dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 71
  1. #1

    Domyślnie chce załorzyć (Od Redakcji: Jak ważna jest pisownia?

    Witam wszwstkich na tej stronie i w szczegulnośći tą osobe co pomorze załorzyć mi ,,Dziennik budowy" bo powolutku rozpocząłem prace a niewiem jak załorzyć ten dziennik

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oresund
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Kod pocztowy
    53-000
    Posty
    553

    Domyślnie Re: chce załorzyć

    Cytat Napisał slawciu102
    Witam wszwstkich na tej stronie i w szczegulnośći tą osobe co pomorze załorzyć mi ,,Dziennik budowy" bo powolutku rozpocząłem prace a niewiem jak załorzyć ten dziennik
    Przykro mi, ale nie powinieneś, bo nie umiesz pisać.
    Nie masz po co zaśmiecać internetu.

    Dla ciebie odpowiednia będzie ta strona:
    http://so.pwn.pl/

  3. #3

    Domyślnie

    Dla przedmówcy ORESUND,ja powiem z grzeczności witam cię,czy to tak bardzo przeszkadza ci że nie umię pisać to co mam zamknąć się już wsobie i na świat nie wychodzić.Może to się zle czyta ale ja niewidzę wiekszego problemu bo kto chce to zrozumie.Ja tam wstydziłem się jak do szkoły chodziłem a teraz taki jestem i chcesz to czytaj a jak nie to przeprzaszam bardzo NIE ZAGLĄDAJ i myślę żę po kłopocie mamy?Jeszcze cos? i tak nie zrezygnuję

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    I bardzo dobrze, że nie zrezygnujesz!!!!
    Czekam na dziennik: właśnie go założyłeś, ale chyba lepiej założyć nowy a komentarze tak samo, tylko w wątku pt. dzienniki budowy-komentarze.
    Trzymam kciuki i mam nadzieję, że wkrótce będę mogła zajrzeć do dziennika ))

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawciu102
    Dla przedmówcy ORESUND,ja powiem z grzeczności witam cię,czy to tak bardzo przeszkadza ci że nie umię pisać to co mam zamknąć się już wsobie i na świat nie wychodzić.Może to się zle czyta ale ja niewidzę wiekszego problemu bo kto chce to zrozumie.Ja tam wstydziłem się jak do szkoły chodziłem a teraz taki jestem i chcesz to czytaj a jak nie to przeprzaszam bardzo NIE ZAGLĄDAJ i myślę żę po kłopocie mamy?Jeszcze cos? i tak nie zrezygnuję
    Nieumiejętność poprawnego pisania razi i denerwuje, naprawdę poznanie zasad choćby elementarnych poprawnej pisowni nie jest chyba rzeczą nad możliwości przeciętnego człowieka...
    Po co chcesz pisać ten dziennik? Żeby ludzie się śmiali z Twoich błędów? Oszczędź sobie przykrości i wstydu.

  6. #6

    Domyślnie

    A może wystarczy pisać w Wordzie albo innym edytorze, który sprawdzi błędy, podkreśli słowa z literówkami... - i potem skopiować.
    Dla Ciebie nie byłby to wielki wysiłek, ot, kilka kliknięć więcej - a dla czytających wielka ulga. No i w ten sposób wbrew pozorom tez pokazujemy nasz poziom kultury, bo przecież ona obowiązuje nie tylko w kwestii zachowania przy stole czy przyjmowania gości.

  7. #7

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    AlutkaJurek

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    W odniesieniu do forumowicza oresund-i tym oto sposobem zasmieciles Dziennik budowy czlowiekowi,ktory jak wszyscy pragnie pokazac efekty budowy swojego domu tak jak potrafi.Wystarczylo taktownie poprowadzic na wlasciwa droge,a nie walic palka po glowie.

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Tenże użytkownik nie założył dziennika tylko pytanie o to, jak go założyć, co jest zdecydowaną różnicą. Pytanie generuje odpowiedzi, dziennik komentarze w osobnym temacie, to co tu widać nie przypomina dziennika.

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar meg60
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    4.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    839

    Domyślnie

    Slawciu, nie daj się !!!! pisz o tym jak budujesz, a my damy radę !!!! Pozdrawiam!


    PS. Oresund - oj nie ładnie tak wytykać!!! Nikt nie jest doskonały!! Chyba, że komuś się wydaje

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    AlutkaJurek

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Witaj Slawciu102,pisz,wstawiaj fotki i nie lam sie,jest tu wiecej osob typu aniamar,ktorzy beda sledzic Twoje poczynania budowlane,wspierac i doradzac,a nie krytykowac twoja pisownie.Trzymam kciuki i zycze powodzenia.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Princesa
    Cytat Napisał slawciu102
    Dla przedmówcy ORESUND,ja powiem z grzeczności witam cię,czy to tak bardzo przeszkadza ci że nie umię pisać to co mam zamknąć się już wsobie i na świat nie wychodzić.Może to się zle czyta ale ja niewidzę wiekszego problemu bo kto chce to zrozumie.Ja tam wstydziłem się jak do szkoły chodziłem a teraz taki jestem i chcesz to czytaj a jak nie to przeprzaszam bardzo NIE ZAGLĄDAJ i myślę żę po kłopocie mamy?Jeszcze cos? i tak nie zrezygnuję
    Nieumiejętność poprawnego pisania razi i denerwuje, na prawdę poznanie zasad choćby elementarnych poprawnej pisowni nie jest chyba rzeczą nad możliwości przeciętnego człowieka...
    Po co chcesz pisać ten dziennik? Żeby ludzie się śmiali z Twoich błędów? Oszczędź sobie przykrości i wstydu.
    Właśnie widzę.Na prawdę widzę.

  13. #13
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oresund
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Kod pocztowy
    53-000
    Posty
    553

    Domyślnie ...

    Cytat Napisał AlutkaJurek
    W odniesieniu do forumowicza oresund-i tym oto sposobem zasmieciles Dziennik budowy czlowiekowi,ktory jak wszyscy pragnie pokazac efekty budowy swojego domu tak jak potrafi.Wystarczylo taktownie poprowadzic na wlasciwa droge,a nie walic palka po glowie.
    Rodzice nie pilnowali,
    to społeczeństwo musi.

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oresund
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Kod pocztowy
    53-000
    Posty
    553

    Domyślnie ...

    Cytat Napisał meg60
    Slawciu, nie daj się !!!! pisz o tym jak budujesz, a my damy radę !!!! Pozdrawiam!


    PS. Oresund - oj nie ładnie tak wytykać!!! Nikt nie jest doskonały!! Chyba, że komuś się wydaje
    Taki problem mieć np FireFoxa z korektą pisowni?

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Bykom_stop

  15. #15
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar tfor
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie Re: ...

    Cytat Napisał oresund
    Cytat Napisał AlutkaJurek
    W odniesieniu do forumowicza oresund-i tym oto sposobem zasmieciles Dziennik budowy czlowiekowi,ktory jak wszyscy pragnie pokazac efekty budowy swojego domu tak jak potrafi.Wystarczylo taktownie poprowadzic na wlasciwa droge,a nie walic palka po glowie.
    Rodzice nie pilnowali,
    to społeczeństwo musi.
    a nie pomyślałes pacanie, że ktoś może mieć np. dyslekcje? Ode mnie masz w zęby za takie traktowanie obcej dla siebie osoby.

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar tfor
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie Re: ...

    Cytat Napisał oresund
    Cytat Napisał meg60
    Slawciu, nie daj się !!!! pisz o tym jak budujesz, a my damy radę !!!! Pozdrawiam!


    PS. Oresund - oj nie ładnie tak wytykać!!! Nikt nie jest doskonały!! Chyba, że komuś się wydaje
    Taki problem mieć np FireFoxa z korektą pisowni?

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Bykom_stop
    a taki problem się nie odzywać i zamknąc swoją jadaczkę?

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oresund
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Kod pocztowy
    53-000
    Posty
    553

    Domyślnie Re: ...

    a taki problem się nie odzywać i zamknąc swoją jadaczkę?
    Cieszę się że zgadzasz się z faktem że porządek musi być,
    nieuctwo nie powinno być propagowane.
    Ktoś kto robi ortografy w tak prostych i popularnych słowach,
    mógłby zamknąć swoją
    "jadaczkę"
    i nie prowadzić dys*dziennika.

    Nieuctwem trzeba nazwać też fakt, że w pierwszych wątkach forum
    zagadnienie prowadzenia dziennika jest objaśnione.

    Dysleksja to humbug.

    Powtórzę znanego Polaka:
    Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
    i postać współczesnej kultury masowej:

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar meg60
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    4.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    839

    Domyślnie

    mam pytanie, czy ty po to się zalogowałeś na naszym forum, aby obrażać ludzi ???? Jeśli tak, to idź sobie gdzie indziej !!!! Tu zajmujemy sie tematami budowlanymi a nie poprawną polszczyzną - Miodek sie znalazł !!!! Jak ci się nie podoba pisownia slawka to nie czytaj i nie psuj nerw innym. Żegnaj !!!!

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar kala67
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    9.703
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1353

    Domyślnie

    Witam !!!
    moja młodsza córka ma dyslekcje !!
    przyznam sie, że na początku jej edukacji dostawałam szału gdy widziałam jakie strzela byki w pisowni....
    do dzis mam wyrzuty sumienia za to, że krzyczałam na nią gdy po godzinie ćwiczenia pisowni......znowu napisała "królik" przez u otwarte
    ...dzis córka jest w ostatniej klasie gimnazjum....i mimo wielu ćwiczeń i dodatkowych zajęc dla dyslektyków....potrafi napisać "jusz" zamiast już
    dziś mam do tego już dystans !!!

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar oresund
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Kod pocztowy
    53-000
    Posty
    553

    Domyślnie ...

    Cytat Napisał meg60
    (...)Tu zajmujemy sie tematami budowlanymi a nie poprawną polszczyzną - Miodek sie znalazł !!!! Jak ci się nie podoba pisownia slawka to nie czytaj i nie psuj nerw innym. Żegnaj !!!!
    Dyskusja robi sie ciekawsza, choć wątek istotnie powinien być przesunięty do innej części forum.
    Ty jesteś z tych co uważają,że np:
    generał, lekarz, prokurator czy inny prawnik, notariusz
    - mogą robić błędy w pisaniu liter i cyfr, bo mają zaświadczenie z poradni??

    A jakbyś popatrzyła na notariusza który mając dys* zamiast
    "przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość 617/2 AM1" napisał
    "pżetmiodem spszedaszy jest nie ruchomoźdź 677\1 AN-2" ?
    bo nie zna zasad pisowni i mylą mu się cyferki ?

    Co byś zrobiła z takim notariuszem? Zapłaciła za usługe i powiedziała "no tak, pan/pani ma zaświadczenie" to trudno, ja pocierpię, nie dostanę PnB, ale "cusz, tszeba być tolerancyjnym".

    Zapłaciła byś za fakturę, gdzie 2+2=22 , bo księgowa ma dyskalkulię, ale "no tak pan/pani ma zaświadczenie z poradni"?

    Powtórzę się: każdy ma swoje miejsce w szeregu.

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony