dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    twarzyczka

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    2

    Domyślnie łąki i pastiwska a pozwlenie na budowę?

    Posiadam grunty o wilelkości 1,1ha. Jeden grunt ma powierzchnię 0,76ha i był od zawsze uprawiany a drugi to las. Dowiedziałam się w gminie, że ten grunt 0,76ha stoi w gminie jako łąki i pastwiska i na dodatek nie ma tam planów zagospodarownia przestrzennego. Działka jest przy drodze, a najbliższy dom jest oddalony o jakieś 200m. Mam pyatnie, czy jeżeli będę starała się warunki zabudowy to jest jakaś szansa żebym doastała pozytywną odpowiedz i będe mogła się tam wybudować? A druga opcja jest taka, że rok temu żłożyłam wniosek o wydzielenie siedliska ale gmina nadal nie odpowiada. Czy oni mają obowiązek wydzielić mi miejsce do mieszkania? Czy mogą mi odmówić wydania tej decyzji? Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach a ne ma mi kto pomóc... Bardzo proszę o jakieś wskazówki i podpowiedzi w tej sprawie

  2. #2

    Domyślnie

    Po pierwsze trzeba złożyć w gminie wniosek o wydanie warunków zabudowy. A jak masz taką potrzebę również wniosek o przeznaczenie w nowo tworzonym planie zagospodarowania całej działki pod zabudowę np. jednorodzinną.
    Przybyłem, kupiłem, wybudowałem dom ... Właśnie taki -
    http://foto.onet.pl/X3IDOVV+UWdSZVdk...U6CWgMNQZ+W2gB
    a teraz...

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    twarzyczka

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za podpowiedź

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony