dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 53
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 1057

Temat: "Chemistral"

  1. #221
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO Zobacz post
    jeśli wierzysz w takie brednie, to znaczy, że albo jesteś bardzo naiwny, albo twoje wykształcenie jest dosyć podłe....
    tak czy tak - dupa blada.....
    Cytat Napisał BOHO Zobacz post
    masz jeszcze coś do powiedzenia w tym temacie ?
    Cytat Napisał BOHO Zobacz post
    gratulacje da rodziny....
    Cytat Napisał BOHO Zobacz post
    to żeś chłopie błysnął !
    Cytat Napisał BOHO Zobacz post
    copy/paste.... copy/paste...... i już wszystko jasne....
    może i wyrwane z tekstu ale mniej więcej w takiej konwencji tworzysz posty. miernota jak na "lidera forum"... może poprosić adminów aby nieco zmienili opisy przy awatarach?
    myślę, że obaj już wyrobiliśmy zdania o sobie. trzeba jeszcze czegoś więcej?

  2. #222

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    może i wyrwane z tekstu ale mniej więcej w takiej konwencji tworzysz posty. miernota jak na "lidera forum"... może poprosić adminów aby nieco zmienili opisy przy awatarach?
    myślę, że obaj już wyrobiliśmy zdania o sobie. trzeba jeszcze czegoś więcej?
    a co można innego odpisać komuś, kto się publicznie kompromituje na Forum ?
    że jest naiwnym głupkiem ? mam sprawy nazywać wprost ? tego chciałeś ?
    to masz....
    BOHO
    Warszawa

  3. #223

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    Kto bierze udział w projekcie ? Projekt ten jest podobno realizowany „pod kontrolą” ONZ, przez takie kraje jak: USA, Kanada, Rosja, Unia Europejska i Australia. Kto jeszcze ? Nie wiem. Wiem tylko, że mieszanka jest produkowana w różnych krajach, przesyłana do wspólnych składów w krajach „trzecich” i tam pod kontrolą międzynarodowych obserwatorów, rozsyłana jest metodą „na ślepo” (blind method) w różne części świata. Jak to się udaje, biorąc pod uwagę bardzo skomplikowaną sytuację polityczną na świecie ? Nie wiem.
    Czyli wygląda na to, że biorąc pod uwagę rozmach przedsięwzięcia, zaangażowanych jest w nie pewnie kilka mln ludzi na całym świecie. I oczywiście nikt nic nie wie, nikt nic nie słyszał, nigdzie na nic nie ma dowodów.
    Tymczasem jak zacytowałeś wyżej, pojedyncze próby z rozpylaniem w latach 50-60-tych nad W. Brytanią substancji chemicznych doczekały się szeregu raportów.
    Wybacz, ale to wszystko jest, delikatnie rzecz ujmując, mało prawdopodobne.

  4. #224
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Bez epitetów to co poniektórzy pisać nie potrafią.postów .
    Aby coś naklikać .I Tak Zostaje sie liderem forum lub oświecona górą.
    Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  5. #225
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    Bez epitetów to co poniektórzy pisać nie potrafią.postów .
    Aby coś naklikać .I Tak Zostaje sie liderem forum lub oświecona górą.
    Inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć.
    Sam jesteś ELITĄ. Jak to wytłumaczyć?
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  6. #226
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    JoShi
    Trucie ludzi to tylko biznes
    .Wywoływanie powodzi to tez tylko biznes.
    Teraz ludzi nie trzeba zabijac bombardując domy wystarczy troche deszczu .I dom poszedł w pi.......du.
    Nowa droge tez trzeba zbudowac. Nic tak nie napędza koniunktury jak wojna.(pogodowa)
    Nowy kredyt. Fabryka produkuje cement, i nowe cegły potrzebne.na nowy domek. i t.d.
    Zatruty człowiek bedzie płacił za ,,leczenie" które go nie wyleczy ,ale bedzie myslał ,że sie leczy.
    Lekarz sprowadzony do roli Boga, bez odpowiedzialnosci za to co robi.
    http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.htm
    Taki numer ,ale dalej wszyscy wieżą w króliczka bilnladena
    Bo tvn i gw nie podali to nie może byc prawda.
    cenzura resztę zrobi.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  7. #227
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Z ta elitą to samo wyszło bardzo przepraszam.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  8. #228
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    Trucie ludzi to tylko biznes
    .Wywoływanie powodzi to tez tylko biznes.
    Teraz ludzi nie trzeba zabijac bombardując domy wystarczy troche deszczu .I dom poszedł w pi.......du.
    SAVAGE naprawdę w to wierzysz?

    Włodziu jak tak dalej będziesz klikał post pod postem pisząc bzdury to szybko dokoptujesz do oświeconej góry i będzie Ci głupio.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  9. #229

    Domyślnie

    Czyli mamy już 2 teorie wierzących w spiski. Jeden twierdzi, że smugi na niebie są dla naszego dobra i chronią nas przed globalnym ociepleniem, drugi - że mają nas "podtruwać" napędzając globalną koniunkturę.

  10. #230
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    A mnie interesuje tylko, gdzie się chowają podczas "trucia" ci, którzy wydali nakaz "trucia".
    Coś nie słychać o bunkrach, schronach, maskach p-gaz. itp.
    A jeśli się nie chronią, to czyż sami siebie również nie "trują" ?
    Zastanawiające...

  11. #231
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOHO Zobacz post
    a co można innego odpisać komuś, kto się publicznie kompromituje na Forum ?
    że jest naiwnym głupkiem ? mam sprawy nazywać wprost ? tego chciałeś ?
    to masz....
    o jakiej kompromitacji piszesz? czytałeś swoje posty??? narcyzm z ciebie wychodzi. inteligenta tniesz ale masz z nim mało wspólnego. bo człowiek inteligentny i taktowny raz wyraża opinię o adwersarzu a ty do każdego posta głupie docinki posyłasz. i tak bez końca... nuuuudny jesteś.

  12. #232
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi Zobacz post
    SAVAGE naprawdę w to wierzysz?
    a ty co tak ciągle się dopytujesz czy we wszystko wierzę co włodek napisał? czy pisałem, że w to wierzę? rozumiem, że chcesz mnie albo do niego przyrównać albo znaleźć kolejnego gościa, który go zepitetuje. odpowiem tak: mam całkiem inne podejście do tych tematów. nie jestem święcie przekonany, że to jest prawda ale uważam, że może to być prawda. czujesz różnicę? i uważam że argumentów jest dużo ale oczywiście niektórzy w życiu nie wezmą tego pod uwagę. dla ciebie liczy się tylko to czy nauka to akceptuje i czy oficjalna fizyka to potwierdza. czyli ufo to bzdura bo wiesz to z fizycznego punktu widzenia. to ja z kolei też zapytam cię o coś. deklarujesz się jako chrześcijanka. jesteś w stanie z punktu nauki udowodnić mi istnienie boga? bo jeśli nie to też powinnaś go nazwać bzdurą.
    Ostatnio edytowane przez SAVAGE7 ; 29-09-2010 o 20:28

  13. #233
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    a ty co tak ciągle się dopytujesz czy we wszystko wierzę co włodek napisał? czy pisałem, że w to wierzę?
    Pytam bo nie wiem. Czy ty możesz bez doszukiwania się podtekstów raz się deklarować? Pytałeś czy coś w tym może być więc ja odpowiadam pytaniem. Naprawdę wierzysz w coś TAKIEGO?

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    dla ciebie liczy się tylko to czy nauka to akceptuje i czy oficjalna fizyka to potwierdza. czyli ufo to bzdura bo wiesz to z fizycznego punktu widzenia.
    Wręcz przeciwnie. Jednak trochę za mało wiesz o fizyce i o fizykach, żeby to pojąć. Nie zmienia to faktu, że ufo w takim rozumieniu jakie prezentuje Włodzio to dla mnie bzdura. No sam powiedz. Księżyc ma niby być z blachy pokryty skałami dla niepoznaki i zawierać wewnątrz bazę zielonych ludzików. No sam powiedz. W to wierzysz?

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    deklarujesz się jako chrześcijanka. jesteś w stanie z punktu nauki udowodnić mi istnienie boga? bo jeśli nie to też powinnaś go nazwać bzdurą.
    Ależ nie. Z tego prostego powodu, że to moja i tylko moja sprawa i nikogo na tym ani na żadnym innym forum nie próbuję do tego przekonać. Nikomu tez nigdy nie wmawiam, że mój punkt widzenia w tym konkretnym temacie jest jedynie słuszny. Dlatego też nie mam powodów by cokolwiek udowadniać.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  14. #234
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    no tak... ja rozumiem, że twoja wiara to sprawa ale skoro kiedyś moje posty tak naukowo torpedowałaś to teraz chciałbym usłyszeć coś konkretnego w tej sprawie. oczywiście nie możesz mi nic udowodnić bo się nie da i tu cię właśnie nie rozumiem. nie dopuszczasz do świadomości możliwości istnienia ufo (choć doniesień o obserwacjach z samej tylko polski są tysiące) ale bozia to co innego. ona po prostu jest i już!!! no sorry.
    co do włodka to przecież ci napisałem że mam do tych spraw inne podejście tzn. mogę wierzyć w wiele rzeczy ale nie w te. aczkolwiek gdzieś niedawno czytałem o pewnym naukowcu który jest pewien, że księżyc jest w środku CZĘŚCIOWO pusty i miał na to jakieś tam uzasadnienie. a to już bardziej prawdopodobne prawda?
    a czytałaś kiedyś o zakazanej archeologii? tam też są same głupoty?

  15. #235
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Oj SAVAGE. Nie dość, że nie masz pojęcia o fizyce i kiepsko Ci idzie z logicznym rozumowaniem to nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz (to a propos UFO).
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  16. #236

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    Otóż przedstawił on na ‘International Seminar on Planetary Emergencies’ (Międzynarodowe Seminarium Planetarnych Zagrożeń) raport, w którym ostrzegł, że spadek poziomu ozonu w stratosferze i spowodowany tym wzrost promieniowania UV i kosmicznego spowoduje do ok. roku 2025 wyginięcie 89% życia biologicznego na ziemi, a w tym całej populacji ludzkiej !!
    To nie będzie końca świata w 2012? Teraz do 2025 każą czekać???
    Na początku dłuuuugiej drogi...

  17. #237
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi Zobacz post
    Oj SAVAGE. Nie dość, że nie masz pojęcia o fizyce i kiepsko Ci idzie z logicznym rozumowaniem to nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz (to a propos UFO).
    a co ty tak z tą fizyką do mnie startujesz ciągle? jakbyś lepiej sie wyslawiala to i czytalbym ze zrozumieniem. widać przerost formy nad treścią.

  18. #238
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał i Magda Zobacz post
    To nie będzie końca świata w 2012? Teraz do 2025 każą czekać???
    a to mial być?

  19. #239
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    a co ty tak z tą fizyką do mnie startujesz ciągle? jakbyś lepiej sie wyslawiala to i czytalbym ze zrozumieniem. widać przerost formy nad treścią.
    No przepraszam, ale skoro zarzucasz mi że nie wierzę w UFO, a ja to cytuję i piszę że wręcz przeciwnie, to chyba bardziej wprost się nie da. Z Fizyki to już ciężko będzie Ci się dokształcić, ale z czytania ze zrozumieniem to jeszcze masz szansę. Weź się do roboty.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  20. #240
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał JoShi Zobacz post
    No przepraszam, ale skoro zarzucasz mi że nie wierzę w UFO, a ja to cytuję i piszę że wręcz przeciwnie, to chyba bardziej wprost się nie da. Z Fizyki to już ciężko będzie Ci się dokształcić, ale z czytania ze zrozumieniem to jeszcze masz szansę. Weź się do roboty.
    ... ze współczesnymi geniuszami na miarę Kopernika i Einsteina ciężko dyskutować
    unde venis et quo tendis

Strona 12 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony