dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 24
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 478
  1. #21
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Wymiana doświadczeń będzie scalona. To jeden z tematów do poprawienia w BETA wersji forum. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...no i jeszcze powiadomienia zawalają skrzynkę! Co post to powiadomienie! W starym było lepiej bo przychodziła tylko jedna wiadomość... no chyba że nie znalazłem jeszcze funkcji w ustawieniach

    ...podoba mi się szybka odpowiedź... nie zawsze trzeba rozbudowanego edytora...


    ....a tak w sumie to troszkę już mi przechodzi... zaczynam dostrzegać zalety chociaż trąci mi to jeszcze trochę NK

    ...nadal szukam "poddasza"
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    >>>>>>>>>klon<<<<<<<<<<<<
    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 03-04-2010 o 14:08 Powód: klon
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  4. #24

    Domyślnie

    Już proponowałem to na etapie testów i nadal chciałbym by zostało wprowadzone:
    ustawić jako domyślne wyświetlanie:
    - wszystkich tematów
    - według ostatnich wpisów
    - w porządku malejącym

    być może powróci wówczas funkcjonalność "zobacz swoje posty" / "zobacz posty użytkownika"
    http://i289.photobucket.com/albums/l...FM/deafult.jpg

    proponuję także ustawić jako domyślne wyświetlanie 30 lub 40 - a najlepiej 60 jak było dotąd - postów na stronę (w wątkach) oraz takiej samej ilości wątków na stronę (w działach)
    http://i289.photobucket.com/albums/l...M/default2.jpg
    Ostatnio edytowane przez ponury63 ; 05-04-2010 o 14:39
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    Nawet można by zdzierżyć tę tandetną kolorystykę, ale, miejcie litość, i przywróćcie strukturę starego forum!

    Nie wiadomo gdzie co jest.

    Komunikowałem się z różnymi ludźmi. Czekałem na ich komentarze. I dupa zimna. Zrobiliście trzęsienie ziemi: wszystko jest co było, tylko za cholerę nie wiadomo gdzie.
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Exclamation co by tu zmienić

    Cytat Napisał "Arturo72
    Bardzo konieczna zmiana-w wątkach gdzie istnieje dużo stron wprowadzić opcję "idź do strony..."
    Cytat Napisał ponury63
    ustawić jako domyślne wyświetlanie:
    - wszystkich tematów
    - według ostatnich wpisów
    - w porządku malejącym
    Jestem za!

    ...tak trochę ćwiczę na nowym forum i coraz bardziej mi się podoba fajny edytor ale przez to merytoryka może ucierpieć na rzecz pięknej stylistyki

    Ale emoty nadal biedne i szybkość jak na zwykłym modemie ...przypomniał mi się nawet numer 0202122
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Podoba mi się że jeśli ktoś chce się reklamować na Forum może za pieniądze oficjalnie to zrobić! Sam może z tego skorzystam bo taka kryptoreklama i podjazdowka to żenująca była. Ja zostałem zbanowany (zablokowane PW na prawie pół roku) za podanie numeru telefonu - może to zabrzmi dziwne ale Forumowicze do mnie dzwonią nie w sprawie pracy ale po poradę! I fajne by było móc bez problemu zamieścić nr.telefonu. Zresztą Forumowicze to rozgarnięci ludzie i jesli chcą to znajdą! Jesli nie z Waszą pomocą to mała firma Google wie wszystko. Więc uważam że jesli można podać GG, ICQ, Skype czy mail to zwykły nr. telefonu też można dodać
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Czy jest szansa , że " Biała lista firm " będzie działać na nowym forum.
    Czy pozostało jej przepisanie ?

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Mówisz i masz .

    Już działa .

    Dziękuję

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Iwuś

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    1.111
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    188

    Domyślnie

    A czy można jakoś przywrócić listy naszych subskrypcji (przeglądanych wątków) ze starego forum?
    ...jak ślepy żeglarz bez wiatru i wody...
    Dziennik Zajców
    Komentarze

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Luk_Ewa

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    116
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    55

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze, wszystkim rozgoryczonym funkcjonowaniem nowego forum chcę powiedzieć, że informatycy naprawdę pracują nad wprowadzaniem poprawek. W moim przypadku dziś, w Niedzielę Wielkanocną o godz. 21. komuś z ekipy informatyków chciało się popracować nad problemem dostępu do mojego profilu, spowodowanym przez znak & w nazwie użytkownika. Zamieniono go na _ i wszystko działa. Niby drobiazg, ale świadczy o podejściu do użytkownika.
    Powiem tak: byłem "na nie" w stosunku do zaistniałych na forum zmian, ale takie zaangażowanie ze strony ekipy je wprowadzającej powoduje że zmieniam zdanie. Myślę, że warto poczekać kilka dni na efekt finalny i nie skreślać naszego forum z powodu przejściowych trudności.

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    pokłon dla Informatyków! My tu obchodzimy święta o Oni zap... no fakt za pieniądze i to pewnie całkiem nie małe ale jednak!
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Arturo zastanawiam się czy czasem - dla bardzo wymagających Inwestorów - nie wprowadzić usługi że będę szpachlował i malował u siebie w domu i gotowej pracy nie zawoził do Inwestora. Wtedy wszystko by było sprawdzone w 100% a i Inwestor kurzu by u siebie nie miał!

    Forum to nie bank (a i tam niezłe hece bywały) ani tym bardziej lotnisko gdzie na pstryk przestaje działać jeden system i na ten sam pstryk działa już drugi! No faktycznie mogli zamknąć forum na 3 dni i wtedy wystartować z nowym a my później mogliśmy wyłapywać błędy...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ...a tak po prawdzie to IE powinni zakazać i to ustawą! Ciekawe że ja na FF nie mam żadnych problemów! Forum śmiga już ładnie no z przerwami jak coś grzebią.... ale to już są krotkie chwile - około południa to było tragiczne - parę minut się ładowała strona.
    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 04-04-2010 o 22:32 Powód: literówka
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Poszukiwana : Warszawska Grupa Babska
    Dawny link nie działa : No Temat specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
    Wyszukiwarka milczy.
    Istniejej tylko kopie w googlarce.

    Do tłumaczenia :





    rozjechane opisy :



    W 1970 roku eni było internetu :



    Po naciśnięciu "WYLOGUJ" strona pod okienkiem robi się czarno szara. To kolory zarezerwowane dla żałoby w Polsce. Może sobie podarować ...

    Ostatnio edytowane przez Nefer ; 05-04-2010 o 01:42
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Fajowo, gdyby ktoś kto pisze FAQ troszkę się postarał.

    CHCĘ USUNĄĆ SWÓJ POST.

    Odpowiedź :
    Jak mogę zmienić lub usunąć post?
    Jeżeli nie jesteś administratorem lub moderatorem forum możesz jedynie zmieniać lub usuwać własne posty. Aby zmienić post (czasem jest to możliwe jedynie przez jakiś czas po jego napisaniu) kliknij w przycisk zmień przy danym poście. Jeżeli ktoś już na niego odpowiedział po edycji pod postem pojawi się tekst drobnymi literami informujący, ile razy dany post zmieniano. Nie zostanie on dodany jeśli ktoś już odpowiedział na post, lub jeśli został on zmieniony przez administratorów lub moderatorów (powinni oni powiadomić co zmienili i dlaczego). Pamiętaj, że zwykli użytkownicy nie mogą usunąć postu, na który ktoś już odpowiedział.
    Powrót do góry

    Ale nadal nie wiem jak go usunąć, (nie edytować -usunąć) bez zwględu na to czy ktoś na niego odpowiedział czy nie.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    To ciekawe - na jakiej podstawie stwierdzi, że są pisane dla podniesienia "swojej rangi"

    Jak mogę zmienić swoją rangę?
    Przeważnie nie możesz zmienić nazwy swojej rangi (pojawiają się one pod nazwą użytkownika przy przeglądaniu tematu, oraz w twoim profilu, zależnie od szablonu). Większość for używa rang aby zaznaczyć liczbę postów, które napisałeś, i aby wyróżnić konkretne osoby, np. moderatorzy czy administratorzy mogą mieć specjalną rangę. Prosimy nie pisać specjalnie postów tylko po to, aby otrzymać wyższą rangę. W takim wypadku moderator lub administrator po prostu ręcznie ją zmniejszy.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ja rozumiem, że beta, że nowe, że się dociera, ale na miłość Thora, przecież ktoś wziął pieniądze za to tłumaczenie. Samej też mi się w życiu zdarzało robić tłumaczenia z kodu.
    ALe to już przeginka - mam nadzieję,że macie spisaną umowę i nie daliście zaliczki (w końcu warto czytać forum)

    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ujednolicenie nazewnictwa to podstawa :
    na razie mamy Nick i Ksywkę. Mamy też Avatar i Emblemat. I mamy subskrybcję i subskrypcję NIe powiem, ktore prawidłowe ...
    Generalnie wymagam od tłumaczy nie tylko kalki językowej ale chociaż pobieżnej znajomości tematu tłumaczonego. A jak nie - to im nadaję jakąś głupią KSYWKĘ
    Ostatnio edytowane przez Nefer ; 05-04-2010 o 02:12
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 2 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony