dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie chmiel japoński

    Witam, czy mogę już sadzić do gruntu nasiona chmielu? Czy za wcześnie?
    Dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja oczywiście nie wiem kiedy się sadzi nasiona chmielu, ale np. na stronie PNOS, podają, że nasiona wysiewa się pod osłonami II-III, a potem wysadza się te rośliny uzyskane z nasion w V-VI (znaczy sie roślina lubi ciepło).
    Wątek z działanością w dziale ogłoszenia drobne

  3. #3

    Domyślnie

    wysiałam chmiel.... ale na ... takie krążki, które pod wpływem wody "pulchnieją" i potem mam nadzieję je wysadzić do gruntu gdzieś w maju
    9tak było zresztą napisane na torebce z nasionami) jeśli rzeczone nasionka wykiełkują - ze trzy już, już....

  4. #4

    Domyślnie

    W zeszłym roku wysiewałam chmiel wg przepisu na opakowaniu do doniczek jakoś w marcu. Robiłam to na dworze. To co wsiałam do doniczek strasznie liche było chociaż dmuchałam i chuchałam. To co wiatr sam mi zaniósł na rabatę i samo się zasiało miało po 5m długości... W tym roku od razu do gruntu zasieję

  5. #5

    Domyślnie

    Farka, jeśli zaglądasz: wysiej te nasiona do gruntu - nie wiem czy nie zmarzną w przypadku ew. przymrozków , może poczekaj jeszcze ze dwa tygodnie... bo te siane przeze mnie no cóż, chyba musze kupić inne nasionka - nie wyglądają na dorodne (prawdę mówiąc, w ogóle nie wygladają)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony