dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 9
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 176

Temat: expresssem ;)

  1. #41

    Domyślnie

    trafiłam tu za tą cegłową ścianką, ale tempo robót
    podoba mi sie u Ciebie, jeszcze zajrzę

  2. #42

    Domyślnie

    witaj magdaleno, zapraszam. Faktycznie tempo prac jak tytuł expressowe )))

  3. #43

    Domyślnie

    chyba mogę pokazać już łazienke górną bo już PRAWIE wysprzątana. Oczywiście brakuje jeszcze dodatków typu uchwyt na papier, ręczniki itp, ale efekt już prawie jest

















    Ostatnio edytowane przez ana-76 ; 01-05-2010 o 10:32

  4. #44

    Domyślnie

    nie dało się wkleić wszystkich zdjęć w jednym poście )) czyli cd łazienki









  5. #45

    Domyślnie

    Piękny ten woodentic,ile metrów nim obłożyłaś? i czy możesz zdradzić jaką udało Ci się wynegocjować cenę? I gdzie kupowałaś?

  6. #46

    Domyślnie

    A, i zapomniałam pochwalić łazienkę- piekna
    szafki, deszczownica i kibelek miooodzio

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Piękna łazienka

  8. #48

    Domyślnie

    Magdaleno i Dario dziękuję
    woodentic mam na 120m2 duży brown, cenę dostałam SUPER (wysyłam na priwa) kupiłam go w sweethome24.pl

  9. #49

    Domyślnie

    Priva odebrałam, dziękuje bardzo, ja będe miała zbliżoną powierzchnię.
    Jestem bardzo ciekawa jak będzie się sprawdzał w eksploatacji, czy brud będzie bardzo widoczny i jak to sie będzie sprzątać
    Ostatnio edytowane przez Magdalena74 ; 25-06-2010 o 20:45 Powód: dopisek

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lilan
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Przydreptałam do Ciebie za łazienką w płytkach Hanabi. Dzięki Ci kobieto za zamieszczenie zdjęć w grafitowym Hanabi, bo nigdzie nie mogłam znaleźć takiej łazienki na żywo, a już jakiś czas temu zakochałam się w dekorach rokoko. Teraz tylko upewniłam się, co do ostatecznej decyzji w sprawie płytek na poddasze. Wyszło pięknie. Gratuluję dobrego smaku.

  11. #51

    Domyślnie

    lilan dziekuję, powiem Ci że jak tylko zobaczyłam te dekory to wiedziałam, żadne inne (chociaż przyznam że wcześniej miałam wiele innych typów) Przeszperałam net żeby zobaczyc łazienki w rokoko i NIC nie znalazłam, nie widziałam też żadnych aranżacji z użyciem tych kafli w żadnym sklepie. Zawziełam się i se wymysliłam. Fakt ze w tarkcie rochę sie realizacja zmieniła bo t wypukłe kwiatki są kiepskie do cięcia nawet super maszyną i trzeba było troszkę mój projekt zmienić, ale ostatecznie efekt koncowy mnie zadawala. Dzisiaj siedziałam sobie na wannie i wzdychałam )) naprawde kafle są piękne , w realu chyba jeszcze ładniejsze

  12. #52
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lilan
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Też chciałabym uniknąć cięcia dekorów. Powiem Ci, że układ tej ściany z umywalkami mamy zbliżony, nawet drzwi będą w tym samym miejscu, co u Ciebie. Jeśli to nie sekret, to gdzie kupowałaś płytki? Zastanawiam się czy nie zamówić ich przez net, bo są o wiele tańsze.

  13. #53

    Domyślnie

    akurat te płytki kupowałam w sklepie na miejscu, bo robili projekt którego domagał się glazurnik, a mi się nie chciało rozrysowywać każdej płytki ręcznie, a projekt był bardzo prosty, napewno w necie kupisz kafle taniej.

  14. #54

    Domyślnie

    Witam się cieplutko po długiej nieobecności
    łazienka... piękności, jak będą dodatki o których pisałaś, będzie wprost cudnie
    Umywalki mamy takie same... z tym,że ja mam jedną 80cm. a nie dwie jak ty
    Czekamy z niecierpliwością na zdjęcia kuchni
    pozdrowionka!!
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  15. #55

    Domyślnie

    ana napisz jeszcze kilka słówek o drzwiach,czy to drewno, jeśli tak to jakie, z jakiej firmy, no i cenę też, bo są bardzo piekne

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lilan
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    To ja jeszcze zapytam:
    1) Co to za ceramika?
    2) Jaki kolor fugi?
    3) Jaka szerokość fugi?

  17. #57

    Domyślnie

    magdaleno drzwi sa fornirowane, wygladają solidnie i były bardzo tanie firma centurion model R-vigo z wąską szybką. w calym domu mam identyczne poza wiatrołapem gdzie są szklane. Mam małe dzieci i szkoda mi porządnych drzwi po 2000za szt. W obecnym mieszkaniu mam drzewo i po pierwsze rozeschlo sie i widac ślady po drugie syn się bawil w ninge i 'niechcący' walczyl z drzwiami z łazienki mieczem, cały kant zniszczył. Tanich drzwi nie szkoda.
    lilan
    1) Co to za ceramika? - chciałam żeby wszystko bylo kanciaste , wanna jest z koła (modelu nie pamiętam) sedes kupiłam w komplecie z geberitem
    http://allegro.pl/item941031267_gebe...deska_kpl.html, szafkę razem z umywalką w firmie daszczyk
    2) Jaki kolor fugi? - fugi ceresit jasna jaśmin, ciemna antracyt
    3) Jaka szerokość fugi? - 1,5mm

  18. #58

    Domyślnie

    kasiula kuchnia już jest, tylko że jak bylam ostatnio w domu z aparatem to mi baerie siadły i mam ze dwa które jako tako wyglądają. W weekend chcemy sie przeprowadzić więc będę miała więcej czasu na fotki )

  19. #59

    Domyślnie

    ana dzięki, juz byłam na ich stronie

  20. #60
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Madzia 1976
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    765
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    142

    Domyślnie

    witaj ana-76
    Piękną masz łązienkę i ogólnie domek śliczny. Zazdroszczę przeprowadzki, ja jeszcze troszkę. Właśnie jesteśmy na etapie wybierania armatury i galzury łazienkowiej i jestem tym przerażona, ceny to masakra
    Już cegiełkę zgapiłam to może jeszce zdradzisz co to za deszczownica - bardzo mi się podoba wygląda świetnie.
    Pozdrwawiam serdecznie Magda

    P.S. Czy korzyształaś z ze sklepów internetowych wybierając armaturę?

Strona 3 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony