dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 103 z 214
Pokaż wyniki od 2.041 do 2.060 z 4262
  1. #2041
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    To zazdroszczę , jedno z lepszych rozwiązań , kosztowne w zakupie tanie w użytkowaniu i ten komfort ... bezcenny . Na naszą pompę uparł się mój mąż teraz wiem ,że miał rację .

  2. #2042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    U nas nie było wyjścia, bo koszt podciągnięcia gazu był prawie równy kosztowi pompy... A eksploatacja o niebo tańsza i szybko się zwraca. Nie martw się kubełku, może wymienicie zródło ogrzewania za parę lat? W Niemczech np. bardzo wiele domów podczas remontów instaluje właśnie pompy ciepła

  3. #2043
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Życie długie i pokręcone , kto to wie co nam jest pisane , u nas w ogóle nie ma mowy o gazie , ciągnąć w pole nikomu się nie opłaca a grzanie gazem to zabójstwo cenowe ... Nie znam się na tych nowinkach ale faktycznie ta nasza pompa ma przysłowiowego kopa , jak zaczyna chodzić to w piwnicy czuć suche, klimatyzowane powietrze a mojej starej piwnicy to się podoba

  4. #2044
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Gopax jak dobrze pamiętam to Ty byłaś zainteresowana kosztami pompy? Właśnie dostałam rachunek i o dziwo nie spadłam ze stołka
    dobrze pamietasz Tylko jeszcze kwestia .... jaka kwota powala z krzesła....
    U nasz trzeba rozpalić w piecu żeby mieć ciepłą wodę ale o tej porze roku to już nie problem... latem dla mnie też nie ma problemu ale mój mężulek marzy o ciepłej wodzie non stop tak jak w bloku
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  5. #2045
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    No właśnie problem zawsze jest latem , bo u nas zimą też nie ma problemu bo bojler jest podłączony do pieca ,zaś latem a właściwie do tej pory chodzi pompa ciepła . I mamy ciepłko w kranie tak jak w bloku. Pompa chodzi cały czas i grzeje bojler 300l , jak dla naszej rodzinki w sam raz . Nie musimy czekać długo aż się woda nagrzeje nawet jak ktoś bierze kąpiel.
    Jak dobrze ,że mnie mąż nie posłuchał i ją kupił .
    Zawsze można grzać cały rok piecem , ale co zrobić jak padnie ( zawsze może tak się stać) , zawsze mozna grzać elektrycznie ale tu koszty .
    Fakt kosztem jest zakup , ale za jakiś czas się zwróci , zaś koszt miesięczny grzania to 40 zł albo i ciut mniej... dużo? jak dla mnie bajka.

  6. #2046

  7. #2047
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał zosik Zobacz post
    No to piękna cena za ciepełko
    Wody tylko Zosik , wody , drewno do kominków jak na razie mam swoje ale pewnie tak słodko nie będzie wiecznie i wejdziemy w zimowe koszty .

  8. #2048

  9. #2049
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Na początek pieszczocha , bo jakoś nic się nie dzieje wielkiego

  10. #2050

  11. #2051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar mania1220
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Other side of the globe
    Posty
    15.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ojjj uwielbiam siersciuchy, zawsze bylam kociara

  12. #2052
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Oj mizianie to one kochają
    A teraz coś bardziej budowlanego ... ukończona wnęka na drewno, gdyby nie fakt ,że sobie coś ubzdurałam i na samym początku nie nałożyłam taśmy na rogi to skończyłabym dużo wcześniej . Jednak po pomalowaniu stwierdziłam ,że coś jest nie tak i musiałam poprawiać ... zupełnie bez sensu , nie wiem co mi strzeliło do głowy. A tak wyszło, niby nic a jednak


    trochę straszy ale to nic kiedyś nie będzie



  13. #2053

    Domyślnie

    kota nigdy nie miałam i chyba nie zdecydowałabym się na posiadanie tylko kota bez jakiegoś innego sierściucha np. psa A to dlatego, ze z kotami różnie bywa pod względem pieszczot i kontaktu (chyba). Ja np. potrzebuje bardzo częstego kontaktu z sierściuchami i mój pies jest z tego powodu bardzo zadowolony - oboje jesteśmy pieszczochami Z tego co wiem koty są różne - jedne bardziej kontaktowe drugie mniej. Dla mnie za duze ryzyko, ze kiedy ja potrzebowałabym czułości taki kot akurat nie miałby na nie ochoty

  14. #2054
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    By lepiej pokazać dlaczego już jest lepiej to pokaże przed i po , sami oceńcie



  15. #2055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Cóż mogę powiedzieć... no ten tego - kot przezabawny


    a z wnęką kominkową to zupełnie nie wiem o co ci chodzi? chyba szukasz dziury w całym jest superowo, a to drewienko koło kominka - miodzio

  16. #2056
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Alano bo do kotów trzeba mieć rękę , ja jeszcze nie miałam kota wrednego a mam z nimi kontakt od maluśkiego i pewnie jest tak jak z każdym innym zwierzakiem one po prostu to czują. Wszystkie stworzenia są fajne , nawet szczurka można wychować ... miałam i planujemy niedługo dla małego , niech się dzieciaki uczą miłości
    do zwierząt i to wszelakiej maści

  17. #2057
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Gosiek teraz dopiero jest super ... po naprawie błędu... pięknie prawda ... moje dzieło
    cieszę się jak dziecko ... uwielbiam tą wnękę

  18. #2058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    to tym bardziej cieszę się razem z Tobą

  19. #2059
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Ech te baby zrobią coś małego i się cieszą jak dzieci na gwiazdkę ... a ja dalej się cieszę

  20. #2060

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Alano bo do kotów trzeba mieć rękę , ja jeszcze nie miałam kota wrednego a mam z nimi kontakt od maluśkiego i pewnie jest tak jak z każdym innym zwierzakiem one po prostu to czują. Wszystkie stworzenia są fajne , nawet szczurka można wychować ... miałam i planujemy niedługo dla małego , niech się dzieciaki uczą miłości
    do zwierząt i to wszelakiej maści
    zgadzam się w całej rozciągłości A szczury też miałam - trzy - przecudne zwierzaki tylko niestety krótko z nami żyją Dziękuję moim rodzicom, ze wychowali mnie ze zwierzętami. Co dziwne moja mama, która pochodzi ze wsi i wszystkiego się boi, dzielnie znosiła życie pod jednym dachem z żółwiami, żabami, biedronkami, ślimakami, myszkami, szczurami, chomikami, psiakami i królikiem Obserwując moich znajomych, którzy nigdy nie posiadali żadnego zwierzaka, widzę, ze jestem o wiele bardziej wrażliwa od nich i MOIM ZDANIEM to właśnie dlatego, ze zwierzęta mnie tej wrażliwości nauczyły. Takie jest moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać

Strona 103 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony