dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 43 z 214
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 4262
  1. #841
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Lustro chciałam wkleić w środek , ale sama jeszcze nie wiem .

  2. #842
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Kurczaki pieczone... tak patrzę sobie na to ostatnie zdjęcie z panelami i... albo Ty faktycznie jesteś maruda, albo to wina monitora Ja na tych panelach, wcale nie widzę żadnej nutki śliwkowej lekką szarość, owszem, ale...
    Ech, a może to ja powinnam iść do okulisty???
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  3. #843
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Lustro chciałam wkleić w środek , ale sama jeszcze nie wiem .
    Po wykończeniu, będzie ono wąskie i wysokie - na moje oko warto zakombinować

    wiesz, ile kosztuje takie gotowe duże lustro z drewnianą ramą?? hu hu
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  4. #844
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Kardamina może i kurczaki ale one takie są. Tu na zdjęciach tego faktycznie nie widać tak samo jak ja nie widziałam w necie, mają taką nutkę śliwki ale nie na całości tylko takie cienie. Jednak jak tak dłużej na nie patrzę to bardziej je lubię.... ale my kochamy drewno i nie tego nie zmieni. Może to i dobrze ,że nie kupiliśmy zwykłych klasycznych wzorów paneli , nie będą nam przypominać namiastki drewna. Strasznie nam przykro ,że tak się wszystko poukładało i musieliśmy zrezygnować z zakupu desek modrzewiowych , już mieliśmy wszystko dograne
    A lustro może być ciekawe w ramie takich drzwi, a mam parę . Takie lustra kosztują kosmiczne pieniądze, a zresztą jak wszystkie takie rzeczy. To moje ma być wolnostojące .

  5. #845
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Właśnie wpadła mi do głowy myśl, a że moja pamięć ostatnimi czasy jest dość ulotna to muszę to zapisać.
    A gdyby tak z tych moich drzwi zrobić szafę np. na przedpokój I tak musimy jakąś kupić, pewnie sami takiej skrzyni nie zrobimy ,ale jakby ktoś mam to zrobił a my tylko dopasowalibyśmy takie drzwi . Yyyyy może warto pójść w tym kierunku?
    A tak w ogóle to na stanie mam takie podwójne cuda - drzwi dwie pary. Tak więc z jednych szafa a z drugich lustro.
    Kurcze teraz mam o czym główkować a wszystko przez ten deszcz ,który od lana się leje z nieba

  6. #846
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    No dobrze - mąż ściągnął mnie na ziemię stwierdził ,że nie łatwe to zadanie, bo te drzwi są ciężkie. Eee tam ja i tak je wyszlifuję, pewnie to trochę potrwa i wtedy znów uderzę

  7. #847

    Domyślnie

    A wiesz, ze to dobry pomysl z tymi drzwiami.... ja tez mam takie stare drzwi i nie wiedzialam co z nimi zrobic... teraz juz dalas mi pomysl!
    Takie lustro z klimatem , to cos niepowtarzalnego!
    A w ogole to Wasz domek prezentuje sie pieknie, poogladalam wszystkie zdjecia. Sluchaj a co dacie na zewnatrz, czy tak zostawicie te ceglane sciany?
    Kiedy przeprowadzka, jesli mozna spytac?

  8. #848

    Domyślnie

    Hej Pomysł na drzwi fajny a panele są świetne, nie martw się, że nie są to deski - panele jak wiesz łatwo sie demontuje i jak bedziesz miec wszystko gotowe i akurat bedziesz miec gotowke to sobie je wymienisz na najpiekniejsze deski świata. A co do komentarzy niejakiego WIMECH to faktycznie są "trafione" ( komenatarz u Ciebie dlaczego nie deski tylko panele...) Ostatnio podziwiałam podstopnice u Alladyn71 i przy okazji napisalam, ze ja nie mam takich fajnch pomysłow i niestety w wiekszosci prac korzystamy z pomocy fachowcow... to od WIMECH dostalam bardzo przydatny komentarz - "ołów do d... i olej do głowy". Nawet sama nie wiem jak to skomentowac Dobre rady zawsze w cenie ?

  9. #849
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Kubel, wymyśliłam. Jak tak patrze na te Twoje schody, odnowiony próg i inne elementy, to chyba sie do Ciebie wybiore w celu odnowienia mego oblicza. Może być mnie tak odnowiła na kolejne me urodziny?

    Robi sie coraz fajniej. Nie tylko w domku, ale i koło domku.
    Co do drzwi, to myśl, myśl, bo pomysły masz rewelacyjne.

  10. #850

    Domyślnie

    Jeżeli drzwi są ciężkie to proponuję konstrukcje ze sklejki 15 - 18 milimetrów. Może trochę drogo ale przeciwpancerne i wieczne. BartAss cieszę się że mogę być pomocny. Nie wszystko trzeba komentować.

  11. #851
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał remont Zobacz post
    A wiesz, ze to dobry pomysl z tymi drzwiami.... ja tez mam takie stare drzwi i nie wiedzialam co z nimi zrobic... teraz juz dalas mi pomysl!
    Takie lustro z klimatem , to cos niepowtarzalnego!
    A w ogole to Wasz domek prezentuje sie pieknie, poogladalam wszystkie zdjecia. Sluchaj a co dacie na zewnatrz, czy tak zostawicie te ceglane sciany?
    Kiedy przeprowadzka, jesli mozna spytac?
    Polecam się na przyszłość
    Ściany chcemy zostawić takie jakie są teraz, pomieszkamy zobaczymy jak jest . Takie domy, jak dla nas , mają swój nieodparty urok i między innymi dlatego go kupiliśmy. Przeprowadzka .... nie chcę zapeszać ,ale mam nadzieję,że niedługo. Pewnie i tak na początku zamieszkamy na budowie , z tą różnicą ,że będzie już ciepła woda i białe sufity.

  12. #852
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    BartAss 77 witam u siebie , na pocieszenie powiem tak nie wszystko człowiek może umieć, a nawet nie musi chcieć robić. Ty odpoczniesz - fachowiec zarobi.
    U nas jest tak my nie odpoczywamy a fachowcy ( bo znam takiego i nie piszę o Roberto ) się fochają .

    Wimech i BartAss przywołuję do porządku, nie kłócić się u mnie , bo przez kolano na gołą doopu
    No cóż każdy jest inny , proponuję zawrzeć rozejm.

  13. #853
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał wimech Zobacz post
    Jeżeli drzwi są ciężkie to proponuję konstrukcje ze sklejki 15 - 18 milimetrów. Może trochę drogo ale przeciwpancerne i wieczne. BartAss cieszę się że mogę być pomocny. Nie wszystko trzeba komentować.
    Dzięki za podpowiedz. Ale sprawa ma się tak , szafę zostawimy tzn. pomysł w spokoju (powiedzmy na jakiś czas) a lustro się zrobi .

  14. #854
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Kubel, wymyśliłam. Jak tak patrze na te Twoje schody, odnowiony próg i inne elementy, to chyba sie do Ciebie wybiore w celu odnowienia mego oblicza. Może być mnie tak odnowiła na kolejne me urodziny?

    Robi sie coraz fajniej. Nie tylko w domku, ale i koło domku.
    Co do drzwi, to myśl, myśl, bo pomysły masz rewelacyjne.
    Amalfi Ty żyjesz??? Oj to dobrze bo się już zmartwiłam, że te delegacje Cię wykończą jak mnie ta moja wykończeniówka. A tak właściwie to miałam dziś podciągnąć Ci dziennik.
    Wpadaj do nas jak damy radę to cosik tam wyklepiemy, naciągniemy ,szlifowanie darujemy bo podejrzewam skutki mogą być nieodwracalne i będziesz jak nowo narodzona . A u mnie/ nas w ogrodzie jest jak w raju i o całym świecie można zapomnieć. Wieczne wakacje Tylko jest jeden problem - na dworzu nie zaśniesz bo ptaki różnej maści ciągle trajkoczą swoje trele-morele i tak od rana do nocy.
    Powiadam raj na nasze szczęście nieutracony.

  15. #855
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Jeszcze dycham. Za kilka dni odpalam na wakacje, bo jak nie odsapne, to odpale do krainy wiecznych łowów

    Szczerze mówiąc, to liczyłam właśnie na szlifierkę.

    Widać, że macie raj. Co do ptaków, to zazdroszcze poranków ze śpiewem za oknem. To najlepszy i najbardziej optymistyczny budzik świata. Od razu człowiek odpowiednio nastawiony do czekającego go dnia.

  16. #856
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Uff to se popisałam, ale wszystkim dziękuję za wpisy i za odwiedziny.
    Tak więc i dziś pastwiłam się nad tymi drzwiami , a szło wyjątkowo błyskawicznie. Odkryłam nowy przyrząd do szlifowania , tylko szkoda że tak późno i że nikt wcześniej mi o tym nie podpowiedział. Tak właściwie to stara zabawka tylko z nową nasadką , byłam zachwycona .
    Po opaleniu drugiej strony i biorąc pod uwagę ,że mąż na przed sobą dużo mieszania wylewki ( ręcznie ) i wylania podłogi, zabrałam się za szlifowanie drzwi. Czas szybko płynął , słoneczka było coraz mniej i nie starczyło mi sił na dwie strony. Cóż lepszy rydz niż nic jedna strona wstępnie zrobiona , pozostaje mi teraz szlif ręczny i wszystko inne.
    Moje drzwio-lustro


    Mężowska pomoc bezcenna




    I wyobraźcie sobie ,że te drzwi leżały trzy miesiące na stopniach na ganek , właściwie służyły za podjazd do jeżdżenia taczką, padał na nie deszcz a one nadal są zdrowe . To się nazywa drewno , tak dla ciekawości dodam,że podczas opalania wyłaziła z nich żywica.
    A leżały tak jak te


    To są nasze drugie drzwi, kiedyś wejściowe do domu ,są jeszcze zdrowsze i grubsze i teraz one posłużą za podjazd dla taczki... hę zahartują się .

  17. #857
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Zapomniałam - zołza ze mnie- ciężka praca mego męża




    Jeżuuu ile to trzeba mieć siły by tak wszystko ręcznie , no sama Go podziwiam. Do tego musi słuchać mych durnych pomysłów.

  18. #858
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Amalfi to dobrze, że jesteś i dychasz . Słuchaj Ty jedź , wypoczywaj ( za nas też ) i szybko tu wracaj bo Twoje wpisy uwielbiam poczytywać. Naładuj akumulatory przed remoncikiem.
    A najpiękniejszy w tej ptasiej gromadzie jest bocian, który robi cowieczorny obchód po sadzie sąsiadów i po naszym a'la trawniku.


  19. #859
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    I troszkę ogrodowo, odkryłam w naszym ogrodzie jaśmin


    samotny mak na gruzie








    A co to??? ale piękne prawda

  20. #860
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Kubel, znasz powiedzonka o bocianach i przeprowadzkach?

    Bociek cudny. Koniecznie musicie mu (albo jego dzieciom) zrobić gniazdo, czyli miejsce do wicia.

Strona 43 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony