dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 83
  1. #21
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Niby racja - ale jak moja dziecina zaczynała chodzić do przedszkola, okrutnie przy tym płacząc, to mnie opieprzono za to, że mówię , że przedszkole jest fajne i będzie się tam dobrze bawiła. I to opieprzył mnie zawodowy psycholog twierdząc, że nie mogę wmawiać dziecku, że będzie fajnie jak sytuacja dla dziecka fajna nie jest - inaczej by nie płakało

    Reasumując - na bank da sobie radę, ale nie piszcie proszę, że to OKAZJA na znalezienie lepszej pracy Jakby jej było źle w obecnej, którą utraciła, to po pierwsze już dawno sama by szukała innej a po drugie to by nie rozpaczała po utracie obecnego miejsca pracy ...

    Co ma być to będzie ... Co ma wisieć nie utonie - dasz sobie radę ...

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Mariusz ... generalnie masz rację, dlatego napisałam Jej:

    Cytat Napisał daggulka

    żesz kuźźźźźwa , kordzina .... noż cholera jasna .... współczuje ....

    ale ja Ci powiadam ..... jakoś to będzie .... nowa praca , nowe szanse - dobrze sie skończy , zobaczysz .....
    poczekaj co szefostwo wymyśli uderzając z hasłem "pomoc w znalezieniu nowej pracy" .... może nie bedzie tak źle ....
    a nie :
    olej ... i tak robota była do dupy a teraz jest najszczęśliwszy czas Twojego życia

    cokolwiek ludzie tu piszą - pisza po to , żeby kordzine na duchu podtrzymac i wlać w nią nieco optymizmu a nie czarnej rozpaczy ....
    tak więc metoda psychologa - czyli prawda i szczerość ponad miarę to rzecz teoretyczna , a w praktyce w tym konkretnym przypadku nie trzeba tak dosadnie ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  3. #23
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Reasumując - ma se dać radę i tyle. Bo jak ona se nie da to kto ma se dać

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    no i dokładnie .....
    jaka kordzina jest wszyscy na forumie wiedzą .... baba konkretna - i wszystko na temat ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar tomkwas
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    łódzkawe
    Posty
    3.400
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    233

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    ... i tak robota była do dupy
    A mnie się podobało jak czytałem, że w alkoholu robi ...
    Trzy lwy w tarczy ...
    Ciri - dziennik
    Komentarze
    Album

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomkwas
    Cytat Napisał daggulka
    ... i tak robota była do dupy
    A mnie się podobało jak czytałem, że w alkoholu robi ...
    ja bym nie mogła tam pracować ....
    jest ryzyko , że poszłabych z torbami albo wiecznie bez wypłaty łaziła ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Kordzina Ty taka baba z jajami nie dasz rady?
    Nawet tak nie myśl.
    moze ta konkurencja nie będzie dobrze prosperować(daj tylko znak czy im tego życzyć)
    We Wrocku tam zawsze pustki

    Kochana,wsparcie forum nie takie rzeczy załatwiało
    trzymam kciuki żebyś dostała pracę
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Pewnie Cię to nie pocieszy kordzina ale ja też straciłam od grudnia a raczej zostałam tylko z połową etatu I sama nie wiem co gorsze nie mieć jej wcale i zaczynać od początku czy tak tkwić w zawieszeniu i czekać, że nuż widelec znajdą się w najbliższej dziesięciolatce jakieś godziny na zastępstwo. Generalnie do d..py z tym wszystkim…

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Uwierz mi może być gorzej ja w lipcu straciałam parce .Myślałam że mina wakacje (akurat córka miała wolne od szkoły )myślałam sobie spoko, zajmę się nią bo co z dzieckiem w wakacje zrobię .Miedzy czasie poszukam pracy...Od września coś pewnie znajde tu …kuku …..Pod koniec sierpnia zachorowałam ,trzy miesiące przekłuta do łóżka …bez zasiłku bez niczego .Teraz od 2 tygodni chodzę jakoś ..ledwo ..do pracy nie ma szans dojść a co dopiero ja znależ …. …tera się będę rehabilitować pewnie z rok …maz mnie przygarnął na swoje ubezpieczenie bo nawet zastrzyka w przychodni by mi nie zrobili ..W tamtym tygodniu miałam pod skalpel trafic ale dziecko chore i nie było zkim zostawić i tak wegetuje do dzis..... i tak pewnie do wrzesnia przyszłego roku będę bez pracy bez niczego ..
    Teraz wiem ze zdrowie najważniejsze jeśli się je ma to nawet ziemniary na placu można sprzedawać .Naprawde nie ma co się zamartwiać tylko wziąśc się w garść .

  10. #30

    Domyślnie

    kochani strasznie Wam dziękuję....wiem, że to może głupie isę tak wywnetrzać.....ale dzięki Wam troche mi lepiej i męzowi aż tak bardzo nie działam na nerwy...
    a praca...no jak praca..wyskokie loty to to nie były...ale mi się w alkoholu dobrze pracowało i gratisik jakis był na kolację.......i ludzie fajni...i szef ok.
    chciałam znaleźć pracę w urzędach gminy, powiatu ale cóż....wszędzie pytali o dzieci...i tu był klops....ale to już opowieść na inną bajkę....
    nie dałam sobie spokoju, bo ja tak nie umiem...mam parę ogłoszeń już teraz...jutro spreparuję CV ...pójdę na ta okazję do fryzjera bo tego potrzebuję i do dzieła....
    wszystkim cholernie mocno dziękuje...i inaczej nie umiem się wyrazic na ten moment...aaaa i na kulig jadę...nie odpuszczę..bo chcę Was poznać...bo tacy różni a tacy fajni jesteście...i coś mi mówi że to będzie wypaśny wyjazd...i aniołki od Rogbog też zaraz przebije bo namówiłam Bogusię nie po to żeby mi je ktoś zabrał....
    a tak bardzo skromnie ale dla Franka się dołożę

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betina71
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    spod 97-ego gdzieś na lubelszczyźnie
    Posty
    1.536
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    135

    Domyślnie

    I tak trzymaj!
    Pozdrawiam

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał kordzina
    wszystkim cholernie mocno dziękuje...i inaczej nie umiem się wyrazic na ten moment...aaaa i na kulig jadę...nie odpuszczę..bo chcę Was poznać...bo tacy różni a tacy fajni jesteście...i coś mi mówi że to będzie wypaśny wyjazd...i aniołki od Rogbog też zaraz przebije bo namówiłam Bogusię nie po to żeby mi je ktoś zabrał....
    a tak bardzo skromnie ale dla Franka się dołożę
    kordzina ... niesamowita baba jesteś
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    najważniejsze, żeby się nie poddawać
    wiem, jak to jest być z jedną pensją - u nas też tak jest

    mam nadzieję, że już niedługo znajdziesz super pracę za super kasę
    czego ci z całego serca życzymy
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  14. #34

    Domyślnie

    Przeczytałam wpisy... i powiem wam że dziś szef dał mi do zrozumienia że jestem pierwsza do odstrzału, tak po prostu (pewnie za stara jestem "35" i to zaznaczam nie jest rozmiar mojej garderoby, niestety, i dzieciaki też mam i to jedno już mnie przerosło) . To nie jest moja pierwsza praca tylko 6 ale mocno mnie to dotknęło. Trudno jakoś to zniese, może pocieszy Cię to co ja powtarzam jak mantrę "Jak zamykają Ci się jedne dzrzwi to otwierają się drugie".Trzymaj się ( ja trzymam się jakoś, choć wiem że dni moje w pracy są policzone, chyba bredzę ale to wpływ drugiego piwa, więc sorki)

  15. #35

    Domyślnie

    Kordzina trzymam kciuki, na pewno znajdziesz super prace bo fajna babka jestes i masz dobre podejscie do tematu, dzialaj kobito a ja trzymam kciuki.
    Doskonale pamietam jak stracilam prace po urodzeniu synka i niestety musialam zaczac cos szukac jak maluch mial niecale pol roku, ale sie udalo i z malym dzieckiem to tym bardziej taka przebojowa babka jak Ty da rade
    Mozna mnie postawic pod sciana ale nie mozna mnie rozstrzelac!

    POMOZ MALUCHOM Z BACIK

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna Pepa
    Przeczytałam wpisy... i powiem wam że dziś szef dał mi do zrozumienia że jestem pierwsza do odstrzału, tak po prostu (pewnie za stara jestem "35" i to zaznaczam nie jest rozmiar mojej garderoby, niestety, i dzieciaki też mam i to jedno już mnie przerosło) . To nie jest moja pierwsza praca tylko 6 ale mocno mnie to dotknęło. Trudno jakoś to zniese, może pocieszy Cię to co ja powtarzam jak mantrę "Jak zamykają Ci się jedne dzrzwi to otwierają się drugie".Trzymaj się ( ja trzymam się jakoś, choć wiem że dni moje w pracy są policzone, chyba bredzę ale to wpływ drugiego piwa, więc sorki)
    35 za stara, ludzie co za brednie, a doswiadczenie to co juz sie nie liczy???

    Babki trzymajcie sie, raz na wozie raz pod wozem, wiec wszystko jeszcze przed Wami, bedzie dobrze
    Mozna mnie postawic pod sciana ale nie mozna mnie rozstrzelac!

    POMOZ MALUCHOM Z BACIK

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Cholera, Kordzinka.. No szlag by to!
    Nie napiszę Ci nic, bo dużo masz już powyżej napisane – same mądre rzeczy. Trzymamy kciuki za Ciebie..
    Pisz koniecznie jak poszukiwania. Ino od stycznia, teraz to chyba nie ma większego sensu, co?..
    Trzymaj się kochana

  18. #38

    Domyślnie

    to ja tak tylko powiem jeszcze raz dziękuję....i malutkimi literkami, żeby nie zapeszać....coś się może mi jutra uda..ale zobaczymy....

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    To ja po cichutku trzymam kciuki

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał OK
    To ja po cichutku trzymam kciuki
    Ja też

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony