dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 15
Pokaż wyniki od 281 do 297 z 297
  1. #281
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

    Domyślnie

    A na to bym nie liczył ... bo co prawda programiści i administratorzy czytają wątki ale przecież duma nie pozwala skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań.
    Vide :
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4053026
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4053179

  2. #282
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę tempo działania i tu porównanie do żółwia obraza żółwia, bo on, chociaż powoli ale idzie, a forum po kazdym kliknięciu stoi przez conajmniej 2 minuty. Aby przeczytać cały wątek wybierajac każdą odpowiedź oddzielnie to dnia mało. Dlaczego nie moze być widoczny cały żeby sobie czytać ciurkiem?

  3. #283
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amelia 2 Zobacz post
    Biorąc pod uwagę tempo działania i tu porównanie do żółwia obraza żółwia, bo on, chociaż powoli ale idzie, a forum po kazdym kliknięciu stoi przez conajmniej 2 minuty. Aby przeczytać cały wątek wybierajac każdą odpowiedź oddzielnie to dnia mało. Dlaczego nie moze być widoczny cały żeby sobie czytać ciurkiem?

    Amelio, zainstaluj sobie Google Chrome, lepiej chodzi, choć mnie na Mozilla Firefox też ostatnio dobrze chodziła, ale ciągłe poprawki są wprowadzane i czasem coś przestaje działać ale to chwilowe

  4. #284
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar myszonik
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4.137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    93

    Domyślnie

    U mnie szybkość zdecydowanie się poprawiła nawet na IE, więc widzę, że idzie ku lepszemu
    Wróciły tytuły, linki działają, emotki są dostępne, będzie dobrze, ja czuję, że już się przyzwyczaiłam, ale może to dlatego, że nie byłam tu wcześniej zbyt długo.
    I nawet już powoli zapominam jak to stare forum wyglądało, może ktoś wrzuci jakiegoś screena jak ma na pamiątkę

  5. #285

    Domyślnie

    Wrzucę w przyszłym tygodniu
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  6. #286
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał myszonik Zobacz post
    I nawet już powoli zapominam jak to stare forum wyglądało, może ktoś wrzuci jakiegoś screena jak ma na pamiątkę
    A to, to co? Aż mi się łza w oku zakręciła: http://forum.muratordom.pl/showthrea...oje-posty-quot
    Macie więcej?

  7. #287
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Wróciłem po tygodniu bo szkoda było moich nerwów patrzeć jak się powoli ładują stronki. Dzisiaj jest nawet ok więc pewnie tutaj zostanę.

    Cały czas widzę jeden problem:
    - wchodzimy w nowe posty i widzimy 'strona 1 z 5', przechodzimy na drugą stronę i widzimy 'strona 2 z 6' i tak dalej. Dzisiaj dopiero chyba przy 22 stronie zobaczyłem 'strona 22 z 25' i na 23 stronie 'strona 23 z 25'. Dlaczego na początku nie wiemy ile w sumie stron do wyświetlenia?? W starym forum to jakoś działało.

    No i dopracujcie tłumaczenia cały czas coś jest jeszcze do przetłumaczenia. Nie macie jakiegoś centralnego pliku z 'localami'??

  8. #288
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Chyba jeszcze nie do końca stare linki zostały podłączone do wątków w nowym forum. Z większości starych powiadomień zostały mi 3, które nie dają się otworzyć. Dla przykładu http://forum.muratordom.pl/viewtopic...149627#4149627.
    Komunikat, jaki dostaję to:
    Trociu nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:
    1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
    2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
    3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

  9. #289

    Domyślnie

    To usunięty post, napisany przez zbanowanego użytkownika - wyraźnie opisany jako SPAM
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  10. #290
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    To usunięty post, napisany przez zbanowanego użytkownika - wyraźnie opisany jako SPAM

    Zbanowanego Próbuję się dogadać z przeklejaniem dziennika do nowej wersji i ciągle coś robię nie tak, bo jakoś nie mogę sobie poradzić, by wklejać je zgodnie z chronologią. Nie znalazłam możliwości zmiany kolejności, więc chciałam usunąć co źle włożyłam a wtedy mam taki dokładnie komunikat jak Trociu

    Czy można prosić (zanim zostanie to poprawione ? jeśli zostanie) o usunięcie wpisów z mojego dziennika -

    z tej strony

    http://forum.muratordom.pl/blog.php?51931


    Czy będzie poprawione kopiowanie - nie przechodzą zdjęcia tylko załączniki

  11. #291
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    I jeszcze jedno co to znaczy?


    Ostatnio odwiedzili.......
    01.01.1970
    01.01.1970


    co to za data 01.01.1970 ?

  12. #292
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    O znalazły się te moje posty nr 295 i 296 - wczoraj nie mogłam ich odnaleźć a dziś mam je w powiadomieniach - one z 12 kwietnia są

    Może i odpowiedź będzie

  13. #293
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    LenaM

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    325
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    witam

    pomóżcie - nie wiem jak na tym nowym forum wkleić komentarze
    czy ktoś może mi pomóc - będę bardzo wdzięczna

    na razie moi goście ciągle uciekają z mojego dziennika, żeby go pogaduchami nie kalać.

  14. #294
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    Nie było mnie kilka dni i znów zaskoczyła mnie zmiana, oczywiście " na lepsze" - nie mogę przejrzeć swojego dziennika! Gdy wchodzę w "Moj dziennik budowy" to wyskakuje mi lista wszystkich w/g najnowszych wpisów, a chcąc wejść w swoje posty muszę każdy oddzielnie otwierać co trwa wieki bo znów chodzi jak muł zamiast zdjęć wyskakują tylko odnośniki, do doooopy z takimi usprawnieniami! Znajomych z grup budujących - z mojej okolicy i według tego samego projektu straciłam chyba bezpowrotnie wraz z wprowadzeniem nowej wersji FM.........
    Panowie programiści, nie cudujcie tylko ułatwiajcie kontakty nam, ludziom często minimalnie znającym się na obsłudze kompa.

  15. #295

    Domyślnie

    [QUOTE] co to jest[QUOTE]
    Dla chcącego nic trudnego!

  16. #296
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Amelio dzienniki budowy to teraz blogi natomiast na swój dziennik możesz wejść ze starego, tajnego teraz o was http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?6-O-Was wklej sobie ten link do ulubionych, albo swój dziennik sobie wklej to nowe zamiast ułatwiać życie co i rusz podkłada nam kłody pod nogi

  17. #297

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosiek33 Zobacz post
    Amelio dzienniki budowy to teraz blogi
    Niekoniecznie, na szczęście jest dawna dowolność
    >> http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4156980
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

Strona 15 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony