dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Fajne te miejskie kalosze, gdzie je znalazłaś?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabula
    Fajne te miejskie kalosze, gdzie je znalazłaś?
    Prosze Gabula: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=939754198
    Koh3 (1) Wszystko ma swój czas i każda sprawa pod niebem ma swoją porę

  3. #23

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Ja córce kupiłam takie: http://www.allegro.pl/item928293718_...e_komi_39.html
    Sama mam zwykłe, zielone ale o profilowanym kształcie dzięki czemu stopa mi w nich nie lata
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Szukam takich - lemigo


    Rewelacyjne obuwie na cały sezon, ultra lekkie kalosze znanej na rynku firmy LEMIGO obuwie to charakteryzuje się przede wszystkim bardzo małą wagą (800gram) wytrzymałością, wodoszczelnością wysoką termoizolacją (do-30'C) oraz antypoślizgową podeszwą





    tylko najmniejszy rozmiar to 41 , żeby choć o numer mniejsze były (normalnie noszę 37-38 )

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33
    Szukam takich - lemigo


    Rewelacyjne obuwie na cały sezon, ultra lekkie kalosze znanej na rynku firmy LEMIGO obuwie to charakteryzuje się przede wszystkim bardzo małą wagą (800gram) wytrzymałością, wodoszczelnością wysoką termoizolacją (do-30'C) oraz antypoślizgową podeszwą





    tylko najmniejszy rozmiar to 41 , żeby choć o numer mniejsze były (normalnie noszę 37-38 )
    buty,o ktorych pisalam kilka postow wyzej,to takie wlasnie. . maja tylko inny wzor-prostrze . Te ktore ja mam to numer 37.Kupilam je w ...hurtowni elektrycznej!
    Jesli chcesz,przeslij mi na priv nr.komorki a ja podesle ci mmsa-bedziesz wiedziala,czego szukac. botki REWELACJA!!

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony