dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Zawartość gazety - czekamy na Wasze propozycje

    Prosimy, wskażcie swoje ulubione teksty, także Autorów. Z Waszych podpowiedzi zredagujemy gazetę forum.
    Dziękujemy!

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Na forum jestem od dawna, zawsze z wielką przyjemnością czytam teksty mokki - zwłaszcza te dotyczące Jej psa i ogrodu ( najwięcej wpisów w komentarzach do dziennika rrmi mozna znalezć). Świetne są całe dzienniki Jagny, zaby goni. Ostatnio tez z wielką przyjemnością podczytuję teksty Pepega z gumy ( te dotyczące wyborów) oraz historię Marcina opisaną przez Dandiego . Ciekawie pisze i madrych rad udziela wojtek 2112...Nie sposob wszystkich i wszystkiego wymienic
    Ostatnio edytowane przez anSi ; 12-06-2010 o 16:43


  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    .. ja proponuje siebie
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerzysio Zobacz post
    .. ja proponuje siebie
    J
    Popieram Ciebie


  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Zwłaszcza to:
    Cytat Napisał Jerzysio Zobacz post
    marianplątogłowy

    ..... a paszoł won z naszego FORUM !!!

    J


    A ja zgłaszam "Powieść w odcinkach" (po korekcie oczywiście). Jako autorka wątku jestem zdumiona talentem forumowiczów - twardych inwestorów w tworzeniu "powieściowej" rzeczywistości.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ... widma łamiące Regulamin Forum tylko na taki byt w czeluściach skazane być mogą !

    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  7. #7

    Domyślnie

    Rozumiem , ze tematy merytoryczne to serce gazety ?

    Wiec przede wszystkim tematy adama_mk ! temat o wentylacji http://forum.muratordom.pl/showthread.php?114044 seria tematów "tymi ręcami" gwc - http://forum.muratordom.pl/showthrea...pod-szaf%C4%85 gwc wodny 1 - http://forum.muratordom.pl/showthrea...i-quot-robiony , rekuperator - http://forum.muratordom.pl/showthrea...i-quot-robiony bufor ciepła - http://forum.muratordom.pl/showthrea...or-ciep%C5%82a i wiele innych. Jeśli oczywiście sam adam nie ma nic przeciwko !


    Kolejnym ciekawym tematem dla osób mających czas jest temat o instalacji pompy ciepła "tymi ręcami" rwxw który pokazuje jak można w znaczny sposób przy odrobinie chęci zmniejszyc wydatki związane z inwestycja w PC http://forum.muratordom.pl/showthrea...i-quot-robiona
    Ostatnio edytowane przez aDw ; 10-07-2010 o 11:21

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerzysio Zobacz post
    ... widma łamiące Regulamin Forum tylko na taki byt w czeluściach skazane być mogą !

    J
    ... no coś Ty, Jerzysio ... w krótkich wypowiedziach na tematy polityczne, nadaje się jak nikt marian ,,, z pomocą praskiej syrenki, może być nawet cała kolumna
    unde venis et quo tendis

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    a kącik operowo-filharmoniczny też będzie
    bo do zakąskowego to Chef na ochotnika się zgłosi

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    a kącik operowo-filharmoniczny też będzie
    bo do zakąskowego to Chef na ochotnika się zgłosi
    ... "kącików" może być wiele ... np: o niezależności energetycznej, kryzysach ekonomicznych itd, itp, nie zapominając o jakimś "luźno związanym z lotnictwem"
    ... w "zakąskowym" mogę być nawet bez apanaży (pod warunkiem, że Jerzysio da "popitkę")
    unde venis et quo tendis

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...gazeta to się kojarzy z codziennym wydaniem !

    czy aby o to chodzi Szanownej Red ???

    Pzdr
    J

    PS

    ...popitkę powiadasz,
    ...hop, hop, hop beczkę piwa, hooooop
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Jak dla mnie dzienniki Jagny i Dandiego-ciekawie i z poczuciem humoru
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) "ŚLONSKI GAWĘDZIARZ" Avatar bodzio_g
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3.984

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze Muratora
    Minęło ponad 2 miesiące od tegorocznej powodzi w Bieruniu ( i nie tylko w Bieruniu ). W tym czasie poznałem i spotkałem wielu ludzi: tych poszkodowanych i tych, którzy ze szczerego serca pomagali i pomagają właśnie tym poszkodowanym
    Spośród tych drugich bardzo wielu nosi miano FORUMOWICZA MURATORA. Są to ludzie , którzy zawodowo bądź amatorsko ( w mniejszym lub większym stopniu ) zajmują się budową , lub remontem domów lub mieszkań.
    Ci ludzie - czyli WY Forumowicze Muratora bardzo poważnie potraktowaliście mój apel o pomoc powodzianom w Bieruniu ( i nie tylko ).
    Szczerze jestem i mile zaskoczony Waszą reakcją i zaangażowaniem. To dzięki Wam udało mi się zebrać i rozdysponować:
    - ogromne ilości ubrań i bielizny na każdego - nowe i używane
    - wiele kompletów pościeli, kocy, ręczników, ścierek, zasłon, obrusów i tp
    - kilkanaście szt narzędzi typu łopaty szczotki
    - wyposażenie mieszkań typu stoły, krzesła , łóżko- używane ale w b. dobrym stanie
    - niezliczone ilości tzw "chemii" ( o wartości kilku tysięcy zł )
    - spore ilości żywności hermetycznie pakowanej
    - inne artykuły : wycieraczki gumowe i tekstylne
    - konkretną kwotę pieniędzy ( przelewem i gotówką ) za którą kupiłem ponad 20 szt drobnego agd
    Dużą część tych rzeczy pomogli mi rozdać sami darczyńcy, którzy przyjechali najpierw do mnie , a potem wspólnie jechaliśmy do poszkodowanych. Pozostałe rozwoziłem na bieżąco i rozdawałem wg własnego uznania potrzebujących i sumienia.
    Oprócz pomocy rzeczowej i finansowej była również bezpośrednia pomoc fizyczna przy wymianie instalacji el., tablicy bezp., oraz odbiór do energetyki.
    Wiem , że to wszystko to zaledwie kropla w morzu potrzeb - wielu musi wymienić prawie wszystko w domu i mieszkaniu, kupić nowe sprzęty. Jednak ta kropla sprawiła, że na twarzach tych ludzi pojawił się uśmiech, optymizm i wiara , że gorzej już nie będzie.
    Wiem, że nie dotarłem do wszystkich powodzian, ubolewam z tego powodu, ale być może ( za Waszą przyczyną ) za parę dni znów pojadę do Nich przekazać Waszą pomoc.
    Dziękuję i pozdrawiam - bierunianin
    Ostatnio edytowane przez bodzio_g ; 28-07-2010 o 22:11
    tukej możesz se poczytać i cóś szrajbnońć
    lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty

  14. #14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony