dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 44
  1. #1

    Domyślnie Zniknęło konto

    Po rewolucji na forum zniknęło moje konto.
    Od kilku tygodni wysyłam na adres administratora forum prośbę o przywrócenie konta lub wskazówki co powinienem zrobić żeby je odzyskać. Podejrzewam, że w podobnej sytuacji jest więcej osób.

    W związku z powyższym mam pytanie - do kogo należy się zwrócic w sprawie przywrócenia konta.
    Od razu uprzedzam - adres administratora jest "głuchy".

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli nie zostało zablokowane (zbanowane), to moim zdaniem nie da się przywrócić takiego konta (zamiast loginu jest "Guest"), ale to leży w gestii informatyków.. także wyjaśnienie, czemu konta zniknęły, bo tak nie powinno być.
    Na dole strony, na czerwonej belce, masz jeszcze link do "Kontakt"
    >>> http://forum.muratordom.pl/sendmessage.php
    a jeśli nadal nie będzie reakcji, bombarduj postami tutaj
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie tak jest - w wątkach, których pisałem zamiast loginu jest "Guest". Konto załozone było chyba w 2004r, logowanie odbywało się dość regularnie (po kilka razy w tygodniu), więc nie należało do tych "martwych".
    Z powyzszego linku korzystałem - jak rozumiem wiadomości wysyłane tą drogą powinny trafiać do administratora systemu.

    Przydałaby sie jakaś informacja od administatora na temat tego typu przypadków, bo podejrzewam, że jest ich więcej. Jak wspomniałem wczesniej - na moje pytania kierowane na powyzszy adres nie było żadnej reakcji przez te kilka tygodni i nadal nie wiadomo czy takie konta należy traktować jako "przepadłe" czy jednak można liczyć na ich odzyskanie.
    Jesli administrator nie udzieli odpowiedzi to ludzie będą zakładali kolejne konta, a chyba nie o to chodzi i lepiej to wyjaśnić to publicznie, żeby inni nie musieli zakładać nowych kont - np. "testowych" czy nowych klonów, czy też czekać w nieskończoność z nadzieją na odzyskanie swojego konta.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    ....a jeśli nadal nie będzie reakcji, bombarduj postami tutaj
    Czy nie będę zbyt nachalny jeśli zwrócę uwagę, że minął kolejny tydzień i nadal nikt władny nie odpowiedział co będzie z kontami, które zniknęły?
    Nie wiem (i zapewne nie tylko ja) czy zakładać nowe konto, czy uzbroić się w cierpliwość, czy zamknąć się?

  5. #5

    Domyślnie

    Znam podobną sprawę użytkownika "ania", który nie może się zalogować, a jego posty są widoczne jako "Guest". Ma staż od 2002 roku i tytuł Najlepszego doradcy Forum. I co - ma teraz zostać "WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedzi "?
    Precz z reklamami na Forum! Zagłosuj...

  6. #6

    Domyślnie

    Takich kont zapewne jest wiele, część z nich dotyczy zapewne osób z dużych dorobkiem na forum. Ja miałem tylko kilkaset postów, ale m.in. założony dziennik budowy, do którego nie mam teraz dostępu.
    Najgorzej, że nikt z władnych nie raczy odpowiedzieć czy istnieje jakaś szansa lub prowadzone są (lub będą) próby odzyskania takich kont, czy dać sobie spokój i zakładać nowe konto.

  7. #7

    Domyślnie

    Problem dotyczy co najmniej nicków 'ania', 'verunia', no i Twojego
    Cytat Napisał xyz12345 Zobacz post
    Czy nie będę zbyt nachalny jeśli zwrócę uwagę, że minął kolejny tydzień i nadal nikt władny nie odpowiedział co będzie z kontami, które zniknęły?
    Nie, nie będziesz... wysłałem władnym priwa z linkiem do tego wątku, bo to bardzo nieładnie tak długo nie odpowiadać...
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  8. #8
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,

    odnośnie użytkowników 'ania' oraz 'verunia' konta nie zostały przywrócone ponieważ nie miały wpisanego w profilu użytkownika adresu email przez co nie zostały zaimportowane na nowe forum. Brak aktualizacji danych (w tym email) powoduje, że w tym przypadku nowy skrypt nie przyjął użytkowników bez email.

    Jeśli zaś chodzi o użytkownika xyz12345, prosze o podanie wcześniejszej nazwy użytkownika. Trudno zdiagnozować przyczynę problemu i czy w ogóle występuje, nie mając informacji jaki jest to login!

    Na wszystkie przesylane do nas wiadomości staramy się na bieżąco odpowiadać. Jak do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia od użytkownika xyz12345. Polecam formularz zgłoszeniowy: http://forum.muratordom.pl/sendmessage.php

    Pozdrawiamy
    Redakcja Forum
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post
    .... Jak do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia od użytkownika xyz12345. Polecam formularz zgłoszeniowy: http://forum.muratordom.pl/sendmessage.php
    Oczywiscie, że na ten adres wysyłałem wiadomosci z podaniem mojego starego loginu. . Ale przez kilka tygodni nikt nie odpowiedział na pytanie.

    W tym wątku celowo nie podawałem swojego loginu, żeby każdy komu zniknęło konto mógł uzyskać uniwersalną poradę - gdzie ma się zwrócić z pytaniem o możliwość przywórcenia konta, bo wysyłając prośby na adres, który podałeś - nikt nie odpowiada. Co z tego, że ja teraz logując sie na wymślony login uzyskam poradę, skoro każdy inny uzytkownik będzie musiał przejsć tę samą drogę? Przecież to w waszym interesie jest żeby udzielić informacji, która będzie zadowalała wszystkich mających ten problem, a nie tylko mnie.

    Na adres, który podałeś, wysyłałem wiadomości ok. 2 tygodnie po awarii forum, oraz następną ok. kolejny tydzień później. Po tych próbach założyłem ten wątek i było to prawie 2 tygodnie temu.
    Żadnej reakcji przez te kilka tygodni nie było, wiec sugerowanie aby użytkownicy wysyłali tam wiadomosci o problemach z logowaniem wygląda raczej jak żart.

    Mój login to: falkon.
    Proszę o odpowiedź czy jest możliwość odzyskania konta i proszę o odpowiedź gdzie mają zwaracać się ci użytkownicy, którzy również stracili konta.
    Tylko jeśli podasz kolejny raz ten sam adres to informuję, że nikt nie czyta wiadomosci wysłanych na ten adres, lub nikt nie odpowiada na te wiadomości, lub bardzo rzadko odpowiada.

  10. #10
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    verunia

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    328
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Nie wiem jak to się stało że z mojego profilu zniknął adres email, może przez przypadek usunęłam. Szkoda że było to mozliwe . Też swego czasu wysłałam prośbę o przywrócenie mnie do szacownego grona forumowiczów FM, ale też bez odzewu i dałam sobie spokój. Pokaźna liczba postów ma koncie czasem niektórych wkurza . Szkoda tylko, ze w moim dzienniku i komentarzach występuję teraz jako gość
    Właściwie dopiero z tego wątku dowiedziałam się o przyczynie zablokowaia konta.

  11. #11

    Domyślnie

    Kolejną osobą której nie ma, jest 'brzoza'... Co gorsza, na te nicki logują się nowe osoby.

    Szkoda że o konieczności sprawdzenia maila nie było wiadomo przed transferem - można byłoby uprzedzić Forumowiczów
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Kolejną osobą której nie ma, jest 'brzoza'... Co gorsza, na te nicki logują się nowe osoby...
    Być moze są to nawet te same osoby.
    Ja zrezygnowałem z powórnego zakładania konta o tej samej nazwie żeby nie stracic szansy do odzyskania poprzedniego, bo wydaje mi się że wtedy własnie taka szansa zostałaby całkowicie stracona.

    Ale skoro administrator zażyczył sobie zeby publicznie podać nazwy takich kont, to ktoś może nawet dla żartu założyć sobie konto o tej nazwie, zanim próba jego odzyskania się powiedzie.
    Mam wrażenie, że komuś brakuje wyobraźni jeżeli chce w publiczny sposób załatwiać problem z zaginionymi kontami. Nie wiem dlaczego w tym wątku administrator nie chce powiedzieć do kogo nalezy się zwracać w tej sprawie, czyli o to co postulowałem na samym początku.

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    ... wysłałem władnym priwa z linkiem do tego wątku, bo to bardzo nieładnie tak długo nie odpowiadać...
    A czy mógłbym cię prosić o jeszcze jedną taką interwencję?
    Minął kolejny tydzień i nadal nie wiadomo czy takie konta są do odzyskania. W każdej chwili ktoś może je "zająć".
    Choćby była odpowiedź od administracji: "nie", to przynajmniej użytkownicy mogliby zakładać konta o starej nazwie. A dopóki nie ma odpowiedzi, to lepiej chyba tego robić, żeby całkowicie nie stracić szansy na odzyskanie konta.

  14. #14
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    To bardzo przykra sprawa - tak uznani Forumowicze, z dorobkiem i autorytetem na forum. Jeszcze raz piszemy do programistów. Przepraszamy, nie powinno się to zdarzyć.
    Redakcja

  15. #15
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    I jest reakcja programistów.

    Brzoza, ania, verunia. Prosimy o listę, kto jeszcze stracił konto. Prosimy te osoby o podanie adresu email - jako pw do Redakcji.
    Informatycy zajmą się odzyskaniem danych. Przepraszamy za ten fatalny błąd.

  16. #16
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    I jest reakcja programistów...
    A kiedy można spodziewać sie odpowiedzi programistów?
    Bo mijają kolejne tygodnie i nadal nie ma żadnej informacji czy konta dało się odzyskać.

  18. #18

    Domyślnie

    Trzeba czekać.... Jak widać, wici rozesłałem po całym FM, nie mam jednak wiedzy, jaki był odzew - tym już się zajmują informatycy.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    Trzeba czekać.....
    Czekamy, czekamy.
    Nie wiadomo tylko czy jest sens dalej czekać, bo mijają kolejne tygodnie bez odzewu.

  20. #20
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wszystkich użytkowników, którzy mają problem z zalogowaniem na Forum, którzy utracili swoje konta w wyniku zmian, prosimy o wypełnenie formularza na stronie: http://forum.muratordom.pl/recovery.php
    Operacja przywrócenia kont użytkowników zostanie przeprowadzona jak zbierze się większa grupa osób. Raz wykonana operacja będzie skutkowała przywróceniem straconych kont, ale z drugiej strony niemożliwością wykonania jej drugi raz. stąd prosimy o informacje do końca miesiąca od użytkowników.
    Redakcja
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony