dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 152
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    a bo cały problem w tym, ze ludzie mają czasem mylne wyobrażenia. Ktoś się uśmiechnie, jest miły, pamięta, jak masz na imię i już przyjaciel. A potem zapomni o czymś i od razu - wróg. A prawdę mówiąc to tu sa po prostu przypadkowi ludzie, nie przyjaciele, nie wrogowie, może raczej towarzysze budowlanej niedoli. jedni przychodzą, inni odchodzą...
    Rozumiem tę burzę w szklance wody, bo sama przez pewien czas uległam mylnym wyobrażeniom. Przeszłam okres zniechęcenia a teraz ... nabrałam dystansu. I oczywiście też zostaję, przynajmniej póki mi się nie znudzi

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał madd
    Ale o co chodz?????
    Musi jakoweś plamy na słońcu się pojawili albo coś w tym stylu
    Z obserwacji wnioskuję, ze to taka okresowa przypadłość.
    "masz to na co godzisz się"

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Podobno od jutra 2 dni urlopu bezpłatnego mamy na forum.
    Z powodu reorganizacji.
    Przyda sie, oj przyda - mała przerwa - wszystkim bez wyjątku
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  4. #24

    Domyślnie

    Mam wrażenie (i nadzieję), że po tych wszystkich przeprowadzkach forum będzie lepsze (a już z całą pewnością nic nie straci).

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ciril
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    571
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Z tym urlopem to jakiś kawał chyba Prima Aprilisowy
    Tu czytaj i pisz
    "Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza tego dowodu w słowach."G.Eliot

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ciril
    Z tym urlopem to jakiś kawał chyba Prima Aprilisowy
    Właśnie miałam to zauważyć
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fenix999
    Śmiem twierdzi że prawdziwą większośc forumowiczów ten konflikt mało co obchodzi a spora grupa nie ma o nim zielonego pojęcia .
    ja z całą pewnością nie jestem forumowiczem pełną gębą (no bo dom nie wybudowany jeszcze i nie wiadomo czy w ogóle, jeno zakusy na razie i podczytywanie w celach edukacyjnych) i totalnie nie wiedziałam o co chodzi - szczerze mówiąc zdziwiły mnie wątki, że ktoś odchodzi, ktoś zostaje...chciałam spytać ...ale o so kaman...?
    poczytałam i już mniej więcej widzę o so chodzi choć sądzę, że i tak całość nie została wyłożona na światło dzienne i pewnie jak zawsze jest jakieś drugie, a może nawet i trzecie dno, i każdy ma swoje racje, i każdy ma swoją prawdę - jedyną słuszną......ogólnie mam mieszane uczucia.
    ale nadal - tak jak wcześniej kiedy nie miałam zielonego pojęcia o co chodzi - tak i teraz - mam ten cały "konflikt" w głębokim poważaniu.
    w życiu na prawdę są sprawy ważniejsze.
    ja na razie zostaję - licząc dalej na możliwość wymiany (póki co jednostronnej ) doświadczeń i informacji i mam nadzieję, że nie wszystkich forumowiczów to co się teraz dzieje zniesmaczy do tego stopnia, że przestanie im się chcieć tu zaglądać.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Jak słusznie EZS napisała - nie mozna się nazbyt angażować, bo to prowadzi do mylnych wniosków o świecie i przenosi nas w rzeczywistość wirtualną.
    Spokojnie i z dystansem - a wszystko będzie dobrze. wink
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Nie mam pojęcia o co chodzi, ale też zostaję ... jakby pytali ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Kicha się zrobiła. Większośc znajomków się "wypisała" przez te afery!!!!! Co się dzieje z wami?
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar maysee
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    920
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Z nami nic.
    Ja nie cham -czytam Chopina, Sienkiewicza gram

  12. #32

    Domyślnie

    No to jeszcze ja się dopiszę Pisać na FM właśnie zaczynam ale śledzę to forum już od roku, kiedy to postanowiliśmy kupić działkę i zbudować swój własny domek ( póki co jeszcze w planach ;/) Mam nadzieję, że nieporozumienia nie "rozwalą" forum i dalej będę mogła czerpać pomysły oraz inspiracje odnośnie budowy i urządzania domu ze skarbnicy wiedzy jaką jest FM.

    pozdrawiam
    * kejti *
    "Trzeba stworzyć dom, żeby mieć do czego wracać
    Upchać miłość tam, w każdy kąt
    Więc marzenia miej, bo to nie jest ciężka praca
    I kochaj, i kochaj!
    Zbudujesz dom..."

  13. #33

    Domyślnie

    Hmmm, ze 2 tygodnie mnie tu nie było i właśnie prezyłem szok... Jeszcze mi się jakościężko odnaleźć, ale żeby od razu uciekać .... (kurde gdzie są emoty????)
    "Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu." MT

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Z boczku . Musisz sobie ustawić

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fenix999 Zobacz post
    Z boczku . Musisz sobie ustawić
    od razu tam "zboczku"
    "Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu." MT

  16. #36

    Domyślnie

    znalazłem... ale masakra po prostu jakaś...
    "Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu." MT

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Ja też się wpycham na tą waszą arkę. Nawet jeśli nikt mnie nie chce

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Nieee, no spoko, tutaj fajnie jest, nawet to nowe forum zaczynam oswajać i już lepiej się robi.
    Niepotrzebnie niektórzy histeryzują, kiedy coś dzieje się nie po ich myśli, z paru słów robi się Wietnam i potem afery na forum.
    Bez sensu, nie ma po co takiego rabanu robic i sie wyprowadzać z hukiem.
    Mnie tutaj dobrze, zostaję i tyle.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    problem w tym, że forum tworzą ludzie
    tych ludzi, co bezinteresownie dzielili się wiedzą zostało jakby mniej, więcej ich widzę na innych forach, niż tu
    oczywiście nie o afery chodzi, ale głównie o to, że to nowe forum jest jakieś mniej przyjazne
    nie gubię się już w nim, ale i nie bardzo mi siępodoba.

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Jestem. To nowe zaczyna mi sie podobac


Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony