dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 24
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 471

Temat: nasza Karmen

  1. #81

    Domyślnie

    jeśli coś jest ładne to nie widzę powodu, żeby tego głośno nie powiedzieć, tak? Każda z nas szuka tu inspiracji i potwierdzenia własnych wyborów. Więc chwalmy się nawzajem, jak jest za co! A jak panuje cisza, to się trzeba zastanowić. I już. Rzekłam.
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  2. #82

    Domyślnie

    I tu strzał w dziesiątkę czyli święta racja.........Więc inspirujmy się nawzajem NO....

  3. #83

    Domyślnie

    Oglądałam kuchnie WFM ładne są fronty wydały mi się delikatne ale myślę żę Juszczakówka wie najlepiej z panią projektantką miałam tak samoa blaty w kuchni kamień czy drzewo?

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ash ależ cudny loft wkleiłaś. O matko ile bym dała, żeby w takim pomieszkać choć chwilę
    Bardzo podobają mi się Twoje zegarowe inspiracje, ten jednak przebił wszystko, ciekawe czy znajdzie się wśród nas na tyle odważna aby sobie taką repliczkę zafundować

  5. #85

    Domyślnie

    to zależy od kasy.....kamień jest piękny tylko jaki kolor dobrać do ciemnej kuchni, zależy jaki kamien (rodzaj) i jaki deseń, musi pasować do drzwiczek ( teraz drzwiczki płyta czy drewno, ja mam drewniane), blat z drewna bardzo waże musi być przemysłowy ( koleżanka ma robiony na zamówienie i masakra dwa razy już pękł koło płyty grzewczej, a drewno NIBY lażakowane 3 lata i pęka....dużo zapłaciła i do wyrzucenia....). Fronty delikatne to fakt, ale zdają rezultat ( przy dzieciach i zwierzynie ) są wytrzymałe.....

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ash5 Zobacz post

    szczena mi w podłodze dziurę wybiła...
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  7. #87

    Domyślnie

    odnośnie zegara: hihihihi, no to czekamy na odwaznego naśladowcę!
    a propos blat w kuchni: nie pomyślałam o czymś takim, jak blat drewniany przemysłowy. Trzeba zgłębić temat...
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  8. #88
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ashu Dajesz dziewczyno Baaaaaaaaardzo piękne schody , bardzo
    W ogóle to wszystko mi si podoba - choć totalnie nie moje klimaty Ale chętnie napiję się winka w takich wnętrzach, oj chętnie - więc się nie obijaj Kochana
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #89

    Domyślnie

    Witaj, Nefer- baaardzo się cieszę, że zajrzałaś do mnie! Wiesz, że ja krówka sentymentalna jestem i retro lubię. Kochana, wszystko (winko) przed nami! Chciałam tylko donieść, że u mnie szykuje się drugi pokoik dla chłopca
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  10. #90

    Domyślnie

    eee to z winka nici...teraz....gratulacje (jeżeli dobrze zrozumiałam).

    Wczoraj w AlmiDecor widziałam prawie identyczny zegar, może ciut ciut mniejszy, no i nie robił za okno, tylko wisiał na ceglanej białej ścianie....mimo to nie mogłam oderwać oczu...
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  11. #91

    Domyślnie

    To jeśli Kici dobrze zrozumiała, to znaczy, że ja też
    Ogromne ogromne gratulacje!!

    A zegar jest po prostu porażający

  12. #92

    Domyślnie

    ......... kubek mleka lub herbatki malinowej albo żurawinkowej ....... uściski, gratulacje i wijemy nowe gniazdko dla małej istotki......

  13. #93

    Domyślnie

    Dziękuję, dobrze zrozumiałyście DRUGI. Jestem lekko przerażona, ale ... no przecież jakoś to będzie. Podobno za drugim razem łatwiej. Oby!
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  14. #94

    Domyślnie

    w ramach walki z przeziębieniem zrobiłam następny dzbanek herbaty malinowo- zurawinowej i upiekłam szarlotkę- pachnie w całym domu.
    A tu coś dla Was, moje drogie- antidotum na jesienna pogodę!


    A faktycznie zegary w Almi Decor sa przepiękne. Namierzyłam jeden ogromniasty w osiedlowym sklepie- galeryjce na Ursynowie. I podobno moja ukochana szwagierka chce mi go kupić na parapetówkę. Jupi!
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 30-09-2010 o 11:56
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ash5 Zobacz post
    Witaj, Nefer- baaardzo się cieszę, że zajrzałaś do mnie! Wiesz, że ja krówka sentymentalna jestem i retro lubię. Kochana, wszystko (winko) przed nami! Chciałam tylko donieść, że u mnie szykuje się drugi pokoik dla chłopca
    Łaaaaaaaaaaaaaa Super NIc się Krówko nie martw - z drugim jest o wiele, wiele łatwiej Mój starszy za 5 dni kończy 19 lat .. a jakby się wczoraj urodził
    To baaardzo dobra wiadomość , strasznie się cieszę Uważaj na siebie Piękna
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  16. #96

    Domyślnie

    jedno z pomieszczeń w naszym domku to nieduża toaleta dla gości. Planuję położyć w niej płytki, jak w paryskim metrze np. białe Mugat i powiększyc trochę przestrzeń fototapetą. Bardzo podobają mi się "schody na Montmartre" lub "kanał w Amsterdamie". Poszukam czegoś ciekawego, a na razie wkleję kilka ewentualnych



    ooo... niektóre nie chcą się wkleić. No to linki ku pamięci
    http://www.fototapeta24.pl/getMediaData.php?id=5974045
    http://www.fototapeta24.pl/getMediaData.php?id=2125264
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  17. #97

  18. #98

    Domyślnie

    Nefer, Ty masz zawsze dobre słowo dla człowieka. Postaram się nie nakęcać i nie stresować niepotrzebnie. Co ma być to i tak będzie.

    19 lat?!!! To już nosa mu nie wycierasz....Czas zasuwa...
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  19. #99
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    No i wrzuć na luz Let it be Kochana, let it be Widocznie było Ci pisane i już Baw się tym ile się da Dzieci szybko rosną inie podciera im się nosa , choć czasem człowiek by chciał
    Masz piękny dom, miejsce, fajnego synka, fajnego męża , fajnego psa - teraz tylko dbaj o siebie, rozpieszczaj się i miej wszystko w d.... Czyli masz wszystko czego potrzebujesz do szczęścia TY i Twoja rodzinka - a resztę się załatwi - sama wiesz
    Nie musisz się gnieść na kupie w dwudziestu metrach. Boshhh co ja bym dała za ogródek jak dzieci były malutkie Będzie Ci o wiele łatwiej.
    Szukaj pozytywów
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  20. #100

    Domyślnie

    Wiem, kochana, i naprawdę to doceniam! Jeno mi nieco hormony buzują. Ale mam teraz o czym myśleć- i to jest piękne!
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

Strona 5 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony