110

    Domyślnie

    nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda. a.... powklejam sobie jeszcze;













    Inezka gdzie jesteś?

  11. #111

    Domyślnie

    Co zrobić gdy wszystko mi się podoba??????.Chyba nigdy nie wybiorę jaka chcę kuchnie

  12. #112

    Domyślnie

    Editta, jestem jestem tylko chwilowo rzadziej ale obiecuje poprawe. Tez masz dylematy wyspowe???
    Ja juz zamowilam meble - mala wysepka bez plyty i zlewu, ot taki dodatkowy blat roboczy. 2 x szafki 60 cm otwierane na dwie strony i posrodku otwarte poleczki 40 cm. Poczatkowo te szafki mialy szklane fronty, ale wymienilam na drewniane ze wzgledu na bezpieczenstwo malego ludzika.

  13. #113

    Domyślnie

    Inezka no tak i to wielki dylemat. jak na razie szukam inspiracji, bo do meblowania to jeszcze nam troche brakuje u mnie też płyta i zlew będą gdzie inndziej, a wsypa musi spełniać również rolę stołu do codziennych posiłków. na święta i różnego rodzaju okazje planuję rozkładany stół. Jedyne co mnie zainteresowało wklejam poniżej - zdjęcie znalezione na formu




  14. #114

  15. #115

    Domyślnie

    Editta, bardzo ladna i oryginalna jest ta wyspa.

  16. #116
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Inezko,
    kiedy będziesz mieć swoją kuchnię?

  17. #117

    Domyślnie

    Soniko, w pierwszej umowie mialam termin do 25 kwietnia, po zmianie frontow szklanych na drewniane w wyspie ostatecznie na 30 kwietnia. A mialo byc na Boze Narodzenie
    Juz sie nie moge doczekac... teraz mam dylemat z plytkami
    A Ty kiedy???

  18. #118
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To w sumie już niedługo .
    Ja swojej jeszcze nawet nie zamówiłam. Obeszłam dzisiaj z pół miasta i znowu spodobał mi się jeden z fornirów .

  19. #119

    Domyślnie

    Soniko, czy z facetami masz tak samo?????????????
    Ja staram sie nie ogladac nic nowego w temacie kuchni, bo przestanie mi sie podobac to co zamowilam

  20. #120
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Sama wiesz jak to jest - kobieta zmienną jest .

Strona 6 z 25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony