dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 11
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 209
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Nazwa:  DSC02734..JPG
Wyświetleń: 2611
Rozmiar:  65,4 KB
    No to Mury pną się do góry. Jeszcze długa wspinaczka przed nimi, ale pomału, pomału coś się dzieje
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Nazwa:  DSC02735..JPG
Wyświetleń: 2569
Rozmiar:  61,5 KB
    i jeszcze
    Nie mogę się doprosić w hurtowni,żeby dostawy materiału były na czas.A dziś to już przeszli samych siebie. Czy ja mówiłam, że nie cierpię niesłownych ludzi? A jak mnie ktoś okłamuje, to traci bardzo wiele w moich oczach.Tak mam i już. Dla mnie słowo droższe od pieniędzy Byłam w w/w hurtowni dziś około 14.30 i pytam grzecznie "Czy pojechał do mnie transport tak jak się umawialiśmy"? Taaak . Usłyszałam w odpowiedzi. O ja naiwna, dopiero zaczynam budować to i jeszcze wierzę w to co mi powiedzą. Pojechałam spokojna do domu na obiadek, bo przecież Boby mają materiału pod dostatkiem, to niech budują ładnie. Zjadłam i w błogiej nieświadomości zasiadłam do kawki, a tu dzwoni kierowca, ze on się ładuje i gdzie on ma jechać? No, w mordkę jeża jak się ładuje jak już był? Ten kto już budowę przerabiał to już wie, że rano żaden transport nie przyjechał.A ten popołudniowy to się zjawił ,bo akurat dziś tam byłam
    Jak później zadzwoniłam ,to pani J. w popłochu przełączyła do szefa, bo to on mi ściemniał. A ja nie chciałam krzyczeć tylko paletę cementu domówić Ale fajnie wiedzieć, że się mnie trochę boją
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Nazwa:  DSC02740..JPG
Wyświetleń: 2543
Rozmiar:  61,5 KB
    Dzieje się i to dość dużo.
    Boby murują, kazali już zamawiać deski do szalowania stropu, za więźbą się rozglądać... Idzie im to ładnie. Jestem, póki co odpukać, zadowolona. Dziś byłam na spokojnie zobaczyć i zaplanować rozkład tej nieszczęsnej ścianki działowej oddzielającej hol od salonu. Kuchnia pozostaje całkowicie otwarta. Zrobimy później barek aby ja oddzielić od salonu, ale to już zadanie dla stolarza. Zdjęcia są sprzed paru dni, bo dziś nie wzięłam aparatu
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Nazwa:  DSC02745..JPG
Wyświetleń: 2542
Rozmiar:  75,6 KB


    Ściana zachodnia z wyjściem na taras i oknem z pokoju gościnnego. Jak już będę stara, przyjdzie może poruszać się przy balkoniku i nie dam rady po schodach to będzie mój pokój
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Nazwa:  DSC02744..JPG
Wyświetleń: 2518
Rozmiar:  52,0 KB



    Co prawda murów tu za bardzo nie widać, ale to niebo... na mnie zrobiło ogromne wrażenie

    Nazwa:  DSC02739..JPG
Wyświetleń: 2513
Rozmiar:  61,2 KB


    A tak w ogóle to do mnie chyba nie do końca dociera,że to mój dom , że moje marzenia stają się faktem. To tak jakbym bała się, że to sen i zaraz się z niego obudzę
    Jednocześnie w tych chwilach, kiedy dociera to czuję taką radość, że mogłabym ucałować pierwszą napotkaną osobę i piszczeć radośnie budują mi domek, budują mi domek hi hi.
    Właśnie teraz mam jedną z takich chwil
    Ściskam wszystkich czytaczy
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Mój dziennik spadł na łeb, na szyję
    A tymczasem w salonie wyrósł las. Boby się śmieją, że za dwa tygodnie mogę brać koszyk i iść na grzyby.
    Eee tam, zamiast grzybów wolę ładny strop.
    Podobno będzie... Tak mi obiecują. I jeszcze schody do niego dorzucą Lubię tych moich Bobów Budowniczych. Teraz to ja w ogóle lubię całkiem inne rzeczy niż dotychczas, jakieś pustaki wentylacyjne na przykład.Albo beton tez jest ładny, a gwoździe to już całkiem mi w głowie zawróciły
    Koleżanki mówią, że ze mną to się gadać nie da, one o fajnych sklepach z ubraniami a ja tartaki przerabiam Więźba mnie interesuje ....
    Przejdzie mi kiedyś chyba (mam nadzieję)
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Troszkę mnie tu nie było.
    Sprawy rodzinne pochłonęły mój umysł i rozdrapały się pewne niezabliźnione rany. A to wszystko przez wyrok sądu dla pijanego kierowcy, który wyrządził naszej rodzinie ogromną krzywdę
    Próbuję się pozbierać ,ale nie jest łatwo. Czasami wpadam w taki nastrój.... Budowa jest swego rodzaju terapią, jestem zmuszona zająć myśli czymś innym

    Przez ten czas, kiedy mnie tu nie było ,Boby zaszalowali schody, balkon i przygotowali taras do wylania. TEN dzień miał być jutro. Niestety z powodu pewnych niedomówień w rozmowie telefonicznej wyszło,że za beton mamy zapłacić dużo za dużo niż przewidywałam. Dobrze, że nie zdążyłam go jeszcze zaklepać na 100% i mogłam odmówić. A betoniarnia z której weźmiemy, na sobotę ma za dużo zamówień. I tym sposobem strop będziemy zalewać w poniedziałek. Jednak zaoszczędzimy 1000pln Mogę poczekać.
    Nie mam zdjęć, ponieważ ja na górę nie wejdę po rusztowaniu za skarby świata. Ale może jutro pojedziemy z Małżem to będą foty
    Postaram się pisać bardziej optymistycznie, za chwilę słabości przepraszam.
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Miało być optymistycznie??
    No to dobra!!
    Dzwonił właśnie Krzyś, że leją beton yuppi...
    Do naszego Boba zadzwonił pan z betoniarni, że coś mu tam nie poszło i zostało sporo betonu i czy może lać u nas? Bob, mądry człowiek ,powiedział, że tak , ale całość. No więc pan na to, że dokręcą betonu i zaleją . I tym to sposobem od godziny zalewają strop. hurra.
    Żal mi było tej słonecznej soboty, bałam się, że w poniedziałek będzie padał deszcz i znów z zalewania będą nici . A tu proszę
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Zdjęcia są, ale w aparacie. Wróciłam z urodzin szwagra i chyba nie chce mi się ich wstawiać,. Alkoholizowałam się. obiecuje, że jutro wstawię. Ale do góry na strop po rusztowaniu nie weszłam... bo siębojałam Wstawię to co mam, obiecuję
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Nazwa:  DSC02751..JPG
Wyświetleń: 2429
Rozmiar:  77,0 KB
    Obieeecałam, to słowa dotrzymam To jest salon i wyjście na taras
    Nazwa:  DSC02752..JPG
Wyświetleń: 2419
Rozmiar:  78,9 KB

    Teraz stoję w miejscu gdzie będzie kanapa, widok na kominek i plazmę na lewo. Ładna prawda?
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02753..jpg
Wyświetleń:	2400
Rozmiar:	73,4 KB
ID:	10188schody, już niedługo góra będzie moja. ha.. i to bez rusztowania, bo tego to się boję nawet jak stoi obok i przypomnę sobie jak Boby po nim śmigają brrr...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02756..JPG
Wyświetleń:	2395
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	10189Moja córcia (w środku) z kuzynkami na tarasie. Ależ miały ubaw, biegały po błocie wokół domu (w piątek padał deszcz) a największą frajdę miały wewnątrz wśród tajgi jak określiły nasz prywatny las
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Nazwa:  DSC02757..JPG
Wyświetleń: 2391
Rozmiar:  75,0 KB
    jeszcze balkon. Patrzę na te zdjęcia i stwierdzam, że fotograf to jednak ze mnie marny. Ale co tam mam radochę to będę wstawiać dalej. Nie dzisiaj jednak, bo to wszystkie zdjęcia jakie wczoraj pstryknęłam.


    Plan na nadchodzący tydzień:
    Zamówić więźbę (wyceny od 6200pln do 7500pln muszę tylko naocznie ustalić gdzie jest solidnie impregnowana)
    Zdecydować jaka dachówka...a to już jest osobna historia.
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    odcinek pod tytułem
    Dachówka

    Pojechaliśmy do pewnej hurtowni w sprawie materiałów na etap mocno początkowy. Mieli tez dachówki.Poszliśmy tylko zerknąć. Pan bardzo miły od razu pyta .A co się pani podoba?( chociaż jeden najpierw mnie zapytał, bo inni to tylko z mężem chcieli rozmawiać)
    No podoba mi się,żeby było ciemno czerwone,wiśnia ewentualnie brąz. . A w ogóle to ma się błyszczeć.
    Pan : oooooo mamy właśnie promocję na Creatona Harminika brąz glazura. Cena za m2 40 pln.
    Zostawiamy ksero dachu do wyceny .Za kilka dni pan dzwoni i zaprasza bo wycena gotowa. a ja w tzw międzyczasie sprawdzam opinie o creatonie. I co? I zonk. Opinie ma różne ,dobre, ale sporo też negatywnych
    Wycena całego dachu wyszła atrakcyjna, bo coś koło 20.000 z oknami i orynnowaniem . Zastanowiłam się i stwierdziłam,że nawet jeśli dachówka będzie nie do końca równa lub odcienie na paletach różne, to przecież zapłacę za nią tyle co za dachówkę innej firmy w której takie rzeczy się zdarzają i jest to powszechnie wiadome.. No dobra jedziemy zamawiać nasz dach .
    Pan się ucieszył jak nas zobaczył. Poszliśmy jeszcze raz na plac pocieszyć oko. nawet dostaliśmy jedną dachówkę, żeby dopasować klinkier na kominy,okna...
    No dobra zamawiamy, a pan mówi to ja jeszcze się upewnię, czy promocja się nie skończyła .
    No i dooopa. Właśnie tego dnia Creaton przestał przyjmować zamówienia Nie opiszę co sobie pomyślałam bo to bardzo niecenzuralne było.
    I tym to sposobem muszę wybrać coś na dach . W naszych możliwościach finansowych jest Roben Monza plus lub Tondach.
    A już bym miała to za sobą... pomóżcie proszę...co wybrać???. Podoba mi się ten Tondach (kolor ma śliczny) ale mało jest opinii jak on się sprawuje po paru latach. Ooohhhh ...ale mam zagwozdkę
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Dach zamówiony, jedna decyzja do podjęcia mniej uff
    Będzie Roben Monza Plus kasztan angoba. Do tego brązowe rynny Siba. Podobno dobre, ale czy naprawdę powiem za kilka lat. Cegła klinkierowa na kominy zakupiona, taka fajna cieniowana , ale nie pamiętam nazwy. Pstryknę jej ładną fotkę to wstawię

    Dzisiaj moje Boby zalewali wieniec, także już szalejemy na pięterku (fajnie tak chodzić po własnych,osobistych schodach). Kurcze tylko jakieś takie to małe wszystko., zastanawiam się czy aby na pewno to ten sam dom który oglądałam u znajomych

    Z planów na ten tydzień została więźba. I tu zaczyna się cyrk. Nasz kierownik stwierdził, że w projekcie są błędy i dach trzeba poprawić. Wypisał ile czego trzeba zamówić, no i fajnie, tylko ,że ja już zamówiłam wstępnie więźbę. Teraz muszę to szybko odkręcić i trzymajcie kciuki, żeby tartak się na mnie nie wypiął. W poniedziałek jedzie transport w nasze okolice i miało przyjechać też nasze drewno, pani czeka tylko na maila potwierdzającego ilośc a tymczasem pozmieniały się wymiary Mam nadzieję, że będzie dobrze.


    Ech... wszystko na wariackich papierach, ale myśl o tej kawce na własnym tarasie dodaje sił .
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Wróciłam właśnie z wycieczki do dziennika AGP
    Jak oni tam maja czyściutko !
    Zastanowiłam się nad bałaganem na mojej budowie. Czy to efekt tego, że błoto dookoła takie, że materiały stoją wszystkie przed domem(!) w dość przypadkowych miejscach. Z powodu kiepskiego dojazdu? Czy fachowcy nie dbają o porządek ?

    Hmm... ,po przemyśleniu chyba muszę usprawiedliwić moich Bobów Budowniczych ..ale czy na pewno??
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Wyszłam przed chwilą na dwór. przecież to masakra jakaś Pogoda bardziej zbliżona do listopadowej brzydkiej jesieni. Tylko świerszcze się nie poddają i słychać je gdzieś w trawie. Mało to pocieszające. Pytanie za sto punktów: Czy samochód z więźbą dojedzie po tej nasze drodze??

    Byłam dziś na budowie, nie miałam jednak aparatu. Musicie mi uwierzyć na słowo, rosną ściany szczytowe. Coraz bardziej zaczyna to wszystko przypominać dom. Jeśli jutro (właściwie to już dziś) choć na chwilę przestanie padać to pojadę i zrobię parę fotek.

    Gdzie jest słońce???
    Drogi deszczu, wynocha:: my chcemy domy budować
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Napisał kaśka maciej
    Ku pamięci: jak wieszać obrazy

    Rada pierwsza::

    najlepszy efekt osiągniesz, jeśli oprawiona reprodukcja lub obraz zajmie 2/3 wolnej przestrzeni przy grupie mebli, komodzie lub kanapie.

    Możesz uzyskac go jednym dużym obrazem lub kompozycją kilku mniejszych.

    Tworząc kompozycję z kilku reprodukcji zaprojektuj je blisko siebie.
    Da to sympatyczny efekt dodatkowego okna w pomieszczeniu.

    Rada druga:

    reprodukcje wieszaj tak, by poziom naszych oczu wypadał w jego połowie.
    Z reguły jest to 160-170 cm od podłogi.
    W miejscach gdzie często przebywasz w pozycji siedzącej poziom ten ulega istotnemu obniżeniu.

    Efekt galerii uzyskasz wieszając nawet różnej wielkości reprodukcje tak by ich środek zawsze był na wysokości 150cm nad podłogą.
    Jeśli możesz dodając do najmniejszych passe-partout doprowadź je do wspólnego wymiaru i zawieś w linii na wysokości wzroku .

    Po trzecie:

    reprodukcje o podobnej tematyce, w identycznych ramach wieszaj zachoującj symetrię.
    Komponuj je z innymi elementami wystroju wnętrza.

    Reprodukcje o różnej tematyce, oprawione w odmienne ramy wyglądają lepiej w układzie asymetrycznym.
    Ważne by obrazy większe grupować z większymi, a mniejsze z mniejszymi.



    Po czwarte :

    dla równoważenia dużych mebli najlepiej posłuży Tobie zestawu 2 - 3 reprodukcji w wyrazistych ramach o mocnej kolorystyce lub szerokim przekroju.
    Wieszaj je zawsze na poziomie wzroku.

    Po piąte:

    efekt uporządkowanej przestrzeni najłatwiej uzyskać przez powieszenie obrazów obok siebie, w równych odstępach.
    Nawet przy bardzo zróżnicowanych meblach ich rytm uspakaja wnętrze.


    Po szóste :

    nad kanapami, fotelami umieść reprodukcje 10cm wyżej niż oparcie.
    Jeśli nie masz miarki użyj swojej dłoni ze złożonymi palcami, jej szerokość to właśnie ta odległość.
    Tak samo postępuj przy odmierzaniu odległości miedzy obrazkami.
    Przy grupowaniu większej ilości obrazków minimalna odległość między nimi to 5cm.

    Tak ku pamięci sobie zgapiłam, pewnie się kiedyś przyda
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Było jakiś czas temu o wrednej drodze co nie chce dać się ujarzmić? Widok, który spędza mi sen z powiek




    Nazwa:  DSC02765..JPG
Wyświetleń: 2307
Rozmiar:  87,4 KB


    Są też wymienione wyżej materiały stojące w dość przypadkowych pozycjach. Nie dość, że fotograf marny to jeszcze modele nie współpracują
    Zdjęcie zrobiłam po ulewie, na szczęście dziś już nie padało.Jutro ma przyjechać więźba jak oni tam wjadą nie mam pojęcia,w razie gdyby znów padało jest już postawiony w stan gotowości Pan Koparkowy

    Nazwa:  DSC02759..JPG
Wyświetleń: 2305
Rozmiar:  66,0 KB
    Wylany strop



    Nazwa:  DSC02760..JPG
Wyświetleń: 2302
Rozmiar:  79,3 KB
    klatka schodowa widziana z góry

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02763..JPG
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	71,8 KB
ID:	10809szczyt od południowej strony i drzwi balkonowe dzieci. Z prawej pokój Arka , z lewej Oli

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02780..JPG
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	73,7 KB
ID:	10810ścianka kolankowa, trochę mała i tak podniesiona o jeden pustak , trzeba było może o dwa?
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Nazwa:  DSC02763..JPG
Wyświetleń: 2297
Rozmiar:  71,8 KB
    Zapomniałam powiększyć dwa ostatnie zdjęcia, to wkleję jeszcze raz

    Nazwa:  DSC02780..JPG
Wyświetleń: 2288
Rozmiar:  73,7 KB


    Jeszcze widok na Agę z zachodniej strony

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC02762..JPG
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	74,1 KB
ID:	10816
    Na tym tarasiku będę piła kawkę, dobre winko i cieszyła się życiem zapominając o kredycie do spłacania
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atija
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Żuławy
    Posty
    2.711
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Nazwa:  DSC02762..JPG
Wyświetleń: 2283
Rozmiar:  74,1 KB
    Jeszcze raz wiecie czemu...
    STOP PIJANYM KIEROWCOM
    Dziennik Ani
    Komentarze Ani

Strona 2 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony