dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 58
  1. #1

    Unhappy Dlaczego nie mogę umieścić postu

    Pojawia się taki komunikat:
    Błędy
    Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji

    * You specified a tag that was too short. A tag must be at least 3 characters.
    * The number of tags you tried to add exceeded the maximum number of tags by 4.

    A temat chyba był normalny:
    Gruntować gładź, przed wypełnieniem dołków nową porcją tej samej gładzi

    A treść chyba też:
    Jestem przed malowaniem. Położyłem gładź i po dotarciu w niektórych miejscach są dołki, które chciałbym jeszcze raz wypełnić gładzią. Jest to gładź z hoboka - Cekol A-45. Znajomy powiedział mi, żebym nie gruntował tych dołków, tylko nakładał tą nową gładź bezpośrednio. Co o tym myślicie?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał aquarius Zobacz post
    Pojawia się taki komunikat:
    Błędy
    Następujące błędy uniemożliwiły ukończenie operacji
    * You specified a tag that was too short. A tag must be at least 3 characters.
    * The number of tags you tried to add exceeded the maximum number of tags by 4.
    A temat chyba był normalny:
    Gruntować gładź, przed wypełnieniem dołków nową porcją tej samej gładzi
    Dziwne... wygląda na zbyt krótki tytul (tag musi mieć co najmniej 3 znaki), ale ten podany wyżej tytuł jest wystarczająco długi
    np. ten temat ma tagi: daczego, mogę, postu, umiescic
    Przyjrzę się temu; natomiast jesli zalezy Ci jeszcze na umieszczeniu tematu, dopisz sie tutaj z "pustym" postem (np. z tekstem "do skasowania"), ja wpiszę Twe pytanie i wydzielę jako temat do odpowiedniego działu
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  3. #3

    Domyślnie

    Dlaczego po wejsciu w wiadomosci nie moge wyslać prywatnej odpowiedzi.Wyswietlany jest komunikat o błędach i konieczności zalogowania pomimo iż tego dokonałem,co jest cały czas widoczne.(Znika hasło i login)Jednoczesnie po ponownym zalogowaniu wyswietlana jest zupełnie pusta strona. Często spotyka mnie to również podczas korzystania z "szybkiej odpowiedzi" na tematy forum.

  4. #4

    Domyślnie

    Trudno powiedzieć - informatycy tu nie doradzają, a ja powoli tracę wiarę, że uda się doprowadzić ten nowy skrypt forum do poprawnego działania we wszystkich przeglądarkach, działania bez błędów, bez wylogowywania bez powodu, "wywalania się" stron.
    Ze wszystkich przeglądarek forum najlepiej działa w Firefox, choć i tutaj zdarzają się problemy.
    Spróbuj jeszcze podać ten komunikat o błędach, oraz jakiej przeglądarki używasz - ale nie obiecuję, że będę potrafił pomóc.
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Firefoxa nie próbowałam. Bo reszta to do niczego. Nie wiem, czy to wina forum, przeglądarek, czy moich komputerów. Ciągle mnie wylogowuje. Z innymi forami nie mam takich problemów.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mam podobny problem... Zaczynam edycję odpowiedzi, muszę przerwać, po jakimś czasie kończę odpowiadać, muszę się ponownie zalogować, ale już nie mogę umieścić odpowiedzi, bo mi pisze, że strona została załadowane przed ponownym zalogowaniem. Przeładowanie strony nie pomaga. Muszę wyciąc adres wątku, wczytać w nowej zakładce, ponownie dać "odpowiedz" wyciąć/wkleić co już napisałem i wtedy dopiero się pojawia. Sorry ale pomimo ogromnych chęci to jest trochę nazbyt kłopotliwe... Ja rozumiem, że mnie wyloguje, ale po zalogowaniu żeby takie cyrki były potrzebne?

    ponury63 - skoro informatycy tu nie doradzają, to po co jest cały ten dział? Myślałem, że to miejsce gdzie właśnie informatycy zaglądają, żeby uwagi techniczne można było przekazać... A może zaglądają a doradzają to dwie różne rzeczy?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał freetask Zobacz post
    ponury63 - skoro informatycy tu nie doradzają, to po co jest cały ten dział? Myślałem, że to miejsce gdzie właśnie informatycy zaglądają, żeby uwagi techniczne można było przekazać...
    Pytam o to Redakcję średnio raz na pół roku..
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Trzeba by ich nękać codziennie. Szkoda, że nie ma maili z bardzo upierdliwym sygnałem dźwiękowym

  9. #9

    Domyślnie

    Już nie będzie potrzebny - fiku miku i działy połączone
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    A ja mam taki problem że jak chciałam dzisiaj napisać w moim dzienniku to się okazalo że nie mogę. Po prostu nie ma ramki szybkiej odpowiedzi. a na dole w uprawnieniach mam tylko że mogę edytować swoje posty.
    Nie mam pojęcia co się stało ale jestem już bliska łeż...........
    Poooooomooooocyyyyyyyy

  11. #11

    Domyślnie

    Właśnie widzę, że zablokowano "po całości", cały dział ma ograniczenia
    * Nie możesz zakładać nowych tematów
    * Nie możesz pisać wiadomości
    * Nie możesz dodawać załączników
    * Możesz edytować swoje posty
    Podsyłam link do tego tematu Redakcji portalu
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  12. #12

    Domyślnie

    Jest informacja - nie była przyklejona, stąd nie wypatrzyłem jej wcześniej
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...99-blog%C3%B3w

    EDIT po zmianach: był to ten wpis
    http://forum.muratordom.pl/entry.php?104016
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar sipatka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4.219
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    128

    Domyślnie

    UFfff dziękuję, bo rozpacz czarna zalała mi serduszko, że się już nigdy dalej w moim dzienniku nie rozpiszę....
    Pozdrawiam i dziękuję

  14. #14
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze,

    przyszedł czas kiedy musieliśmy uporządkować Dzienniki Budowy. Dziś zaimportowaliśmy dzienniki ze starej formuły w strukturę blogów. Tu docelowo będą publikowane dzienniki, tu można uzupełniać treści, zdjecia, komentarze, tu znajdziecie również dodatkowe funkcjonalności....

    A propos komentarzy do dzienników - archiwlane komentarze pozostały w starej formule, nowe komentarze bedą publikowane już przy konkretnych blogach.

    Pozdrawiam
    Redakcja Forum
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post
    A propos komentarzy do dzienników - archiwlane komentarze pozostały w starej formule, nowe komentarze bedą publikowane już przy konkretnych blogach.
    Proszę o szersze wyjaśnienie, co to znaczy, że archiwalne komentarze pozostały w starej formule. U mnie komentarze były zamieszczane wprost w samym dzienniku. Obecnie ich po prostu nie ma, są same moje odpowiedzi na nie, sprawiając tym samym dość bezsensowne wrażenie. Czy to już tak będzie?
    A co w takim razie z dziennikami, które prowadzone były przez więcej niż jedną osobę, np. przez małżeństwo? Teraz będzie tylko pół dziennika, zostaną tylko posty osoby, do której nowy dziennik został przypisany?

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  16. #16

    Domyślnie

    a ileż sensu mają moje wpisy, pozbawione pytań Forumowiczów...
    http://forum.muratordom.pl/blog.php?u=3626

    Przynajmniej mam "dziennik budowy"
    Zniknął za to samouczek, jak zrobić linki w sygnaturce..


    EDIT z czwartku: wpisy wykasowałem, samouczek powrócił na swoje miejsce
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post
    Drodzy Forumowicze,

    przyszedł czas kiedy musieliśmy uporządkować Dzienniki Budowy. Dziś zaimportowaliśmy dzienniki ze starej formuły w strukturę blogów. Tu docelowo będą publikowane dzienniki, tu można uzupełniać treści, zdjecia, komentarze, tu znajdziecie również dodatkowe funkcjonalności....

    A propos komentarzy do dzienników - archiwlane komentarze pozostały w starej formule, nowe komentarze bedą publikowane już przy konkretnych blogach.

    Pozdrawiam
    Redakcja Forum
    Zdajesz sobie sprawę adminie, że to jest już kompletna "orka" na forum ???
    Tym bardziej na żelaznym jego elemencie, jakim były dzienniki ???

    No to teraz obserwujmy - ilu osobom już się nie będzie chciało nic pisać w dziennikach ...

    szkoda, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał majki Zobacz post
    No to teraz obserwujmy - ilu osobom już się nie będzie chciało nic pisać w dziennikach ...
    Ja dodam jeszcze, a ilu nie bedzie chcialo czytac ??
    Bo jak pierwszy raz zobaczyłem tą "rewolucję" to słowo "zgroza" było moim pierwszym.

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Megana
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    koło Żórawiny
    Posty
    5.887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    233

    Domyślnie

    Zgadza się - nawet czytanie sprawia ból. Jak napisałem w innym wątku - to nie forum małoletnich miłośników strzelanek.
    Ktoś (admin? ) wybrał skrypt forum który goli, pi...oli, zęby wyrywa i jak trzeba to i ciąże usunie. ALE MY CHCEMY TYLKO łatwo i spokojnie pisać i czytać dzienniki i komentarze.
    I żeby po prostu działało
    Ja osobiście postaram się zarchiwizować ostatni rok naszego życia na swoim komputerze i chyba dam sobie spokój.
    Michał

  20. #20

    Domyślnie

    ja chyba tez przenoszę się na inne forum bo te nowe dzienniki są z lek-sza do d...

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony