dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 45
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 883
  1. #201

    Domyślnie

    No fakt całkiem inny odcień.. Ale chodzilo mi o bardziej fioletowy...A co do mebli to zaczne szukać coś innego może jakies tanie znajde i fajne mniej podobne do parkietu.

  2. #202

  3. #203

  4. #204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Patrycjo,
    kolejne pytanie, które mnie nurtuje od jakiegoś czasu: po co Ci komoda? Masz dużą szafę w pokoju obok, tu wystarczyłaby (IMHO) niska a długa szafka rtv. Jeśli za czas jakiś dojdziesz do wniosku, że przybyło Ci rzeczy, kupisz komodę: drewnianą, bo na okleiny szkoda pieniędzy. Co tanie, to drogie - znasz to powiedzenie? Wolałabym zresztą prostą, litą Ikeę niż wypasione BRW.

    Poza tym laminowane wenge na metalowych nóżkach to gwóźdź do trumny każdego wnętrza. To tylko na zdjęciach producentów czasami dobrze wygląda - zauważyłaś, że tam zwykle zasłania się podłogę neutralnym kolorem, żeby zgrzytów nie było? Przynosisz taki mebel i domu i ...

    Niewykluczone, że monitor "zjada" kolory fuksjowo-amarantowe - zerknij wtedy tu: http://www.myperfectcolor.com/SearchResults.asp


    i bardziej fioletowo:
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 12-06-2010 o 07:37

  5. #205

    Domyślnie

    A tam przestań , komoda musi być! nie będę papierów do szafy z ciuchami pchała!! Może faktycznie nie pasują kolory do siebie.. przez parkiet ciężko coś dobrać. To zrób wizualizację jak ty byś dobrała tapety i kolory i meble jakie?Pozdrawiam

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nie krzycz na mnie. Ja papiery mam w szufladach szafki rtv.
    Do Twojego parkietu pasują TYLKO białe albo naturalne jasne kolory drewna, jak pisała bodajże Elfir.

    Wybierz się może ze swoimi pytaniami i zdjęciami na fotoforum Gazety, tam zwykle jest duży oddźwięk na takie prośby, jak Twoja.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 12-06-2010 o 15:58

  7. #207

    Domyślnie

    Dziękuję za rady i Pozdrawiam....

  8. #208

    Domyślnie

    piszesz, że papiery do komody, czyli zrezygnowałas z pomysłu by z drugiego pokoju zrobić gabinet vel gościnny?

    Nie obrażaj się, na tym forum wszyscy są bardzo mili Na fotoforum usłyszałabyś bolesną prawdę.

    Poza tym odnoszę wrażenie, że ty i tak wiesz najlepiej, po co więc pytasz?

  9. #209
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Tez przestałam się udzielać z tego powodu:
    "odnoszę wrażenie, że ty i tak wiesz najlepiej, po co więc pytasz?"

  10. #210

    Domyślnie

    Witajcie,
    Ja nie mówię, że nie jesteście mili, bo jesteście i to bardzo, ale rada to co innego niż zmiana koncepcji na nowe meble, całkiem inne tapety i kolor niż mi się podobają.A tak to odebrałam, że moje be be a Wasze cacy Ok bez urazów i kłótni, dziękuję jeszcze raz...

  11. #211

    Domyślnie

    wróciłam z "podkulonym ogonem" szukałam, szukałam i zobaczcie co znalazłam.. może takie dać?

    Trochę wiszących.. stojących co?
    http://pieknemeble.pl/index.php?opti...=368&Itemid=99
    w dobrych cenach -szukaj nazwy mebli: TVILUM MONACO

  12. #212

    Domyślnie

    Widzę, ze Wasza pomoc już się dla mnie skończyła.. trudno...pa

  13. #213

    Domyślnie Pomysł na urządzenie salonu

    Czy ktoś ma jakieś pomysły na urzadzenie mojego salonu. Jestem w tej kwestii kompletnym beztalenciem.
    Styl domu nowoczesny , na podłodze będę miała płytki poler jasny beż , kominek narozny
    Z góry dziekuję

  14. #214
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Może gdybyś rzuciła jakiś rzut z wymiarami byłoby łatwiej?
    IMHO w nowoczesnych wnętrzach najbezpieczniej będzie pomalować ściany na biało lub na złamane ecru i dać w tej samej kolorystyce prostą kanapę. Ewentualnie szarą.
    Kolor wprowadzić poduszkami i nowoczesnym obrazem na ścianie. Kominka nie robiłabym narożnikowego w sensie ścinania narożnika, tylko dostawionego do narożnika. Jako ocieplenie surowej konwencji pokoju obudowę kominka można zrobić z cegły - we wątku kominkowym jest bardzo piękny przykład podany przez osobę, która takowe buduje. Do tego stolik i ewentualnie komódka o ładnym, wyrazistym drewnianym fornirze.
    Lampy całkowicie szklane w formie przeźroczystych baniek.

    Przykłady:

    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 18-06-2010 o 21:34

  15. #215
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    polecam gazetę "Tak Mieszkam" jest tam mnóstwo ciekawych rozwiązań , wiele z nich wykorzystuję w swojej chałupce a szczerze mówiąc prawie całe wykończenie domku mam podpatrzone z gazety.

  16. #216

    Domyślnie jak urządzić salon

    Witam! Proszę o radę, mam salon 30m, chcę pomalować ściany w odcieniach fioletu, przynajmniej jedna ściana intensywny fiolet, może z jakimś wzorem, pozostałe ściany jaśniejsze. Jaką dobrać do tego podłogę?

  17. #217
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jasną, np. jesion
    Lub ciemną, z jakiegoś drewna egzotycznego typu badi

    http://www.domatornia.pl/artykul/1777/1777.html

  18. #218

    Domyślnie

    a może coś takiego ..
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fioletowy_2..jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	86,5 KB
ID:	14633Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	122209-ideal-home&#4.jpg
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	34,7 KB
ID:	14634

  19. #219

    Domyślnie Proszę o poradę aranżacja

    Proszę o Waszą opinię dotyczącą mojego salonu


    Uploaded with ImageShack.us
    czy w jadalni położylibyście panele czy terakotę - dodam ze salon będzie miała panele - takie dechy marbou, natomiast kuchnia, hall, komunikacja jasne kafle 45x45cm. Jak byście mi poradzili czy jadalnie zrobic tak jak salon, panelami czy kaflami jak w kuchni??
    Bardzo dziekuje za sugestie

  20. #220
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jestem za panelami. Kafle z kuchni zakończone równo z meblami kuchennymi (bez żadnych "ozdób" w postaci łuków lub skosów)

Strona 11 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony