dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 24
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 478
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Tu za to pietyzm :

    Wyszukiwanie trwało 0.02 sekund(y). - na listwie

    Szkoda, że to nieprawda Bo u mnie trwało 10 min
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #42
    Saxxxnt
    Guest
    Saxxxnt

    Domyślnie

    Z kategori O BUDOWANIU I URZĄDZANIU powinna zniknąć kategoria Wymiana Doświadczeń a jej zawartość posegregować na
    poszczególne działy BUDOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ oraz INSTALACJE WYMIANA DOŚWIADCZEŃ
    Fajnie jest podział w budowie i instalacji ale zostawiając wspomnianą kategorię będzie bałagan.
    Tam są przecież tematy które spokojnie się da posegregować do już istniejących działów.
    Muszę za to pochwalić że podzielone tematy wymiany doświadczeń są bardzo czytelne i przejrzyste.
    Mam nadzieję że forum będzie miało wgrane "skórki" żeby każdy mógł sobie wybrać coś dla siebie.

    EDIT Mam nadzieje że wraz z nowym forum nastanie jakaś ogólna kultura forumowa i będzie
    więcej moderacji bo nic mnie bardziej nie irytuje jak 7 postów jeden za drugim tego samego usera kiedy jest przecież edytuj. Takie coś normalnie moderator powinien scalać w jeden post i koniec.

    EDIT
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-BABSKA/page87
    Ostatnio edytowane przez Saxxxnt ; 05-04-2010 o 07:50

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Super

    Nareszcie można wgrać zdjęcie ze swojego komputera./ poprzez Galerię /

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar taka_ja & taki_on:)
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    2.956
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    187

    Domyślnie

    Witam...

    Wczoraj autentycznie poświęciłam z pół dnia aby wejść na forum, muratordom, co ja nawpisywałam się haseł -będąc pewna swojego! Wybrałam - zapomniałam hasła. Szybko na pocztę otrzymałam odpowiedz, krok po kroku szłam dalej:
    ALE... wiem dlaczego nie mogłam się zalogować:
    Witaj taka_ja & taki_on,

    Twoje hasło na Forum Murator zostało zresetowane.

    Nowe dane dostępu:
    Nazwa użytkownika: taka_ja & taki_on

    Ja przepraszam, ale mój login nie zawierał po & amp; Brzmiał: taka_ja & taki_on , nie mam dziennika i komentarzy? Stąd nie mogłam wejść na forum -hasło miałam ok, ale był i jest błąd w loginie.
    Weszłam na login -Bogu dzięki mam część korespondencji i że byłam zalogowana w maju 2009, ale........ nie mam dziennika? Wczoraj miałam uzupełnić, wzamian tego pobierałam hasła jak szalona wierząc, że wróci mój login, a nie wspomnę ile musze czekać aby raczyła otworzyć się strona. Szczerze to wolałam starą wersję... zobaczymy jak będzie dalej.
    Dziennik takiej_ja LMB 01
    Komentarze do mojego dziennika
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-Pań-z-koła-)))

    Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy

  5. #45
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    W starym forum była taka opcja "śledź odpowiedzi w tym temacie" bez konieczności pisania postu. Teraz tego nie ma, a miałam sporo takich tematów. I co, teraz muszę szukać tych wszystkich postów na piechotę?????????. Poza tym nie dostaję powiadomień o nowych postach nawet w tematach, w których się wypowiadałam.
    Nie podoba mi się to nowe forum. Ciężko się połapać, a ja nie mam czasu, żeby poświęcać tydzień na uczenie się obsługi.
    Pozdrawiam
    Monika
    My home is my castle.

  6. #46
    Saxxxnt
    Guest
    Saxxxnt

    Domyślnie

    Cytat Napisał helism Zobacz post
    W starym forum była taka opcja "śledź odpowiedzi w tym temacie" bez konieczności pisania postu. Teraz tego nie ma, a miałam sporo takich tematów. I co, teraz muszę szukać tych wszystkich postów na piechotę?????????. Poza tym nie dostaję powiadomień o nowych postach nawet w tematach, w których się wypowiadałam.
    Nie podoba mi się to nowe forum. Ciężko się połapać, a ja nie mam czasu, żeby poświęcać tydzień na uczenie się obsługi.
    W każdym temacie powyżej pierwszego posta jest taka opcja narzędzia wątku i klikasz subskrybuj ten temat i po sprawie.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sapient Zobacz post
    Z kategori O BUDOWANIU I URZĄDZANIU powinna zniknąć kategoria Wymiana Doświadczeń a jej zawartość posegregować na
    poszczególne działy BUDOWA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ oraz INSTALACJE WYMIANA DOŚWIADCZEŃ
    Fajnie jest podział w budowie i instalacji ale zostawiając wspomnianą kategorię będzie bałagan.
    Tam są przecież tematy które spokojnie się da posegregować do już istniejących działów.
    Spokojnie, to musi potrwać - ten podział, który widać na dzisiaj, tworzyło kilka osób przez miesiąc, pieczołowicie przenosząc wątki
    Co do moderacji, są dużo większe możliwości niż dotychczas

    Cytat Napisał Zbigniew100 Zobacz post
    [COLOR="red"]Nareszcie można wgrać zdjęcie ze swojego komputera./ poprzez Galerię /
    Tyle tylko, że załączniki mogą oglądać jedynie zalogowani; ja po wstępnej radości będę podawał jednak - jak dawniej - linki z obcych serwerów
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  8. #48
    Saxxxnt
    Guest
    Saxxxnt

    Domyślnie

    Wiem że musi potrwać myślałem że to celowe działanie i wyszło tak dziwnie.
    Rozumiem że docelowo dział zniknie a wątki będą porozdzielane ??

  9. #49

    Domyślnie

    Nie tyle zniknie, ile będzie stanowił archiwum forum, najlepiej bez możliwości standardowej edycji w wątkach starszych niż np. 4 lata.
    Z tym, że każdy watek powinien móc - w uzasadnionych przypadkach - "odmrażać" admin czy moderator.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  10. #50
    Saxxxnt
    Guest
    Saxxxnt

    Domyślnie

    Podzielone na kategorie jest o wiele bardziej czytelne.
    Ponadto jeśli kogoś interesuje np. tylko dany dział to o drazu trafia w odpowiednie miejsce.

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Dlaczego po kliknięciu na link do moich komentarzy wyświetla się cóś "obcego"? Jak mogę wejśc w moje komentarze?

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    a ja wolę jednak wymianę doświadczeń i cały tygiel w tym! Proponuję by wymiana została jako ze scalenie tych wszystkich kategorii. Czasem interesują mnie inne wątki i jak pojawiają się nowe tematy albo odp[odpowiedzi w ciekawych tematach to poczytam sobie... a tak bym musiał latać po wszystkich kategoriach! No i rozbicie pokrewnych tematow np. gdzie umieścić ocieplenie poddasza z zabudową G-K (izolacje ocieplenia?) sufit podwieszany (zabudowa G-K?) no i spoinowanie, szpachlowanie i malowanie - również płyt G-K (wykończenia ścian?) Jest wiele takich tematów których nie wiadomo gdzie umieścić...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Czy dobrze zrozumiałem,że Wymiana Doświadczeń będzie w archiwum i będzie zamrożona bez możliwości edycji ? Jeśli tak to moim zdaniem jest to zły pomysł...
    Cytujesz mnie i pytasz o to co już napisałem? "Zamrożenie" w archiwum powinno dotyczyć jedynie STARSZYCH wątków, z możliwością odmrożenia
    A jak będzie docelowo - zdecyduje redakcja serwisu, m.in. na podstawie uwag i popularności działów
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    Fajowo, gdyby ktoś kto pisze FAQ troszkę się postarał.

    CHCĘ USUNĄĆ SWÓJ POST.

    Odpowiedź :
    Jak mogę zmienić lub usunąć post?
    Jeżeli nie jesteś administratorem lub moderatorem forum możesz jedynie zmieniać lub usuwać własne posty. Aby zmienić post (czasem jest to możliwe jedynie przez jakiś czas po jego napisaniu) kliknij w przycisk zmień przy danym poście. Jeżeli ktoś już na niego odpowiedział po edycji pod postem pojawi się tekst drobnymi literami informujący, ile razy dany post zmieniano. Nie zostanie on dodany jeśli ktoś już odpowiedział na post, lub jeśli został on zmieniony przez administratorów lub moderatorów (powinni oni powiadomić co zmienili i dlaczego). Pamiętaj, że zwykli użytkownicy nie mogą usunąć postu, na który ktoś już odpowiedział.
    Powrót do góry

    Ale nadal nie wiem jak go usunąć, (nie edytować -usunąć) bez wględu na to czy ktoś na niego odpowiedział czy nie.
    Żeby usunąć dubla musiałam najpierw mojego posta edytować, zaznaczyć do usunięcia (kasowania) i potwierdzić - strasznie to było skomplikowane, wymagało sporo czasu i jeszcze więcej kombinowania - myślę, że następnym razem po prostu sobie daruję!
    Proszę - sprawcie, aby to było prostsze!
    P.S. Co się stało z subskrypcją tematów?
    Ostatnio edytowane przez boratom ; 05-04-2010 o 11:24

  15. #55
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    W "Narzędziach wątku":

    1. Wyślij na e-mail
    a. Cały panel wysyłania jest po angielsku. Trzeba przetłumaczyć na polski
    b. Automatycznie ładowana jest treść wiadomości - po angielsku. trzeba przetłumaczyć, bo to wstyd tak zostawić.
    c. NIe wiadomo w jakiej formie zostanie wysłana strona forum: czy jako załącznik? czy jako hiperlink, czy co? Nic nie wiadomo
    I nie wiadomo czy wysłane zostaną obrazki, a to już wiąże się z...

    2.Wersja do druku

    a. Po wybraniu tej opcji strona otwiera się bez obrazków! Jak to drukować, z hiperlinkami zamiast obrazków????
    b. W wersji do druku muszą się otwierać obrazki.
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    Ponury63,

    piszesz o zamrożeniu STARSZYCH wątków. STarszych niż co, niż ile?
    I po co?

    Przecież ludzie wracają do tematów po kilku latach.
    Przecież pojawiają się nowi zainteresowani tematem i go odnawiają.

    Zamrożenie zaowocuje mnożeniem, duplikowaniem i powielaniem tematów i tak się powielających.
    Sam przyczynisz się do tego - zamrażaniem.
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  17. #57
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    Rozwala mnie kategoria "tematy, które nigdzie nie pasują". Jeśli dla Pani Joli która przez miesiąc przekładała tematy, jakiś przestał pasować doczegokolwiek, to niech go wrzcuci tam gdzie był, bo ktoś z jakiegoś powodu gdzieś go wstawił.
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  18. #58
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    Wymiana doświadczeń.
    Najważniejsze dyskusje tego forum poszatkowaliście jak dyletanci i pochowaliście pod dywan.

    Dlaczego praktyczne tematy, dla których to forum jest podstawą są ukryte w podforach???!
    To żenada.
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  19. #59
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    Jestem na etapie poszukiwań informacji o podłogówce.
    I co? Dupa blada.
    Ogrzewanie?
    Podłogi?
    Instalacje?
    Wymiana doświadczeń.

    Obecnie to są WYMIONA DOŚWIADCZEŃ
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tempo wgrywania się wątków na nowym forum zniechęca kompletnie do czytania
    Lepsze wrogiem dobrego...

Strona 3 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony