dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 47
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Do NAJLEPSZYCH DORADCÓW na Forum MURATORA

    Stawiamy na NAJLEPSZYCH DORADCÓW. Oni tworzą szczególny klimat forum - miejsca bezinteresownej wymiany wiedzy i doświadczeń.
    Wreszcie jest okazja obdarować Doradców jakimś przywilejem.

    Na forum jest teraz "profil płatny" - możliwość umieszczenia swojej reklamy. Zapraszamy NAJLEPSZYCH DORADCÓW:

    Jeżeli chcesz, by przy Twoim profilu widoczna była REKLAMA oferowanych przez Ciebie usług, prześlij zgłoszenie pod adres:
    [email protected]

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Niestety, nie skorzystam z powodów:

    1. Jeśli TU „doradzam” i ewentualnie komuś pomogę, to robiłem to zawsze bezinteresownie i tak niech to pozostanie.
    2. Nie będzie to już, tak jak to Redakcja określiła „bezinteresownej wymiany wiedzy i doświadczeń”
    3. Jak można być bezinteresownym a jednocześnie, tak jak sugeruje Redakcja „..jest okazja, by mieli z tego korzyść.”


    Ja rozumiem intencje, ale taka forma mnie razi.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  3. #3
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Poprawiamy i precyzujemy: możliwość dodawania swojej reklamy to przywilej, jaki otrzymują NAJLEPSI DORADCY. Oczywiście, kto chce. To nasza inicjatywa, która wcale nie umniejsza wielkich zasług tych Osób w pomaganiu innym. Więcej od siebie dają, więcej mogą...

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Szanowna Redakcja zdaje sobie z tego sprawę, że ze mnie bardzo upierdliwy człowiek.

    Tak wiec kontynuując tą upierdliwość, a zarazem złośliwość (bo niestety jestem też złośliwy), proszę o wyjaśnienie na czym polega ten „przywilej” dla doradców, skoro każdy może ten płatny profil wykupić?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    A ja jako korzystająca z porad, nie widzę w tej propozycji nic niestosownego. Odbieram to, jako formę prezentu dla ludzi, którzy poświęcają swój cenny czas, aby pomagać innym. A odmawianie prezentu też może być interpretowane jako niestoswne.

  6. #6
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Właśnie tak, to jest prezent. A każdy forumowicz wykonawca może sobie płatny profil wykupić.

    Chcemy promować NAJLEPSZYCH DORADCÓW. Może być ich więcej.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    eeee sSiwy trochę się czepiasz słówek

    Dziękuję Redakcji za taką możliwość. Miłe to! W tej chwili nie skorzystam z tej propozycji ale nie wykluczam w przyszłości. Chociaż wydaje mi się że bardziej uczciwe byłoby zapłacić za reklamę - rozważałem taką możliwość nawet przeglądałem zasady i cennik ale teraz że mogę mieć za darmo... wstrzymam się... Dlaczego? Bo to jakoś tak głupio Ale dziękuję za taką możliwość!
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Tak sobie myślę, uprzedzając wpisy podobne wpisom sSiwego 12. Nie demonizujmy i nie dorabiajmy na siłę ideologii. Jak napisał sSiwy12, propozycja Redakcji, to "rzecz', którą bez trudu da się nabyć drogą przelewu, więc nie traktujmy tego tak ideologicznie. Uważam, że doradcom należy się choćby tyle za "usługi", którymi oszczędzają nasz czas i nerwy.

    Uważam też, że nasi dotychczasowi moderatorzy, a obecni administratorzy powinni mieć to samo prawo.

  9. #9
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Uważam też, że nasi dotychczasowi moderatorzy, a obecni administratorzy powinni mieć to samo prawo.
    Trochę dziwne byłoby gdyby moderator lub administrator forum był jednocześnie wykonawcą, zamieszczającym przy okazji swoją reklamę. Tą funkcję proponuję jednak jakoś inaczej uhonorować ...

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał yarpenowski Zobacz post
    Trochę dziwne byłoby gdyby moderator lub administrator forum był jednocześnie wykonawcą, zamieszczającym przy okazji swoją reklamę. Tą funkcję proponuję jednak jakoś inaczej uhonorować ...
    Do przemyślenia.
    Ostatnio edytowane przez amalfi ; 12-04-2010 o 08:56

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Pytanie mam, bo gdzies ponury napisal, ze te reklamy beda sie pojawiac po prawej stronie kazdego postu. Czy tak to ma wygladac?

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Oczywiście, że czepiałem się pewnych sformułowań – bo, moim zdaniem, w pewnym sensie wypaczały samą ideę.
    Być może, to moje „czepialstwo” wynika z faktu, że zbyt długo już jestem „adwokatem diabła” – taki nawyk „zawodowy”.

    A skoro jest to prezent dla Najlepszych, to wypada mi tylko w Ich imieniu podziękować ślicznie Redakcji – co niniejszym czynię:

    Dziękujemy Redakcji .
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    to bardzo miła inicjatywa, ale wolałabym, zeby zamiast reklamy było jakieś odniesienie do dziedziny w jakiej doradzam...
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Mi też trudno w tej chwili powiedzieć, czy z takiej formy reklamy skorzystam, ale zawsze warto wiedzieć, że istnieje taka możliwość .

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    Wtrącę swoje 3 grosze.
    1. Pojawienie się reklamy NAJLEPSZEGO DORADCY będzie cichym zawłaszczeniem przez Wydawnictwo autorytetu, jaki doradcy SAMI sobie wypracowali.
    Proszę porównać autorytet doradców muratorowych i jakość ich odpowiedzi z rzetelnością osób, które udzielają się na forum. Niebo i ziemia!!!
    2. Przecież osoby, które chciały się reklamować, reklamowały się od zawsze.
    3. Z najlepszymi doradcami, jak sądzę, każdy bez problemu może się skontaktować, zawsze. Wiele jest na to sposobów.
    4. Taka propozycja ze strony redakcji dowodzi jednoznacznie czemu miała służyć wymiana forum. Żenada.
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    To raczej redakcja powinna płacić najlepszym doradcom, żeby tu zostali, a nie ciągnąć marketingową korzyść z ich obecności.
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    Cytat Napisał PeZet Zobacz post
    Wtrącę swoje 3 grosze.
    1. Pojawienie się reklamy NAJLEPSZEGO DORADCY będzie cichym zawłaszczeniem przez Wydawnictwo autorytetu, jaki doradcy SAMI sobie wypracowali.
    Proszę porównać autorytet doradców muratorowych i jakość ich odpowiedzi z rzetelnością osób, które udzielają się na forum. Niebo i ziemia!!!
    2. Przecież osoby, które chciały się reklamować, reklamowały się od zawsze.
    3. Z najlepszymi doradcami, jak sądzę, każdy bez problemu może się skontaktować, zawsze. Wiele jest na to sposobów.
    4. Taka propozycja ze strony redakcji dowodzi jednoznacznie czemu miała służyć wymiana forum. Żenada.
    Przesadzasz, odbieram to jako fajny, miły przywilej i wypada podziękować Redakcji
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Trochę ten "przywilej" hipokryzją zalatuje...nie lepiej pewne sprawy nazywać po imieniu i po prostu powiedzieć że jest aktualnie możliwość reklamowania swoich usług na łamach forum? Było by to jasne, klarowne i uczciwe.
    Tak jak uczciwe z mojej strony wobec innych Forumowiczów jest to, że zamierzam jak najbardziej skorzystać z tej możliwości z racji niezbyt wygórowanej ceny jaką Redakcja zaproponowała za taką usługę.
    No właśnie...zamierzam...a raczej próbuję to zrobić od jakiegoś tygodnia...i figa z makiem. Rozumiem że będzie działało za jakiś czas?
    No i jeszcze pytanie - gdzieś się "zapodział" tytuł przy moim avatarku. Czy wróci? Kiedy? A jak nie wróci? Czy będzie wtedy możliwość skorzystania z "przywileju"
    Pozdrawiam i proszę o odpowiedź moderatora.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Oooo...ekspresowo...już część załatwiona!
    Ale na pozostałe pytania proszę o odpowiedź
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Ja uważam, że zasady są jasne i uczciwe. Każdy zarejestrowany użytkownik może wykupić płatny profil wg. cennika a dla "Najlepszych doradców na tym forum" cena wynosi 0 zł. Kto chce korzysta ale nie ma przymusu. Można być dalej Najlepszym doradcą bez reklamy swoich usług.
    Jeśli pracujesz żeby żyć, to po co zabijasz się pracą?

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony