dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie Haiti - Pomagamy !

    No to wysyłamy.
    Straszna tragedia.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Można również pomagać przez Polską Akcję Humanitarną
    http://www.pah.org.pl

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Straszna tragedia ludzi ....

    Oczywiście , że pomagamy ..... wysłałam kilka ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  4. #4

    Domyślnie

    Wielka tragedia,
    nie mogę patrzeć na te relacje.

    Oczywiście, że wysyłamy !
    "Ziarnko do ziarnka i... "
    Pierwsze wbicie łopaty - 23.08.2008 r.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Trudno pozostać obojętnym wobec takich tragedii,
    oczywiście piszę i wysyłam
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Pisze i wysylam sms-y, kto jeszcze?


  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Można również pomagać przez Polską Akcję Humanitarną
    http://www.pah.org.pl
    tutaj "podarnik" bardziej przejrzysty, z wyraźnym podziałem na cel/kwoty oraz działanie
    >> http://podarnik.gazeta.pl

    * Jest już ponad 300 tys. zł

    * Haiti - miasto w gruzach [widok z satelity]

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Tez wyslałam.....

    byłam tam 3 dni we wrześniu....bieda przeogromna nie umiem sobie wyobrazic już jak bardzo zle jest teraz...

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Jeszcze jeden pomocowy link (szczególny, bo dotyczy haitańskich dzieci)
    http://www.unicef.pl/370_3495.htm

  10. #10

    Domyślnie

    tez wyslalam !!!!!!!!!tyle uzytkownikow mysle ze kazdy pomoze!!

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Amalfi


    dzięki za tego linka....

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Wysyłam.
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  13. #13

    Domyślnie Pomoc dla Haiti – Egzamin solidarności społeczeńst

    Pomoc dla Haiti – Egzamin solidarności społeczeństwa globalnego

    Szanowni Państwo

    Haiti jest ofiarą jednego z największych w dziejach ludzkości kataklizmów. Przed społeczeństwem globalnym stoi wielkie wyzwanie. Okażmy solidarność z narodem, który od lat boryka się z ogromnymi problemami, a dziś osamotniony w obliczu wielkiej tragedii ciągle nie może się doczekać pomocy ze strony tych dla których los był łaskawszy.

    Mamy wspaniałe narzędzia, które musimy wykorzystać. Każdy człowiek, każdego zawodu może się przyczynić do Wielkiej Lawiny Pomocy dla Haiti. Tysiące miliony małych gestów są w stanie taką Lawinę wywołać. Udowodnijmy, że każdego z nas stać na taki gest.

    Jak można pomóc?

    Oczywiście drobne i mniej drobne datki, bo liczy się każda pomoc!
    http://podarnik.gazeta.pl/podarnik/0,0.html
    http://caritas.pl/news.php?id=9765

    Informacja:
    Prowadzisz portal – zmodyfikuj layout, wyeksponuj linki do pomocy, napisz apel do odwiedzających
    Korzystasz z komunikatorów – wpływaj i informuj innych o tym że Haiti potrzebuje pomocy, poproś o dalsze przekazywanie informacji, wskaż gdzie można pomóc
    Korzystasz z forów internetowych: dotrzyj z tym apelem do moderatorów i innych użytkowników.
    Korzystasz z systemu mailingu: Wysyłałeś masowo kartki świąteczne. Użyj tego mechanizmu i roześlij ten lub podobny apel. Razem dotrzemy wszędzie!!

    Dziennikarze: Nie wolno wam milczeć, pytajcie każdego kto dysponuje jakimikolwiek środkami na każdym szczeblu w jaki sposób zamierza pomóc. Dotrzyjcie do świadomości, nakłaniajcie do pomocy.

    Graficy: Stwórzcie znak graficzny solidarności z Haiti, aby każdy mógł w łatwy sposób ją zakomunikować.

    Sztuka ulicy: Zima nie jest dobrą porą na sztukę ulicy, ale wierzę, że potraficie pozostawić odpowiedni wyraz solidarności na ścianach, które jeszcze stoją. To jest temat, który powinien dotrzeć wszędzie.

    Firmy: W waszych miejscach pracy tkwi siła, przekonaj szefa, przekonaj klienta, że należy pomóc, nawiążcie współpracę z instytucjami które mają plan pomocy.

    Instytucje: Przeznaczcie część energii, kilku ludzi, na koordynację pomocy. Potrzebne jest silne zaplecze logistyczne, macie doświadczonych ludzi, wicie najlepiej jak przekazywać środki jak zorganizować transport.

    Świadomość: Ocknijcie się, trzeba działać. Nie zwracajcie uwagi na przerażającą opieszałość innych, ale postarajcie się jej przeciwdziałać.

    Nie raz udowodniliśmy, że potrafimy pomagać niech tym razem nie będzie inaczej.
    Haiti jest daleko, ale ich problemy są nam znane. Różnica jest tylko w skali.
    Najlepszym przykładem niech będą akcje WOŚP i postawa społeczeństwa podczas powodzi w 1997.
    Jeden sterownik, jeden organizm, mnóstwo możliwości - automatyka budynku, kiedyś? A może już dziś?

  14. #14

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Urzekło mnie to zdjęcie:

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kala67
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    9.703
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1353

    Domyślnie

    oczywiście wysłałam!!!!!!!!

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Wklejam w tym wątku bo niego też dotyczy to tak gwoli informacji



    http://www.fotoblogpiaseczno.pl/inde...line&Itemid=57

  18. #18

    Domyślnie

    Wysłałam.Miałam tylko problem z wpisaniem hasła "dla Haiti"(oczy pełne łez).Mogły by być to puste sms-y.
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Polecam skorzystanie ze strony podarnika podawanej wyżej, wybieramy na co konkretnie chcemy przeznaczyć pieniądze.

    http://podarnik.gazeta.pl/podarnik/0,0.html

    Wysyłam smsy, przelewy, milionów nie mam ale kilka złotych od każdego z nas wiele może zmienić.

  20. #20

    Domyślnie POMOC

    Również WYSYŁAMY!

    Iza i Paweł.
    Spokojna przystań M36L
    …może w tym co napisałeś nie ma błędów i z góry nie przepraszaj, ale zastanów się zanim wyślesz tekst, czy nikogo nie obraziłeś...

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony