dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 104
  1. #1

    Domyślnie Zarabianie rodzin na tragedi

    http://praca.wp.pl/kat,18453,title,N...wiadomosc.html po prostu szczena siada.Mezowie zarabiali ok 300tys zl rocznie,a zona w jeden dzien po jego smierci nie ma pieniedzy na zywnosc.Z tego by wynikalo ,ze lodowka byla pusta ,a malzonka posla nie miala nawet kilkudziseciu zlotych na zakupy i dlatego PiS chce im przyznac renty specjalne.Hipokryzja i ewidentne wyludzenie ,Ciezko dla takich ludzi miec szacunek.Maz ledwo zmarl ,a zona na drugi dzien po jego smierci wymysla takie cos .Hanba
    Regulamin forum

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    zabłysłeś jak mało kto
    wymaż to, łącznie z "sygnaturą"
    proszę
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  3. #3

    Domyślnie

    -

    Daj sie wypowiedziec czlowiekowi .

    -

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Mamy dramatyczne sytuacje. Trzy rodziny naszych zmarłych posłów zostały pozbawione pieniędzy na życie. Banki zablokowały konta, bo żony nie mają pełnomocnictw do kont osobistych" - opowiada Barbara Bartuś, posłanka PiS, która zaangażowała się w pomoc. Już w poniedziałek posłowie postanowili, że składki klubowe pójdą do rodzin. Trzy najbardziej potrzebujące dostały po 10 tys. zł. O tym więcej w czwartkowej publikacji "Rzeczpospolitej".
    Bank ma obowiązek zablokowania konta do czasu przeprowadzenia postępowania spadkowego

  5. #5

    Domyślnie

    banki mogly zablokowac najwczesniej konto w poniedzilek ,zas jak pisze w artykule jedzenie dla dzieci noszono jej w niedziele.Wyobrazmy sobie ze nie byloby wypadku ,tylko uroczystosci w Katyniu przedluzylby sie 1 dzien .Z artykulu wynika ,ze pani poslowa po 1 dniowej nieobecnosci meza musialby pojsc zebrac o jedzenie ,a to jest jakas patologia.Ktos zarabia kilkaset tys zl /mc ,ma 8 dzieci a lodowka jest pusta i zona nie ma z zona konta wspolnego )w niedziele by go nie zablokowali),ani nie zostawil jej nawet 100zl wyjezdzajac za granice ?Do tego osoba zarabiajaca kilkaset tys zl moze sie ubezpieczyc na wypadek smierci a, nie kaombinwac jak podatnikow naciagnac na renty specjalne (przeciez i tak bedzie brala duza rente za meza).Po prostu typowe wyludzenie ,bo gdyby to byla prawda to te rodziny poslow musialby byc na maxa patologiczne
    Regulamin forum

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    dalej brniesz, nieładnie
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  7. #7

    Domyślnie

    W co niby brne? Posel zarabial kikaset tys zl ,szkoda mu bylo kasy zeby sie ubezpieczyc na wypadek smierci ,a pani poslowa w dzien po jego smierci kombinuje jakby tu podatnikow naciagnac na spore renty socjalne ,pomimo,iz bedzie miala spore rente jako wdowa .Do tego wziela 10tys zasilku,6 tys pogrzebowego i 40 tys zapomogi ,wiec bredzenie ze jest w "ciezkiej sutuacji i nie ma co jesc" jest najdelikaniej mowiac mijaniem sie z prawda .
    Regulamin forum

  8. #8

    Domyślnie

    gumiś, czy chciałbyś się z tą żoną zamienić ? a może na przyjęciach wszystkich wypytujesz o ich finanse i przeszukujesz portfele w przedpokoju ?
    BOHO
    Warszawa

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Hm... ja ze swoją małżowiną mam wspólne konto, ale to ich wybór. A może posłowie mieli duże kredyty i banki się zabezpieczają. To jednak nieważne. Wydaje mi się, że posłankla Bartuś żyje w innej rzeczywistości i chce zwrócić uwagę na siebie a nie na problem. Nawet jeżeli tak jest, że brak pogrążonym w żałobie rodzinom środków, to nie trzeba od razu lecieć z niusem do mediów. Żenujące.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  10. #10

    Domyślnie

    BOHO ,chodzi mi o elementarne poczucie przyzwoitosci a nie o zagladanie ludziom do portweli ,bo g... mnie to obchodzi ,ale jak widze ewidentne usilowanie wyludzenia pieniedzy podatnikow do tego w aureoli meczenika ,takiej matki polki to szlag mnie trafia.I jeszcze to bredzenie'dzien po wypadku znajomi nosili jedzenie ,bo dzieci z glodu plakaly" to juz przesada na maxa.
    Regulamin forum

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Gumis, na Twoim miejscu zaczęła bym się modlić, aby nikt z rodzin nie czytał tego forum (art. 212 i 216 k.k i jeszcze parę innych dla sprytnego prawnika).

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumis107 Zobacz post
    BOHO ,chodzi mi o elementarne poczucie przyzwoitosci a nie o zagladanie ludziom do portweli ,bo g... mnie to obchodzi ,ale jak widze ewidentne usilowanie wyludzenia pieniedzy podatnikow do tego w aureoli meczenika ,takiej matki polki to szlag mnie trafia.I jeszcze to bredzenie'dzien po wypadku znajomi nosili jedzenie ,bo dzieci z glodu plakaly" to juz przesada na maxa.
    oczywiście że to brednie, ale chyba nie reagujesz w ten sposób na wszystkie brednie, które się pojawiają w prasie ?
    BOHO
    Warszawa

  13. #13

    Domyślnie

    myslisz ,ze Pani Barbara Bartuś, posłanka PiS klamie?
    Regulamin forum

  14. #14

    Domyślnie

    amalafi , o tym caly net dymi i wszedzie mniej wiecej tak to ludzie odbieraja
    Regulamin forum

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumis107 Zobacz post
    BOHO ,chodzi mi o elementarne poczucie przyzwoitosci a nie o zagladanie ludziom do portweli ,bo g... mnie to obchodzi ,ale jak widze ewidentne usilowanie wyludzenia pieniedzy podatnikow do tego w aureoli meczenika ,takiej matki polki to szlag mnie trafia.I jeszcze to bredzenie'dzien po wypadku znajomi nosili jedzenie ,bo dzieci z glodu plakaly" to juz przesada na maxa.


    A chcesz sie zamienic moze ?

    Nic trudnego .

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumis107 Zobacz post
    amalafi , o tym caly net dymi i wszedzie mniej wiecej tak to ludzie odbieraja


    A jednak .

    A jednak rzeczywistosc wirtualna rozni sie od tej za moim oknem - wygladam - i , kurna, nic nie dymi .

    Jak to jest .

    -

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał gumis107 Zobacz post
    amalafi , o tym caly net dymi i wszedzie mniej wiecej tak to ludzie odbieraja
    Co nie znaczy, że pomówienie o świadome wyłudzenie pieniędzy od państwa nie jest karalne.

  18. #18

    Domyślnie

    moze skonkretyzujesz, bo nie za bardzo wiem jakbym mial sie zamieniac.Sprawa jest prosta jak drut,Wdowy wziely 56tys zl i sa jak pisano w tragicznej sytuacji materialnej i nazelza im sie specjalne renty z pieniedzy podatnikow ,bo mezowie zarabiali za malo by sie porzadnie ubezpieczyc i to uwazam za chore
    Regulamin forum

  19. #19

    Domyślnie

    amalfi , uwazasz moze , ze to normalna sytuacja i te renty im sie naleza ?
    Regulamin forum

  20. #20

    Domyślnie

    No , wiesz.........wypadki chodza po ludziach, ale ludzie nie chodza po wypadkach .



    Tez slyszalam, ze wszystko mozna zaplanowac .

    I ubezpieczyc.

    Bylo to w jakiejs reklamie .



    Trala la .

    -
    Ostatnio edytowane przez barakuda1 ; 16-04-2010 o 09:16

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony