dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 118
  1. #21

    Domyślnie

    A ja uwazam ze tak zle nie jest, a wyszukiwanie juz w ogole jest duzo lepsze. zniknely mi moje subskrypcje niestety, ale dajcie zyc ludzie toz to faza przejsciowa Jakby wszyscy tak reagowali to w ogole by postepu nie bylo...

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    No tak forum poszło teraz już w 100% komercje. Jest nastawione głównie na zysk.
    Tak jak każdy supermarket, bo tam również nie pobiera się opłat od wchodzących i rozmawiać też można dowoli, nawet za darmo można dopytywać się sprzedawców o różne sprawy.
    Oczywiście forum to forum nie toleruje konkurencji, tak więc wszelkie wpisy reklamowe nie opłacone są kasowane. Tylko dla pozoru stworzono jakiś śmieszny dział ogłoszeń.
    Forum jest mało czytelne, zagmatwane. Problem jest z znalezieniem własnych postów, itp.
    Wad do wymienienia jest sporo.

  3. #23

    Domyślnie

    A ja myślałam ze to żart PrymaAprilisowy, ale niestety jednak nie Opierając się na doświadczeniach z innych "Forumów", wiem że każda zmiana jest zawsze odbierana negatywnie, siła przyzwyczajenia jest ogromna i najczęściej kończy się utworzeniem alternatywnego forum na starym "silniku". Jestem na FM w sumie niedługo, więc pewnie jeszcze mnie te zmiany tak nie bolą jak tych którzy są od lat, ale też się troszkę gubię tutaj, mam jednak nadzieję że wszystko się wyprostuje, dajmy Redakcji chwilę czasu na ostateczną wersję i wtedy będziemy narzekać albo się cieszyć, bo przecież zmiany nie zawsze oznaczają coś gorszego, raczej zmienia się coś na lepsze...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    No tak forum poszło teraz już w 100% komercje. Jest nastawione głównie na zysk.
    (...)
    Oczywiście forum to forum nie toleruje konkurencji, tak więc wszelkie wpisy reklamowe nie opłacone są kasowane. Tylko dla pozoru stworzono jakiś śmieszny dział ogłoszeń.
    Na nowym forum stworzono możliwość reklamowania się na jasno określonych warunkach - w zakładce płatny profil

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Iwuś

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    1.111
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    188

    Domyślnie

    Ja potrafię przyzwyczaić się do wszystkiego i mam nadzieję, że stąd nie poznikacie Nie ukrywam, że ucieszyłby mnie fakt odzyskania moich subskrypcji.... ułatwiłoby mi i wielu innym szybsze zaadoptowanie się w nowym forum.
    ...jak ślepy żeglarz bez wiatru i wody...
    Dziennik Zajców
    Komentarze

  6. #26

    Domyślnie

    Linki poproszę no bo że uciekać to jest w temacie... ale gdzie.

  7. #27
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

    Domyślnie

    Wersję beta (i ogólnie nowe wersje) najpierw testuje się równolegle nie wygaszając starej wersji - to nie jest ani takie trudne ani takie kosztowne - wystarczy chcieć, pomyśleć, mieć na uwadze ludzi, którzy z forum korzystają. Zamiana przeprowadzona w taki sposób jest dla mnie po prostu kolejnym przykładem, że użytkowników ma się po prostu w ...
    Ja rozumiem, że forum jest darmowe - ale nie zapominajmy, że wartością forum są użytkownicy - nie kawałek dysku, soft, domena i serwer na którym to wszystko chodzi.
    Zauważyłem, że wchodzę tu coraz rzadziej - za dużo kombinowanie, za mało dążenia do uczynienia z forum takiego jaki chcieliby użytkownicy. To kasowanie tematów, niezrozumiałe łączenie działów i tym podobne działania zniechęcają mnie skutecznie.

    Życzę zadowolenia z siebie i niezachwianej wiary we własne pomysły, pielęgnowania narcyzmu i dalszego lekceważenia ludzi. Pytanie jak długo jeszcze.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał janekbo Zobacz post
    Linki poproszę no bo że uciekać to jest w temacie... ale gdzie.
    HE HE ! ! !

    No co Ty ? Liczysz , że dadzą se strzelać w kolana ?
    Linki znikną prędzej niż myślisz ...

  9. #29

    Domyślnie

    A teraz najlepsze !
    Na starym forumie było wiadomo ilu użytkowników wisi zalogowanych , ilu gości itd.
    Kto jest , kto sie ukrywa ; )
    Jak Nas było 1000 ...

    A tu ciiiii
    A dlaczemu się pytam ?

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał r-32 Zobacz post
    Na starym forumie było wiadomo ilu użytkowników wisi zalogowanych , ilu gości itd.
    Kto jest , kto sie ukrywa ; )
    (...)
    A tu ciiiii
    A dlaczemu się pytam ?
    a na dole strony głównej to co jest ?

    Użytkowników na forum
    Aktualnie na forum jest 1001 użytkowników. 86 zalogowanych oraz 915 gości
    Najwięcej aktywnych użytkowników (1,382) było dnia Wczoraj, o godz. 20:15.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  11. #31

    Domyślnie

    No szszsz ja ślepy ! !

    S O O R R R Y Y !

    Faktoza - trza przetrzec oczy : )) i sie naumieć nowego ...

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    Już raz pisałem.

    MNIE SIĘ NIE PODOBA!!! choć podobno przyzwaczaić się można do wszystkiego.

    Ale najpierw trzeba chcieć.
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ja14
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    2.603
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    143

    Domyślnie

    Cytat Napisał janekbo Zobacz post
    Linki poproszę no bo że uciekać to jest w temacie... ale gdzie.
    Troche szukalem i forum.budujemydom.pl wyglada niezle. Jest tam juz kilku "naszych" i nawet hyde park juz zalozyli lol.

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ze względu na tempo wczytywania się wątków i tematów będę teraz rzadziej korzystać z forum. Do tego jest szalenie niewygodne.
    Nie mam czasu na przedzieranie się przez mętny układ, by dotrzeć do interesującej mnie wiadomości. Jakby ktoś chciał porady ogrodniczej niech pisze bezpośrednio na maila (jest w wątku ogłoszeniowym).

  15. #35

    Domyślnie

    Mi też się, niestety, nie podoba

  16. #36

    Domyślnie

    Dla mnie to nowe forum jest mało czytelne i też mi tu źle((

  17. #37

    Domyślnie

    Ja tam nie mam problemów z adaptacją do nowych warunków.
    Tylko że:
    1. Internet Explorer - nie obsługuje mi tego czegoś.
    2. Mój program anty wirusowy blokuje mi wejście.
    3. Siedzę na kompie męża, bo on sobie właśnie śpi.

    Także, Do Widzenia. Dobrze mi z wami było.

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    [QUOTE=BlackMamba;4049497dajmy Redakcji chwilę czasu na ostateczną wersję[/QUOTE]
    Wiesz... Jak by Ci tu wyjaśnić o co caman.. Jestem na tym forum ładnych parę lat. Pamiętam jak wprowadzono poprzednią wersję. Aż do tej pory wiele błędów nie zostało poprawionych w tamtej wersji, mimo wielokrotnych próśb userów. Co więcej redakcja zwykle nie raczyła nawet na te prośby odpowiedzieć. Nie przypuszczam, żeby tym razem było lepiej. Tak więc nie chodzi o 'chwilę'. Mówimy raczej o latach
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  19. #39

    Domyślnie

    Nie byłem na forum jakiś czas.
    Dzisiaj wszedłem i porażka !!!!!!!!!.
    Nie dość że nie mogłem czy nie umiałem się zalogować to nie mogę albo nie umiem znaleźć interesujących mnie informacji.
    Droga Redakcjo - jak robić zmiany to może małymi kroczkami drogą ewolucji aby każdy mógł nadążyć a nie robić rewolucji.
    W życiu najważniejszy jest ....święty spokój.
    I po co ja się wziąłem za budowę !!!

  20. #40

    Domyślnie

    dajmy szansę zasługują na to
    cierpliwosci empatii itd życzę wszystkim w nowym sezonie budowlanym
    za tydnień będzie lepiej a jak nie to rzeczywiście będzie bleeeeeeeeeeeeeeeee

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony