dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Paroizolacja

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    peter1234

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3

    Domyślnie Paroizolacja

    WITAM MAM PYTANKO ,czy dopuszczalne jest założenie podwójnej paroizolacji np.na pierwszej warstwie wełny 20cm i puzniej na dodatkowej 5 cm a dopiero montaż regipsów ,słyszałem że tak proszę o fachową poradę .

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    tak, a po co?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    peter1234

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedz pozdrawiam wszystkich

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    peter1234

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    mam nadzieje ze nie zaszkodzi wrecz odwrotnie, paroizolacja jak sama nazwa wskazuje chroni izolacje od wilgoci z wewnatrz domu wiec podwojna nie zaszkodzi a jak wiemy folia ma takrze korzysci w zatrzymywania ciepla w domu nie prawdaz.Ta druga chcem dac z powloka srebrną pod samymi regipsami i oki.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dawiniel

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-122
    Dzielnica
    Trynek
    Posty
    16
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Witam, czytałem na rocwool, że paroizolację daje się tylkow pomieszczeniach mokrych takich jak łazienka itp. nad resztą nie ma potrzeby.
    Spotkaliście sie już z taką opinią?

    Pozdrawiam.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dawiniel

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-122
    Dzielnica
    Trynek
    Posty
    16
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    ok - dzięki za podpowiedzi - dostosuję się - chyba mam odpowiedzi zapas folii

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    spotkaliśmy, tyle że ta opinia dotyczy domu paliwo-żernego o minimalnych standardach ociepleniowych, w domkach energooszczędnych ten sam producent obligatoryjnie zaleca co najmniej jedną warstwę folii wszędzie, i dodaje że fakultatywnie można dać 2 warstwy żeby było cieplej
    Jak zrobiłeś u siebie (warstwy) i jakiego izolatora term użyłeś w skosach (jeśli takie posiadasz) ?
    Panas 9kW, podłogówka, WM+reku, PV 9,6kW, G12W

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw Zobacz post
    mój dom jest dobrze przemyślany, ocieplałem po stropie strychu, tak łatwiej taniej i cieplej
    Proszę o info czy coś się stanie z wełną/więźbą jeżeli "od góry" na kleszczach rozłożę styropian i na to płyta osb a miedzy kleszczami i pod kleszczami wełna ?
    Panas 9kW, podłogówka, WM+reku, PV 9,6kW, G12W

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony