dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41

    Domyślnie

    Ale cudny widok!!!
    SUPERGRUPO! - brak słów jak wyrazić Wam podziękowanie
    Zrobiliście tak wiele w darze serca! A widok dziewczyn w tym fachu?-cóż, WIELKI SZACUN!!!
    Aż żałuję, że mnie tam nie było
    Pozdrawiam wszystkich

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vc6300

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    cały świat
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    jestem tu pierwszy raz ale zadne słowa nie wyrażą tego co być tam i zrobić choć kawałek roboty , tak nie wiele trzeba by tak wiele ciepłych słów usłyszeć , pozdrawiam , jeszcze tu wdepnę a i pewnie jeszcze w przedszkolu zawitam , wielki szacun dla Grzegorza za profesjonalizm , pozdrówcie REKSIA - to wielki pies !

  3. #43

    Domyślnie

    VC6300

    Cieszę się, że tu do nas zajrzałeś
    Dzięki temu, że są jeszcze wśród nas ludzie chcący bezinteresownie wspomóc innych (Przedszkole i innych poszkodowanych) Ci ludzie maja szansę powrotu do normalności. Trudno to sobie wyobrazić ale są miejsca, rodziny do których niestety żadna pomoc nie dotarła (rządowa czy organizacyjna-bo nie mieli np statusu powodzianina z powodu braku zameldowania). Wizardus opisał tą sytuację w wątku Kachny:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...OCY!!!!/page24
    - zachęcam do odwiedzenia.
    Tym bardziej cieszę się, że pomogliście jednej z takich rodzin
    Myślę, że Wasze działania na wielu osobach zrobiły niesamowite wrażenie - niektórzy będą Was wspominać do końca życia- w końcu takie rzeczy nie zdarzają się co dzień
    Pozdrawiam, a innych którzy jeszcze się zastanawiają czy warto pomóc mam nadzieję, że Twoja wypowiedź przekonała do działania

  4. #44

    Domyślnie

    Witam Wszystkich!

    Pragnę podzielić się z Wami kolejną pozytywną informacją!
    W Przedszkolu nr 8 w Mikołowie trwa zbiórka zabawek, pomocy dydaktycznych dla "naszego" przedszkola
    Akcję te zawdzięczamy mojej Przyjaciółce, która z własnej inicjatywy zorganizowała tę zbiórkę (dziękuję Aga).
    Dziękuję Pani Dyrektor tegoż Przedszkola za natychmiastowe przychylenie się do akcji, Paniom Przedszkolankom które tę akcję prowadziły i prowadzą
    W dniu wczorajszym otrzymałam naprawdę sporych rozmiarów dary, a wśród nich zabawki, książeczki, klocki, pomoce dydaktyczne, kredki, farbki itd.-nie sposób wymienić wszystkiego
    Rozmiar zbiórki szczerze mówiąc przerósł moje najśmielsze oczekiwania
    W najbliższych dniach rzeczy te przekażę Pani Dyrektor Przedszkola w Orliskach!

    Dziękuję z serca Rodzicom dzieci z Przedszkola nr 8 w Mikołowie, którzy aktywnie włączyli sie do akcji i wsparli dzieci z Przedszkola w Orliskach darami
    Ostatnio edytowane przez Anulka6 ; 09-09-2010 o 22:18

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulka6 Zobacz post
    Witam Wszystkich!

    Pragnę podzielić się z Wami kolejną pozytywną informacją!
    W Przedszkolu nr 8 w Mikołowie trwa zbiórka zabawek, pomocy dydaktycznych dla "naszego" przedszkola
    Akcję te zawdzięczamy mojej Przyjaciółce, która z własnej inicjatywy zorganizowała tę zbiórkę (dziękuję Aga).
    Dziękuję Pani Dyrektor tegoż Przedszkola za natychmiastowe przychylenie się do akcji, Paniom Przedszkolankom które tę akcję prowadziły i prowadzą
    W dniu wczorajszym otrzymałam naprawdę sporych rozmiarów dary, a wśród nich zabawki, książeczki, klocki, pomoce dydaktyczne, kredki, farbki itd.-nie sposób wymienić wszystkiego
    Rozmiar zbiórki szczerze mówiąc przerósł moje najśmielsze oczekiwania
    W najbliższych dniach rzeczy te przekażę Pani Dyrektor Przedszkola w Orliskach!

    Dziękuję z serca Rodzicom dzieci z Przedszkola nr 8 w Mikołowie, którzy aktywnie włączyli sie do akcji i wsparli dzieci z Przedszkola w Orliskach darami
    Oczywiście jeżeli będzie taka potrzeba służę pomocą w transporcie

  6. #46

    Domyślnie

    Olku, dziękujemy!
    Z pewnością skorzystamy-napewno nie zabiore się z tym w moim aucie-mam jeszcze sporo rzeczy dla powodzian.
    Za jakiś czas prawdopodobnie wyklaruje sie kolejny (3-ci) transport z meblami, wiec wszystko pojechałoby razem
    Odezwę się jak już wszystko będzie gotowe do drogi
    Pozdrawiam

  7. #47

    Domyślnie

    Super pomysł, aż znajomych z roboty napędzę

  8. #48
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wizardus
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    164

    Domyślnie

    Witam
    Na wstępie dziękuje pracownikom BS w Skaryszewie - ONI wiedzą za co
    W dniu dzisiejszym odwiedziłem przedszkole w Orliskach - naprawdę jest co podziwiać
    Przedszkole zaczęło funkcjonować pełną parą - w styczniu w porozumieniu z Panią Przedszkolanką planujemy zorganizować małe jasełka na których będą wręczane dla maluchów paczki od Was drodzy Forumowicze ( przepraszam Mikołajowie ) - relacje przedstawie zaraz po zakończeniu.
    Poniżej fotorelacja z dnia dzisiejszego


    Moment budowy pokaźnego zamku



    Kiedy inni budują "pokaźna" grupa przedszkolnych malarzy zajmuje się twozeniem arcydzieł specjalnie dla Forumowiczów, prosze o zwrócenie uwagi na najbardzej zaangazowaną najmłodszą przedszkolaczkę twórczynie 2 tęczowych prac

    A poniżej galeria prac dla uzytkowników Forum Muratora











    POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wizardus ; 20-12-2010 o 12:46

  9. #49

    Domyślnie

    Kochani!
    Wchodzę dziś na wątek aby coś napisać a tu taka niespodzianka od Grzegorza-wymarzona przeze mnie FOTORELACJA!!!
    W ostatnich dniach rozmawiałam telefonicznie parokrotnie z Panią Dyrektor-stąd też wiem, że Przedszkole właśnie ruszyło. Miałam nawet w planie ponowne odwiedziny przedszkola ale niestety pogoda pokrzyżowała moje plany.
    Dzieci oraz Dyrekcja są wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspólnego przedsięwzięcia. To dzięki Wam wszystkim Drodzy Forumowicze nasza misja się powiodła!!!

    Tuż przed otwarciem na nowo Przedszkola udało nam się przetransportować zebrane dla Przedszkola rzeczy. Była kolejna akcja -zbiórka zabawek i pomocy dydaktycznych w Przedszkolu nr 12 w Mikołowie. Dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy przyłączyli się do naszej akcji! Paniom, które tę akcję koordynowały, a szczególnie zaangażowanej w to sercem Pani Ani Ch.

    Jest to też moment na podsumowanie tego, co dało się tutaj osiągnąć.
    W tym szczególnym czasie przedświątecznym z przyjemnością wspomnę ciepło tych, którym nieobojętny był los tych wspaniałych dzieci z "naszego" Przedszkola:

    Muszkieterowie-panele podłogowe do Przedszkola;
    Immergas Poska Sp. z o.o. z Łodzi -piec c.o. wraz z całą instalacją, wykonanie prac remontowych (skucie tynków);
    Polska Misja Katolicka w Luxemburgu-po przeczytaniu naszego wątku przeprowadziła akcję zbiórki pieniędzy i przekazała środki finansowe na zakup nowego placu zabaw;
    Przedszkole nr 8 w Mikołowie-zbiórka zabawek i pomocy dydaktycznych;
    Przedszkole nr 12 w Mikołowie-zbiórka zabawek i pomocy dydaktycznych;
    oraz wiele osób, które po odwiedzeniu naszego wątku postanowiły wspomóc rzeczowo Przedszole, m. in. Shell (Asia) z Opola, P. Asia z Krakowa, P. Ania z Mikołowa, P. Agnieszka z Mikołowa, P. Basia z Mikołowa, Pan z Krakowa (imienia niestety nie pamiętam) Dziękuję też naszemu drogiemu Olkowi, który kilkakrotnie pokonywał trasę 600 km aby dostarczyć zebrane dary
    Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam-jeśli tak to przepraszam. Cieszę się tym bardziej, że dzięki temu wątkowi miałam przyjemność poznać wspaniałych ludzi -m. in. Grzegorza i Olka.
    Grzegorz-fotorelacja pokazuje jak szczęśliwe są wreszcie dzieci w swoim świecie
    A ich prace pokazują, że to naprawdę mali artyści!!! Pięknie!

    Wszystkim wielkie DZIĘKUJĘ!!!

    Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim Drodzy Forumowicze aby promienie bożej chwały ogrzały Wasze serca, a radość i nadzieja z Narodzenia Pana odsunęła wszelkie troski i kłopoty.
    Niech Wasze ciepłe serca dodają wiary i nadziei tym, którzy ich potrzebują.
    Życzę Wam z całego serca zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

    Anna
    Ostatnio edytowane przez Anulka6 ; 22-12-2010 o 12:18

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony