dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 34 z 34
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 670
  1. #661

    Domyślnie

    Przepraszam, ale czy to wszystko co Panów stać? Przecież to my nie umiemy myśleć, tylko jesteśmy zacofani.. To wy powinniście zaraz nas usadzić jakimś fenomenalnym bon motem. Zamiast tego, zamiast skomentować fakt że nie było żadnych nielegalnych podsłuchów ani żadnych większych nieprawidłowości (a już na pewno nic porównywalnego w skali do choćby akcji przeciwko opozycji, w tym przeciwko ówczesnemu PC, w latach 90tych) - zamaist tego takie "cha, cha" półgębkiem?

  2. #662
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    yarpenowski

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Góra Siewierska
    Dzielnica
    Czerwony Kamień
    Posty
    783

    Domyślnie

    Marian, próbuje chyba teraz czegoś trudniejszego.

    Cytuje poprzednie wypowiedzi bez słowa komentarza (chyba jednak dziatki zrzarły ;) ...
    Ostatnio edytowane przez yarpenowski ; 15-06-2010 o 11:37

  3. #663

    Domyślnie

    Cytat Napisał yarpenowski Zobacz post
    Marian, próbuje chyba teraz czegoś trudniejszego.

    Cytuje poprzednie wypowiedzi bez słowa komentarza (chyba jednak dziatki zrzarły ...

    Rośnie nam drugi Bierut i najwyzsza siła naszego narodu PZPR II

    Komorowski wyraził nadzieję, że poparcie Cimoszewicza będzie "jednoznacznym sygnałem", iż obaj myślą o tym, aby przyszłość Polski "oznaczała mniej konfliktów, a więcej wspólnoty działania".
    Jedność parti jednościa narodu,

    "...mówię partia a w domysle naród, mówię naród a w domysle partia . " Adolf H.( wiadomo jaki

    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  4. #664

    Domyślnie

    Cytat Napisał yarpenowski Zobacz post
    Marian, próbuje chyba teraz czegoś trudniejszego.

    Cytuje poprzednie wypowiedzi bez słowa komentarza (chyba jednak dziatki zrzarły ...
    Masz komentarz w obrazkach

    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  5. #665

    Domyślnie

    Nie ma watpliwosci, ze prezydent Kaczynski zginal w tragicznych okolicznosciach i napewno byla to jedna z najwiekszych tragegii, jak dotknela Polske w ostatnich latach, ale moim zdaniem nie jest to jednak wystarczajacym powodem, by na miejsce jego pochowku wybierac Wawel, gdzie do tej pory spoczywli wieszcze czy bohaterowie narodowi

  6. #666
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blackjack2 Zobacz post
    Nie ma watpliwosci, ze prezydent Kaczynski zginal w tragicznych okolicznosciach i napewno byla to jedna z najwiekszych tragegii, jak dotknela Polske w ostatnich latach, ale moim zdaniem nie jest to jednak wystarczajacym powodem, by na miejsce jego pochowku wybierac Wawel, gdzie do tej pory spoczywli wieszcze czy bohaterowie narodowi
    Twoja wypowiedź jest wyraźnie nie na temat. W tej chwili by podążać za wątkiem powinieneś dokładnie przyjrzeć się zdjęciom zamieszczanym przez marianakossy, forumowego chavsa. Każde z nich zawiera ukryte przesłanie ale uważaj, nie takie jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Marian jest na to za inteligentny. Nie jest uparcie zamieszczającym żenujące fotomontaże prymitywnym matołem za którego uważa go tu większość. To taki szlachetny człowiek który chce innych zmusić do myslenia. Przecież nikt normalny nie uwierzy że można fascynować się Jarosławem i jego kotem. Marian poświęcił swoje dobre imię dla idei. Nikt tu już pewnie z Jarosławem nie będzie chciał mieć nic wspólnego.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  7. #667
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar Jani_63
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.375

    Domyślnie

    W tym kontekście to rzeczywiście marian odwalił kawał roboty ,
    chociaż z tą jego inteligencją to chyba trochę przesadziłeś, albo jest ona naprawdę bardzo głęboko ukryta.
    Tak głęboko, że jak do tej pory tylko Tobie udało się jej dopatrzeć.
    Muszę przyznać, że jak głębiej spojrzeć to rzeczywiście możesz mieć rację.
    Jani_63

    --------------------------------
    Nie sztuką robić. Sztuką zrobić DOBRZE !!!

  8. #668
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Marian po prostu nie może być taki na jakiego się kreuje. Marian Wallenrod. Musi Jarosława bardzo nie lubić .
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  9. #669

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Marian po prostu nie może być taki na jakiego się kreuje. Marian Wallenrod. Musi Jarosława bardzo nie lubić .
    Cos kole tego, kolego .
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

  10. #670

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blackjack2 Zobacz post
    Nie ma watpliwosci, ze prezydent Kaczynski zginal w tragicznych okolicznosciach i napewno byla to jedna z najwiekszych tragegii, jak dotknela Polske w ostatnich latach, ale moim zdaniem nie jest to jednak wystarczajacym powodem, by na miejsce jego pochowku wybierac Wawel, gdzie do tej pory spoczywli wieszcze czy bohaterowie narodowi
    "Szybki jak blyskawica " w szachy z zaszybki w kartach .....
    Dzień dobry, cześć i czołem !
    Jestem wesoły Donek, prezydentem zaś jest Bronek. Zdrożała: żywność, prąd i gaz, więc Wam coś obiecam jeszcze raz!

Strona 34 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony