dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 37
Pokaż wyniki od 721 do 726 z 726
  1. #721
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Analiena
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.205
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Metallek, drzwi wew i zew robiliśmy w firmie WM Mazurek w Studziankach koło Tomaszowa Mazowieckiego.

  2. #722
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Analiena
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.205
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    Witaj Analieno jak zobaczyłam Twój avatarek to się ucieszyłam na widok znajomego kotka,
    oj śliczna ta kuchnia i cały domek
    Powiedz mi jak sprawuje się blat, czy użytkując kuchnię latasz ze ścierką i wycierasz wszystkie mokre rzeczy z blatu?często go olejujesz?jak wygląda od czasu wprowadzenia się?
    Basiu, przepraszam że odpowiadam dopiero teraz...
    Dziękuję za miłe słowa na temat mojego domu

    Jeśli chodzi o blat olejujemy go raz w miesiącu, czasami rzadziej. Do tej pory robilismy to przy użyciu zwykłej szmatki. Ostatnio niestety coś nam nie wyszło i pozostały smugi. Myślę że da się to wyrównać przy kolejnym olejowaniu. Generalnie blat "sam daje znać" kiedy czas na olejowanie - robi się taki matowy, suchy... nie wiem jak to inaczej określić.
    Staram się na bieżąco wycierać wodę - zwłaszcza koło zlewu (nasza bateria jest niestety dość niefortunnie zamontowana i mocno chlapie w strone okna.
    Gdzieś po miesiącu użytkowaniu musieliśmy wypełnić jedną szparę na łączeniu desek przy płycie indukcyjnej, przy samej ścianie wiec właściwie tego nie widać.

    Jego kondycję oceniam jako ok. Nie powiedziałaby że dbam o niego pedantycznie. Pewnie mogłabym bardziej, ale czasu brak, a poza tym to po olejowaniu muszę koty na noc na strychu zamykać co by nie postemplowały blatu i innych rzeczy w domu. Nie są zazwyczaj z tego zadowolone i mocno to okazują drapiąc w drzwi...

  3. #723

    Domyślnie

    Witaj Analiena. Jestem pod wrażeniem, jak tu u Ciebie milutko!!! Piękne wnętrza, a te kolory drewna.... śliczne.
    A powiesz mi, jesli możesz (bo czytałam, że to prezent) gdzie można zdobyc taki wspaniały stół?
    Pozdrawiam serdecznie
    Magda

  4. #724
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Analiena
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.205
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Magda, dziękuję za miłe słowa
    Stół wykonany na zamówienie w Manufakturze Drewna. Polecam z czystym sumieniem. Mimo że zamawiany na odległość, kontakt był tylko telefoniczny i mailowy, to kolor dobraliśmy idealnie .

  5. #725

    Domyślnie

    Witaj,
    Właśnie... kolor idealny, wszystko tak dobraneGratuluję

    Dzięki, po Twojej odpowiedzi zajrzałam na ich stronę i... dodałam do ulubionych
    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez KRISMADZIK ; 17-03-2012 o 10:46

  6. #726
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    djcezar

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dębica
    Posty
    139

    Domyślnie

    Witaj
    Bardzo fajnie sobie urządzasz domek.
    Mam prosbę, czy byłaby możliwość przesłania dokładniejszych zdjęć łączeń prętów schodów do stopnic oraz do sufitu
    oraz jakiej średnicy są te pręty
    pozdrawiam Dj_

Strona 37 z 37

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony