dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Stan surowy zamknięty

    Witam Wszystkich,
    proszę o opinie czy kwota 65000 zł za robociznę bez materiałów wybudowania stanu surowego zamkniętego domku jednorodzinnego z dachem kopertowym i trzema lukarnami o metrażu 160m użytkowej to dobra cena ? Województwo mazowieckie.

  2. #2

    Domyślnie

    Mam pytanie podobne do mojego poprzednika dostałam dzisiaj wycenę stanu SZ bez podbitki i orrynnowania,dom piętrowy,dach dwuspadowy prosty,pow.użytkowa 200m cena 55tyś.Czy to dobra cena woj pomorskie

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał florentyna Zobacz post
    Mam pytanie podobne do mojego poprzednika dostałam dzisiaj wycenę stanu SZ bez podbitki i orrynnowania,dom piętrowy,dach dwuspadowy prosty,pow.użytkowa 200m cena 55tyś.Czy to dobra cena woj pomorskie
    Dlaczego bez rynien? Jak będzie już dachówka to potem będzie problem z przykręceniem haków, pasa nadrynnowego, itd.
    Poza tym wygodniej jak okna montuje firma, u której zamawiasz- możesz ugrać na cenie i gwarancji.

  4. #4

    Domyślnie

    No właśnie zle napisalam sso okna oczywiście będzie montowała firma z ktorej będą kupowane okna.
    No właśnie nie wiem dlaczego bez rynien nie umieją czy co,ale jak myślicie cena dobra?

  5. #5

    Domyślnie

    jeżeli 2 stropy lane(lub terriva) to wydaje mi się ok,jeśli jeden strop - za wysoka...pozdr.

  6. #6

    Domyślnie

    jeżeli 2 stropy lane(lub terriva) to wydaje mi się ok,jeśli jeden strop - za wysoka...pozdr
    To jest dom z użytkowym poddaszem. Taki ma jeden strop - dobrze rozumiem ?
    Ostatnio edytowane przez dockers ; 12-08-2010 o 23:01

  7. #7

    Domyślnie

    no tak zmyliło mnie "piętrowy"....

  8. #8

    Domyślnie

    Witam

    Kwota 65 000 zł za samą robociznę jest na pewno wygórowana. Wejdź sobie na stronę szukajfachowca.pl a przekonasz się ile firm znajdziesz i od razu jak cena spadnie.
    Ostatnio edytowane przez mika 30 ; 15-08-2010 o 08:54

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony