dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 51
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 1011
  1. #241

    Domyślnie

    I szybka odpowiedź, i "znajomi" są bardzo chwaleni przez wiele osób. Szybka odpowiedź bardzo mi się podoba, a edycja postu bywa załatwiana w sekundę, chyba nie ma tu antyflooda

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Dlaczego okazuje się, że automatycznie po napisaniu odpowiedzi zaczynam subskrybować dany temat?
    W ustawieniach zaawansowanych przy "Ustawienia subskrypcji postów" zmień na "nie subskrybuj"

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Bardzo ciekawi mnie to naprawdę niezwykłe zainteresowanie nowym FM...
    Aktualnie na forum jest 3595 użytkowników. 233 zalogowanych oraz 3362 gości
    Najwięcej aktywnych użytkowników (3,595) było dnia Dzisiaj, o godz. 18:56.
    Ciekawe, że przy takim oblężeniu miejscami chodzi nienajgorzej, tj. poniżej pół minuty
    Ostatnio edytowane przez ponury63 ; 05-04-2010 o 18:04
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  2. #242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Dlaczego okazuje się, że automatycznie po napisaniu odpowiedzi zaczynam subskrybować dany temat? Kto i po co włączył tę opcję jako właśnie automatyczną? Nie zawsze pamiętam, żeby to wyłączyć i później mam dziesiątki powiadomień na maila o odpowiedziach w tematach, w których raz jeden się wypowiedziałam i ... mogę na przykład nie mieć już na to ochoty...
    To akurat możesz sobie ustawić w profilu.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  3. #243
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    4.811

    Domyślnie

    Ja tam nie wiem. Na moim lapku (panorama) naglowek srony zajmuje 2/3 ekranu. stopka tez cos kolo 70 %. Nic tresci nie widze. Nie wpsominajac o tym co nad stopka (zalogowani userze itp). To mi zajmuje nawet kilka ekranow.

    Fantom
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

  4. #244
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Achaja
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    529
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post

    Bardzo ciekawi mnie to naprawdę niezwykłe zainteresowanie nowym FM...
    Aktualnie na forum jest 3595 użytkowników. 233 zalogowanych oraz 3362 gości
    Najwięcej aktywnych użytkowników (3,595) było dnia Dzisiaj, o godz. 18:56.
    Powinieneś dodać - nowym BEZNADZIEJNYM FM

    Hehe, antyreklama najlepszą reklamą, nie pamiętam kiedy na forum było tyle osób, a zaglądam na nie często od początku 2006 roku
    I tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć
    NOWA ODSŁONA DZIENNIKA

  5. #245
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Achaja
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    529
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Szczukot, też mam lapka panoramicznego. Widocznie z rozdzielczością coś masz nie tak, bo u mnie jest normalnie...
    I tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć
    NOWA ODSŁONA DZIENNIKA

  6. #246
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Andzia076

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    39
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    masakra nie mogę niczego znaleść.Wirecki pisałam do ciebie wiadomość na priva ale ciągle mi wychodzi jakiś błąd.Nie mogę dodać nic do mojego dziennika.o co chodzi??

  7. #247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    JoShi, Ponury - dzięki, faktycznie!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #248

    Domyślnie

    Gdzieś już widziałem ten skrypt...Jest strasznie przeładowany. Ciekawe co powiedzą korzystający z forum przez GPRS itp. (a jest tu takich trochę).
    Ciekawe czy nie zmieniliście jeszcze hostingu...

    A było tak dobrze...
    Nie wiem po co była ta zmiana.
    Do starego forum wystarczyło wprowadzić tylko kilka małych dodatków.

    Najbardziej przydał by się wewnętrzny hosting na zdjęcia, żeby nie męczyć się z fotosikami, imageshackami itd... Wielu forumowiczów miało z tym kłopot. Poza tym zniknąłby problem z nieaktualnymi linkami do zdjęć, bo często przedawniają się i temat pokazujący głównie zdjęcia po prostu tracił sens.

    Żeby już zbić te kokosy i zadowolić reklamodawców można było po prostu umieścić te reklamy obok, a nawet pomiędzy postami... To nie wywołałoby większego wzburzenia... A tak?

    Można było jeszcze ewentualnie, tak jak jest teraz, utworzyć bardziej sprecyzowane działy.

    Kolorystyka forum... Dlaczego takie szare? Patrzenie się w to aż przygnębia... Poza tym wszystko jest przez to zbyt jednolite, ciężko się czyta... Powinno być białe tło a wyraźniejsze obramowania.

    Nie jestem pewien, ale obecny skrypt chyba sam sprawdza pisownię na bieżąco... W sumie nawet przydatne, gdyby nie to, że to tylko zwiększa rozmiar pojedynczej strony a większość i tak używa Firefox'a albo Opery, a tam jest to w standardzie.

    Emotki są tak "blade" że bez zbliżenia się do monitora nie można odgadnąć co przedstawiają.

    Jeszcze wiele można by powiedzieć.

    W sumie to nie jestem przeciwnikiem nowego, o ile jest lepsze, a nie tak jak tu...
    Podobają mi się bardzo realia USA - jak coś działa i zdaje egzamin, to po co ruszać?! Tam można spotkać liczniki gazowe/elektryczne itd. jeszcze sprzed wojny - bo działa. U nas wymieniają /nie wiadomo po co/ co pare lat. A spójrzcie na ich domowe urządzenia - prostota przede wszystkim, i tak nikt nie używa wszystkich funkcji - i to samo się powinno tyczyć forum.

  9. #249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Jak na razie wszystko ładuje mi się szybko. Działa na internecie z komórki oraz na przeglądarce z 2002 r. Funkcjonalność subskrypcji tematów powala na kolana subskrypcję z poprzedniej wersji. Mogę sobie wreszcie ustawić od kogo chcę dostawać prywatne wiadomości. Jest nieżle bo poprzednia wersja była do niczego.
    Jeśli pracujesz żeby żyć, to po co zabijasz się pracą?

  10. #250

    Domyślnie

    Totalna lipa, podpisuję się pod wszystkim co tu przeczytałam. Za jakis czas pewnie trochę to poprawią i będzie ciut lepiej, ale to już nie będzie to "nasze" forum
    Najgorsze jest chyba to, że pierwsi odejdą najbardziej wartościowi, najdłużsi stażem userzy, a zostaną mało aktywni kilkupostowcy, którym i tak to forum jest obojętne
    obym była złym prorokiem

  11. #251
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amonite
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Unhappy Jak mam szukać swojego dziennika?

    Nieee, no ja nie mogę..... Co to ma być? Zgłupiałam całkowicie... Nie znalazłam swojego dziennika, nie mam czasu na na uczenie się wszystkiego na nowo... i nie powiem, żeby mi się chciało... Dziwna ta nowa wersja. Strona startowa jakaś taka, że nie można jej ogarnąć, zlewa mi się. Mało czytelne to i mało przyjazne. Czy w spisie dzienników nie ma tych z wpisami wześniejszymi, niż 6 marca 2010? Chyba się nie odnajdę tu już.

  12. #252
    Saxxxnt
    Guest
    Saxxxnt

    Domyślnie

    Cytat Napisał amonite Zobacz post
    Nieee, no ja nie mogę..... Co to ma być? Zgłupiałam całkowicie... Nie znalazłam swojego dziennika, nie mam czasu na na uczenie się wszystkiego na nowo... i nie powiem, żeby mi się chciało... Dziwna ta nowa wersja. Strona startowa jakaś taka, że nie można jej ogarnąć, zlewa mi się. Mało czytelne to i mało przyjazne. Czy w spisie dzienników nie ma tych z wpisami wześniejszymi, niż 6 marca 2010? Chyba się nie odnajdę tu już.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...hlight=amonite

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...hlight=amonite

    Na PW nie dało się wysłać chyba masz pełną skrzynkę.

  13. #253
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Tatarak
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    na zachód od Wrocka
    Posty
    8.719

    Domyślnie

    NIE PODOBA MI SIĘ! Po co się było ludzi pytać, jakie mają pomysły na nowe forum? Co drugi pisał, żeby nie zmieniać GRAFIKI!! Redakcja nie doczytała?
    Więcej komentarzy nie mam, bo nowe forum jest dla mnie NIESTRAWNE!

    A było tak dobrze... komu to przeszkadzało?

  14. #254
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    ustawić subskrypcje, ustawieć profil, jak mam to wszystko ustawić, jeżeli strona ładuje mi się 3 minuty? Niczego więc nie ruszam, niczego nie mogę znależć. Dlaczego jedni mają szybko a ja mam wolno?

  15. #255
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amonite
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sapient Zobacz post

    Dzięki. "Invalid Private Message specified. If you followed a valid link, please notify the administrator" (próba usunięcia wiadomości ze skrzynki); teksty w tym stylu wyskakują mi ciagle, nie mówiąc o czasie oczekiwania na reakcję...

  16. #256

    Domyślnie

    [QUOTE=Moris77;4050279]A ja si

  17. #257

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moris77 Zobacz post
    A ja się zastanawiam nad nową wyszukiwarką . Jak dla mnie to jest do bani,albo ja coś nie tak robię. Po pierwsze jak wpiszemy szukane słowo to wyników jest bardzo mało, na poprzednim FM np pewna nazwa firmy o której szukałem informacji w poniedziałek pojawiała się w ponad 200 wynikach, a na nowej odsłonie FM jest tylko 7 wyników, daje to do myślenia. Po drugie jeśli już jest wynik z szukanym słowem, to pokazuje cały temat w którym ono występuje, i tu się zaczynają schody ponieważ np szukane słowo pojawiło się w grupie Krakowskiej która ma ponad 1000 stron, a szukane słowo jest np na 677 stronie. Ja się poddaję, szukać na pewno nie będę chyba że wykonuję coś nie tak, w poprzedniej wyszukiwarce było od razu przekierowanie do strony i posta w którym jest poszukiwane słowo.
    Też mnie to denerwuje. jak mam wyszukać coś na 700 stronach?
    Poza tym kompletnie nie rozumiem po co te wpisywanie literek i cyferek?

  18. #258
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...byłem dzisiaj u siostrzyczki i co stwierdzilem:

    na IE forum zawieszało się - nie wiem czemu ogólnie to nie znoszę IE i nie uzywam bo nawet nie wiem jak

    na jej FF zanim nie wyłączyłem Adblocka wszystko było mocno wymieszane - za dużo Adblock blokował ale jak wyłączyłem to ladnie śmigał

    na moim FF nie mam problemów chociaż też mam Adblocka! Smiga pięknie! Dosyć szybko się ładuje! szybko dodaje posty...

    jeśli Wam ciągnie jak flaki z olejem sprawdźcie ustawienia przeglądarki! Albo w opcjach albo w programach zewnętrznych blokujących pop-upy
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  19. #259

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sapient Zobacz post
    Sapient widzę że wszystko wiesz o nowym forum, chyba nie jesteś jednym z jego twórców. To może mi odpowiesz na moje pytanie zadane wcześniej, ułatwię Tobie żebyś nie musiał szukać i wkleję jeszcze raz :
    A ja się zastanawiam nad nową wyszukiwarką . Jak dla mnie to jest do bani,albo ja coś nie tak robię. Po pierwsze jak wpiszemy szukane słowo to wyników jest bardzo mało, na poprzednim FM np pewna nazwa firmy o której szukałem informacji w poniedziałek pojawiała się w ponad 200 wynikach, a na nowej odsłonie FM jest tylko 7 wyników, daje to do myślenia. Po drugie jeśli już jest wynik z szukanym słowem, to pokazuje cały temat w którym ono występuje, i tu się zaczynają schody ponieważ np szukane słowo pojawiło się w grupie Krakowskiej która ma ponad 1000 stron, a szukane słowo jest np na 677 stronie. Ja się poddaję, szukać na pewno nie będę chyba że wykonuję coś nie tak, w poprzedniej wyszukiwarce było od razu przekierowanie do strony i posta w którym jest poszukiwane słowo.

    A DO REDAKCJI PROPONUJĘ ABYŚCIE SIĘ PODDALI. To was przerosło,
    jutro jest też dzień, dajcie nam stare forum, a sobie w zaciszach gabinetu popracujcie nad nowa wersją, i oby to trwało wieczność. Czy nie czytacie i nie rozumiecie tego że oprócz kilku osób (podejrzewam że sami piszecie) reszta jest przeciwna tej wersji, dajcie spokój pieniądze to nie wszystko.

  20. #260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Bardzo ciekawi mnie to naprawdę niezwykłe zainteresowanie nowym FM...
    Aktualnie na forum jest 3595 użytkowników. 233 zalogowanych oraz 3362 gości
    Najwięcej aktywnych użytkowników (3,595) było dnia Dzisiaj, o godz. 18:56.
    Ciekawe, że przy takim oblężeniu miejscami chodzi nienajgorzej, tj. poniżej pół minuty
    Proste kupa forumowiczów zagubiła się, szuka wyjścia marnując kupę czasu

    Ja mam inną taktykę, otworzyłem kilka stron jednocześnie, a na innym forum czytam, piszę i czasem sprawdzam czy tu się coś otworzyło.

    Spotkałem dość dużo osób (stare nicki z FM) pojawiające się jako nowe na innym forum, jeszcze parę dni takiego b.....u i aktywność cofnię się o 5lat

    ps.jakieś mdłe, wypłowiałe, jakby policyjne to nowe forum, oczy bolą
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

Strona 13 z 51

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony