dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie

    Czy ktoś może mi polecić jakiś wkład kominkowy. Może macie już swoje doświadczenia w tym temacie. Proszę o opinie i podpowiedzi co powinienem kupić lub na co zwrócić uwagę aby być zadowolonym. Aha, chciałbym aby kominek dawał trochę ciepła czyli jak to mówią fachowcy miał zamontowane rozprowadzanie ciepłego powietrza.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Nie troche ciepla tylko duzo ciepla.
    Zwroc uwage na moc i powierzchnie ktora chcesz ogrzac, na system czystej szyby, ilosc radiatorow, material z jakiego jest wykonany, gwarancje, sposob otwierania szyby, transport, ciezar, cene

  3. #3

    Domyślnie

    Jak działa "system czystej szyby"?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Szyba podwojna, w srodku przewiew powietrza ktory ma zapobiegac zadymianiu i osadzaniu sie substancji smolistych na szybie. W praktyce tego nie testowalem, ale patent wydaje sie byc dobry

  5. #5

    Domyślnie

    Pit a jakbys mogl polecic jakas znana i sprawdzona firme?

  6. #6

    Domyślnie

    Radzę najpierw przeszukać archiwalne posty. Tu już było b. dużo na ten temat.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja tam wierze w Pitta - wypowioedzi czytalam - i tam sa rozne opinie - a doswiadczenie Pita wiele dla mnie znaczy
    Co nie zmienia faktu ze jeszcze raz przejrze dokladniej wszystkie watki z wkladami

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Doprawdy zawstydzasz mnie. Uwazaj co piszesz poniewaz ja w koncu zmuszone bede czytac to co nagryzmole a to z kolei moze spowodowac bul lepetyny co u takich miesniakow jak ja jest bardzo niebezpieczne. A propo Kolega sie tak wykonczyl.
    Co do firm, sprawa sie rozbija o marke a co za tym idzie za cene.
    Najdrozsze sa (zalezy od modelu): Spartherm (niemieckie), Jotul (skandynawski), Cheminess les foyers (francuskie), importowane z Francji np przez Koperfarm, polska produkcja rodzima, czeskie.
    Na rynku z obiegowych opinii najdrozsze niemieckie i skandynawskie sa b. dobre. ale cena jest b. duza, ci ktorzy maja mniej pieniedzy chwala francuskie i polskie ale o rzonych problemach z nimi slyszalem, powiedzialbym ze najgorsze sa czeskie ale najtansze.
    Nie polece konkretnego modelu czy firmy poniewaz kazdy ma inne potrzeby i cele ktoremu ma sluzyc wklad grzewczy.

  9. #9

    Domyślnie

    ot i co Dwa zdania Pitbula a ja juz wiem duzo wiecej niz przed przeczytaniem tej wypowiedzi.
    Gosc z Ciebie Pit dzieki i pozdrowienia

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Pycha ..... miod na me zbolale serce.
    "Modrego to i milo posluchac" - Pawlak, "Sami swoi"

  11. #11

    Domyślnie

    Ostrzegam przed korzystaniem z usług firmy Koperfarm. Wyjątkowo niesolidna firma.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony