dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39
  1. #21

    Domyślnie Komu ten kit?

    Cytat Napisał pawel2905 Zobacz post
    witam jeżeli ci chodzi o firmę legbud garguła z Wojnicza to znam sprzedajemy bramy tej firmy wykonanie jest ok.
    dużo zależy od ekipy która będzie ci tą bramę montowała
    Komu ten kit ? Bramy z tej firmy to ostatnie dziadostwo, a traktowanie klienta poniżej zera, kompletny brak profesjonalizmu !!! Mnie zamontowała ekipa z Jedynki i w sumie zrobili to jako tako, ale sama brama kompletne dziadostwo i nikomu nie polecam !!! Będę omijał tę firmę całe życie !!!

  2. #22

    Domyślnie

    Czyli jednak dobrze, że nie zdecydowałem się na zakup Legbuda.
    Zbyt mało a w zasadzie brak było opinii na temat tych bram dlatego zdecydowałem się na zakup innej bramy (oczywiście porady forumowych ekspertów także mi bardzo pomogły)
    Koniec końców zakupiłem bramę Wiśniowskiego, dostałem namiar na zaufanego sprzedawcę, który zaproponował dobrą cenę.
    Opóźnienie w dostawie i montażu bramy zostało zrekompensowane przez producenta dodatkowym rabatem .
    Na razie mam zbyt krótko żebym mógł się wypowiedzieć na temat samej jakości bramy, ale:
    garaż nie jest ogrzewany i stojące tam jabłka i ziemniaki nie przemarzły mi więc ocieplenie bramy musi być skuteczne.
    Pomimo tego że już mam bramę ciekawy jestem czy jednak znajdzie się jakiś użytkownik który mógłby coś powiedzieć o tej bramie.
    No i może ktoś z LEGBUDA dostrzeże problem bogdana i poczuje się do tego by mu pomóc rozwiązać problem.
    Pozdrawiam

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jaacko

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Włodawa
    Kod pocztowy
    22-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!

    Potwierdzam słowa bogdan59620, kupiłem bramę Legbuda w zeszłym roku (listopad 2010), nity nie poodciągane,uszczelki nie dociskają do powierzchni skrzydła a jak zareklamowałem produkt oczywiście łaskawie panowie z legbudu pojawili się po 2óch miesiącach i wszystko zwalili na błąd montażu (montowała firma polecana przez sprzedawcę), jakaś kpina z klienta. Naprawdę nie polecam tego SZMELCU Z LEGBUDU. Omijajcie ich z daleka.

  4. #24

    Domyślnie

    widze, że konkurencja się nudzi i pisze jakieś dziwne posty akurat sprzedaję bramy od Garguli i całkiem dobrze działają. Tak samo jak bramy W..., N..... i pochodnych Uchylne mają tanie i dobre, więc o jakość jestem spokojny. Segmentówki też niczego sobie i nie jest prawdą, że są produkowane z jakiś odpadów itp rzeczy. To, że cena jest niższa od innych nie znaczy, że jest to gorszy produkt.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał slaku Zobacz post
    widze, że konkurencja się nudzi i pisze jakieś dziwne posty akurat sprzedaję bramy od Garguli i całkiem dobrze działają. Tak samo jak bramy W..., N..... i pochodnych Uchylne mają tanie i dobre, więc o jakość jestem spokojny. Segmentówki też niczego sobie i nie jest prawdą, że są produkowane z jakiś odpadów itp rzeczy. To, że cena jest niższa od innych nie znaczy, że jest to gorszy produkt.
    Założyłem ten temat żeby wysądować czy są użytkownicy bramy z L..., niestety nikt specjalnie się nie rozpisywał nad zaletami czy też wadami bramy. Generalnie szukałem jakichkolwiek informacji na temat tych bram i w zasadzie nikt się nie odzywał dlatego też zdecydowałem się na zakup bramy W... od poleconego mi sprzedawcy, od jesieni brama jest zamontowana i na razie nie żałuję a zapłaciłem niewiele więcej.
    Może i bramy L... nie są złe a stosunek ceny do jakości jest korzystny jednak wolałem zaufać opinii znajomych którzy mi polecili sprzedawcę.

  6. #26

    Domyślnie

    Znając podejście do klienta, często wybiera markę bardziej znaną, także mnie to nie dziwi. Sam mam takich klientów, którzy jeśli słyszeli o jakiejś firmie to chcą tylko jej wyroby. Zresztą czasami każdy z nas tak właśnie nabywa pewne towary

  7. #27

    Domyślnie

    Ja wybrałem bardziej znanego Hormanna, wyszedł zonk z wysokością prowadnic i teraz i Hormann i dystrybutor mają mnie gdzies.
    Brama nie została nawet rozpakowana na palecie. Teraz chce dopłacić i wymienić na wyższy rozmiar, ale i Hormann i dystrybutor olewają mnie i nie odpowiadaja na maile

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał tlalken Zobacz post
    Ja wybrałem bardziej znanego Hormanna, wyszedł zonk z wysokością prowadnic i teraz i Hormann i dystrybutor mają mnie gdzies.
    Brama nie została nawet rozpakowana na palecie. Teraz chce dopłacić i wymienić na wyższy rozmiar, ale i Hormann i dystrybutor olewają mnie i nie odpowiadaja na maile
    Szkoda, że podczas pomiaru nie poinformowali cię o tych prowadnicach. Wymiarujący powinien cię o tym poinformować.

  9. #29

    Domyślnie

    Ehh, szkoda gadać, chyba ich oleje, całą zaliczke i zamówie dobrą brame u innego agenta Hormann.
    Za montaż H z wyższą prowadnicą zażyczyli sobie 1000

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Jak rozumiem wpłaciłeś tylko zaliczkę i teraz chcesz się wycofać z zamówienia? A czy wiesz, że niekoniecznie zwania to od zapłaty pełnej wartości umowy? Oczywiście nie znam treści tej umowy tylko ostrzegam przed pochopnym krokiem.

  11. #31

    Domyślnie

    Nie nie, żebyśmy się dobrze rozumieli, ja z niczego nie chce sie wycofywać, ja poprostu chce dopłacić i dostać taką brame, aby reszte życia nie walić głową wchodząc z kotłowni do garażu.
    Tak, wpłaciłem zaliczkę, ale i tak wiem, że tą brame można wymienić, przy odrobinie dobrej woli i zaangażowaniu kogoś na odpowiednim stanowisku.
    mamy jeszcze Kodeks Cywilny i prawo konsumenckie i wiele organów przyjaznych konsumentom.
    Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta, Inspekcja Handlowa.
    Tylko do dziś nie rozumiem postępowania firmy w której chce kupić jeszcze - parapety wew. drzwi wejściowe z aluminium oraz drzwi stalowe antywłamaniowe?

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał tlalken Zobacz post
    Tak, wpłaciłem zaliczkę, ale i tak wiem, że tą brame można wymienić, przy odrobinie dobrej woli i zaangażowaniu kogoś na odpowiednim stanowisku.
    mamy jeszcze Kodeks Cywilny i prawo konsumenckie i wiele organów przyjaznych konsumentom.
    Powiatowy Rzecznik Praw Konsumenta, Inspekcja Handlowa.
    Jest jeszcze CBA, CBŚ, premier, papież i Trójca Święta. Tylko nie powiedziałeś do tej pory kto odpowiada za rozmiar tej bramy. Jeżeli taką zamówiłeś osobiści i taką dostałeś to nie mieszaj teraz do tego "organów nacisku".
    Co do dobrej woli i zaangażowania to oczywiście masz trochę racji - możliwość pewnie są - brak pewnie motywacji.
    A swoją drogą ja bym się nie zdecydował na węższą bramę bo będzie niepraktyczna. Już lepiej dopłacić za prowadzenie "H".

  13. #33

    Domyślnie

    Ja chce wymienić na rozm. 2500*2375 wtedy bede miał idealnie

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał tlalken Zobacz post
    Ja chce wymienić na rozm. 2500*2375 wtedy bede miał idealnie
    Skoro masz możliwość zmiany i dopłaty tylko/aż 1000 zł to po co pakować się w dodatkowe koszty zamawiając nową(inną) bramę ?

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał _FIX_ Zobacz post
    Skoro masz możliwość zmiany i dopłaty tylko/aż 1000 zł to po co pakować się w dodatkowe koszty zamawiając nową(inną) bramę ?
    Fix a możesz jaśniej bo z całym szacunkiem nie rozumiem o co Ci chodzi

  16. #36

    Domyślnie

    Do zamówionej bramy możesz dopłacić 1000 zł za zmianę prowadnicy i problem będzie rozwiązany. Ale Ty wolisz kupić bramę o innym wymiarze u innego sprzedawcy, a za tą mniejszą i tak będziesz musiał zapłacić (tak ja to zrozumiałem).

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał tlalken Zobacz post
    Ja chce wymienić na rozm. 2500*2375 wtedy bede miał idealnie
    To dlaczego pisałeś:
    Zamówiłem brame Hormann 2500*2000
    i dalej
    Poprosiłem pracownika o wymianę bramy na rozmiar 2375*2000
    Jak to w końcu jest z tymi wymiarami? No i kto mierzył tą bramę?

  18. #38

    Domyślnie

    Witam znowu.
    Bramę zmierzył handlowiec przy okazji pomiaru okien. Sam otwór.2500*2000
    Niestety nie dogadaliśmy sie co do tego prowadzenia górnego. Ja nie pytałem, on nic nie mówił.
    Mam garaż obniżony wzgledem domu i drzwi z kotłowni do garażu wpadają na prowadnice górna.
    Nie zwale nigdy winy na handlowca, bo poprostu nie jestem świnią, a to nie jego wina, że Hormann ma klientów w d.. Ja nie z tych.
    Teraz sobie marze o wymienie bramy na 2500*2375, ale Hormann sie nie zgadza,
    bo nie ma w zwyczaju wymieniać bram zamówionych

    Centrala TMT Wadowice ma moją zaliczke więc też sie nie kwapią do rozwiązania problemu.
    Więc czekam na razie może brama się sprzeda, wtedy zamówie 2500*2375,
    jeśli bedzie to długo trwać to może dopłace do prowadzenia H ten 1000, może dadzą jakiś lepszy upust - ale nie licze.
    Jestem umówiony na pomiar parapetów i jeszcze chce dopytać o prowadzenie jakieś N, ono podobno podwyższa prowadnice o 15 cm a to już jest coś.

    bwojtek bardzo Cie prosze nie wyciągaj zdań z kontekstu - dobrzeDzięki

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    To dlaczego pisałeś:

    i dalej

    Jak to w końcu jest z tymi wymiarami? No i kto mierzył tą bramę?
    Mam zamówioną2500*200, ale logiczne, że jakby wymienili mi na 2500*2375 to prowadnice bedą wyżej Prawda?
    Tyle tylko, że jeden panel bedzie wchodził na nadproże od wnetrza garażu

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony