dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 118
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrys2000.79 Zobacz post
    dajmy szansę zasługują na to
    cierpliwosci empatii itd życzę wszystkim w nowym sezonie budowlanym
    za tydnień będzie lepiej a jak nie to rzeczywiście będzie bleeeeeeeeeeeeeeeee
    Tylko Twoja data zarejestrowania tłumaczy naiwność
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  2. #42
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Achaja
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    529
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    to że się zarejstrował w tym czasie, nie znaczy, że wcześniej forum nie podglądał i nie czytał
    Ja mam datę identyczną, a z forum związana jestem od 3 lat - no ale to moja wina, bo zapomniałam hasła i adresu mailowego do mojego poprzedniego konta
    I tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć
    NOWA ODSŁONA DZIENNIKA

  3. #43

    Domyślnie

    Dzieki za ten budujemydom.pl oczywiscie sie zarejestrowalem i oczywiscie zapoznam się, w sumie to wszystko jedno do czego przyjdzie się teraz przyzwyczaić. A tym którzy tak skopali sprawę: wolne działanie, odpowiedzi na swoje posty, zniknięcie bardzo cennych wątków (np. dotyczących kuchni) przypominam, że o sile forum decydują jego użytkownicy.

  4. #44
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lecho*ski
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-341
    Posty
    801

    Domyślnie

    teraz forum jest w pewnym sensie perfekcyjne- nie ma juz co spieprzyć

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Pokręciłam się tu trochę znowu, bo skoro oddałam FM kilka dobrych lat swego życia, chce się tu być nadal wśród przyjaciół, mimo że wnętrza odpychające... ale... teraz panuje tu permanentna inwigilacja!
    Gdzie nie wejdę, widać cytaty gdzie i co ktoś napisał, gdzie ktoś kogoś odwiedzał, o której godzinie, sekundzie...

    Kto pisał nowy skrypt FM? CBŚ?!!!
    Ostatnio edytowane przez Sloneczko ; 06-04-2010 o 19:54

  6. #46
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar wingerman
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    W-wa / Piaseczno
    Posty
    734

    Domyślnie

    Do wyglądu na pewno trzeba się przyzwyczaić, podobnie do rozszerzonej funkcjonalności ale...
    u mnie zaczęło chodzić znacznie wolniej niż stara wersja.
    Oddajcie nam poprzednie funkcje a jak już mają być i nowe możliwości, to dołóżcie je do starych rozwiązań!
    Z jakiego powodu zostało nam zabrane kasowanie własnego posta jeśli po nim nie został napisany żaden inny? i co z szybkim i niezastąpionym odnośnikiem - zobacz swoje posty.
    ODDAJCIE TE NARZĘDZIA!!!

    Mam nadzieje że prace jeszcze nie zostały zakończone i będzie można jeszcze przywrócić kilka starych rozwiązań korzystać z nich równolegle z nowymi.
    Zajmuję się wykończeniami wnętrz z naciskiem na układaniem kamienia, glazury oraz prac powiązanych. Więcej o mnie.

  7. #47

    Domyślnie

    Ja tez wolalam tamta wersje. Ta jak narazie jest masakryczna !!!
    Pozdrawiam,
    Aneta

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    (...)chcę mieć z powrotem przycisk zobacz swoje posty i wtedy ja wiem, gdzie byłam i pisałam, bez tego paskudnego oddechu zza pleców, śledzącej mnie i innych użytkowników na każdym kroku wyszukiwarki, czy diabeł wie czego.

    (...)
    Cytat Napisał wingerman Zobacz post
    (...)zobacz swoje posty.
    ODDAJCIE TE NARZĘDZIA!!!

    (...)
    nie... no przecież to narzędzie jest!!!

    Wystarczy kliknąć "swoją nazwę" nad awatarem i rozwija się menu!!! I tam jest opcja "pokaż posty"!

    ...faktycznie nie pokazuje postów przed zmianą ale narzędzie jest! Faktycznie można dodać parę przycisków pod awatarem np.PW, mail, pokaż posty, GG, ICQ i wiele wiele innych ale po co zaśmiecać? Po to by nacieszyć oczy przyciskami które w 99% czasu spędzonego na forum będą nieużywane?

    Teraz to Forum daje duże możliwości ale trzeba je poszukać i trochę poćwiczyć!

    A co do inwigilacji... jak nie chcecie pisać powodu edycji to nie piszcie ale ja na poprzednim skrypcie potrafiłem dopisać : edit: literówka albo edit: dopisek a teraz nie muszę tego robić bo w rubrykę wpisuję co robiłem - ale nie muszę!

    Dobrą opcją jest "skasuj ten post" po skasowaniu ślad zostaje tylko w cytatach - tych nie kasuje. Ale zaraz ktoś powie że trzeba wpisać, odhaczyć, potwierdzić i ch... wie jeszcze co!

    Jeśli macie problemy z tym Forum to może zapytajcie syna-córki ...jeśli mają więcej niż 6 lat powinni wam pomóc!
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Sorki Słoneczko ale czy Ty nie bronisz czasem tego starego Forum co je tak oprotestowałaś przy poprzednich zmianach???

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...20#post1460720

    jeśli to nie jest błąd skryptu to: 28-11-2006 11:46 napisałaś

    Cytat Napisał Słoneczko
    +++ PROPONUJĘ CISZĘ NA FORUM +++

    W wersji obecnej, która wręcz szkodzi naszemu zdrowiu, moje uczestnictwo uważam za zakończone.

    Forum dla mnie umarło.

    Teraz niech Redakcja pokaże, dla kogo stworzyła to forum. Dla nas, czy dla siebie.
    I teraz tak bronisz tego starego oprotestowanego przez siebie Forum???
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Rom-kon bo się jeszcze obrazom .

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fenix999 Zobacz post
    Rom-kon bo się jeszcze obrazom .
    Wyrażę to po japońsku mitotito!
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  12. #52

    Domyślnie

    Ja się tam jakoś przyzwyczaję (o ile oddadzą mi moje śledzone tematy jak najszybciej !!!)

  13. #53

    Domyślnie

    Ok - to powiedzcie mi jak ustawić "śledzenie wątków", które mnie interesują - nie mam czasu i ochoty uczyć się nowego forum. Na pierwszy rzut oka nie podoba mi się nowa wersja - daję sobie na wstrzymanie, ale nie wiem, nie wiem .... Może zrezygnuję ....

    Zerknę na forum.budujemydom.pl i pooglądam jak tam jest ...

  14. #54

    Domyślnie nowa wyszukiwarka

    [QUOTE=irreality;4048839]Nowa wyszukiwarka jest jeszcze gorsza od poprzedniej (kto wymyślił debilny kod CAPTCHA do wyszukiwarki? i to jeszcze taki, że byle bot z OCR przechodzi go z palcem w cybernosie a zwykły człowiek musi przepisywać literki...) ]

    fakt, że wyszukiwarka jest badziewna do kwadratu. poświęcilam dziś 40 minut na wyszukanie starych wątków, pamiętałam nawet konkretne zestawienia slów i... d_pa. A co się z kodami nawalczylam, to moje. bez sensu.

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    cóż, zabawne
    jak weszłam wczoraj na forum BD http://forum.budujemydom.pl/index.php to poczułam się, jak na forum muratora. Nie dość, że układ podobny jak był u nas, to jeszcze ludzie ci sami

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Achaja
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    529
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Rom-Kon, Fenix - KOCHAM WAS
    I tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć
    NOWA ODSŁONA DZIENNIKA

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko Zobacz post
    Pokręciłam się tu trochę znowu, bo skoro oddałam FM kilka dobrych lat swego życia, chce się tu być nadal wśród przyjaciół, mimo że wnętrza odpychające... ale... teraz panuje tu permanentna inwigilacja!
    Gdzie nie wejdę, widać cytaty gdzie i co ktoś napisał, gdzie ktoś kogoś odwiedzał, o której godzinie, sekundzie...

    [/B]
    Masz rację, chociaż jestem pozytywnie zaskoczona, że w moim profilu nie ma informacji, że przed chwilą podrapałam się po d.... Tu miał być krzywy uśmiech.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.211

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    nie... no przecież to narzędzie jest!!!

    Wystarczy kliknąć "swoją nazwę" nad awatarem i rozwija się menu!!! I tam jest opcja "pokaż posty"!
    Co konkretnie klikasz aby uzyskac menu ?
    "Rom-Kon"; "Senior ....." ; " Lider czy cos tam"

    Poklikałem po wszystkim żadne menu nie wyskuje. Uzywam Opery. Czym przegądasz forum ?

  19. #59
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Achaja
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    529
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Jajmar - klikasz na swój nick nad avatarem.
    I masz cztery opcje:
    Odwiedź profil, ZOBACZ POSTY , wyślij wiadomość, odwiedź blog
    W Operze wiele rzeczy nie działa niestety, facebook też pod nią za dobrze nie chodzi Ja mam przeglądarkę GOOGLE CHROME. Nic mi się nie wiesza, nic się nie stapia, nie zwalnia, nie wylogowuje mnie, wszystkie opcje widzę, mogę kasować wiadomości i wysyłać posty bez problemu...
    I tak skończę w piekle, to mogę po drodze zaszaleć
    NOWA ODSŁONA DZIENNIKA

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    A jak wchodzicie do swojego dziennika? o co chodzi z ustawianiem kto ma się wpisywać a kto nie, a gdzie komenty, ratunciu gubię się i nie chcę czerwonego , gdzieś można sobie kolor ustawić forum?

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony