dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 11
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 207
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grazia-Ol
    Dziewczyny kąpcie się nawet we troje, ale powiedzcie coś o Magnolii.
    Nie w moim stylu i za mała. Firma ogólnie dobra - to wszystko co wiem

    A kąpać we trójkę, oczywiście że się będziemy - jak będzie Maleństwo

  2. #82
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    my z maleństwem już się kąpiemy
    Grazia, byłam w Leroy, ale nie było już tej wanny, a żaden spec nie wiedział o którą mi chodziło. Faktury w domu nie znalazłam.

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    my z maleństwem już się kąpiemy
    Grazia, byłam w Leroy, ale nie było już tej wanny, a żaden spec nie wiedział o którą mi chodziło. Faktury w domu nie znalazłam.
    Ile radości i zabawy, nie? I trzy ciałka na raz umyte, a nier potrójne nalewanie wody i czekiwanie godzinami, aż poprzednik wylezie

  4. #84
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    i oszczędność wody

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    i oszczędność wody
    To tez istotne

    A wracając do wanien wogóle, to nie podobają mi się takie małe prostokątne, jakoś z PRL mi się kojarzą - kiedy to nie było ani innych wanien, ani dużych łazienek i człowiek musial się plumkać w takiej, co to ani nóg wyciągnąć, ani się porządnie rozepchac. Chwała Bogu, ze wówczas byłam dzieciakiem małym i to mi nie przeszkadzało

  6. #86

    Domyślnie

    Tez jestem przy zakupie wanny "Magnoli" - mojej żonie podoba się. Na poczatku chcieliśmy narożną, ale jak pomyślałem ile wody bedę wlewał i zanim się napełni to mi sie odechce kąpieli
    Magnolie można zakupić w wymiarach 170x75 oraz 180x75 - na allegro jest w Rzeszowie lub w Wawa-Radość w cenie niecałych 1100 bez nóg - w każdym punckie można odebrać osobiście. W Castoramie jest za ok 1230 bez nóg. Nogi kosztują ok 80 -90 zł. Zagłówek w dwóch kolorach (biały i niebieskawy) ok 180 zeta.
    Poszedłem do pierwszego lepszego sklepu z armaturą i płytkami, z zapytaniem o taka wannę - gość mi powiedział 1900.....
    To tak z moich poszukiwań - lada dzień jade zakupić
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  7. #87
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    u nas duża łazienka ma 14m. Mała wanna wyglądałaby w niej trochę...dziwnie...

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    u nas duża łazienka ma 14m. Mała wanna wyglądałaby w niej trochę...dziwnie...
    niczym rynienka do moczenia nóżek - hihi

  9. #89

    Domyślnie

    Poradźcie mi proszę jakąś wannę narożną -symetryczną -w której zmieści się dwie osoby... Przeleciałam już mnóstwo salonów i marketów -wszędzie te nieszczęsne siedziska do wanien ładują (koło, cersanit itp)-więc wanna mimo że ma nawet 150cm*150cm jest w zasadzie jednoosobowa. Po co te siedziska? wannę kupuje się do kąpieli a nie moczenia nóg! Strasznie podobają mi się okrągłe -ale cena poraża -minimum 3,5tys... No i miejsca zajmują tyle co samochód.

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Napisał kachna28
    Poradźcie mi proszę jakąś wannę narożną -symetryczną -w której zmieści się dwie osoby... Przeleciałam już mnóstwo salonów i marketów -wszędzie te nieszczęsne siedziska do wanien ładują (koło, cersanit itp)-więc wanna mimo że ma nawet 150cm*150cm jest w zasadzie jednoosobowa. Po co te siedziska? wannę kupuje się do kąpieli a nie moczenia nóg! Strasznie podobają mi się okrągłe -ale cena poraża -minimum 3,5tys... No i miejsca zajmują tyle co samochód.
    J też takiej szukalam - bezskutecznie, dlatego decydujemy się na tę powyżej pokazaną - Ravak Love Story. Symetryczna to ona nie jest.

  11. #91

    Domyślnie

    [quote]lada dzień jade zakupić

    1. Gdzie będziesz kupował? Ciekawe czy można tam przymierzyć. W Cadtoramie stoi luzem bez nóżek Więc raczej nie.
    2. Co sądzicie z żoną o umywalce do kompletu? Która będzie pasować?
    3. Jaki weźmiecie bidet i miskę?
    5. W mojej łazience będzie jeszcze kabina.Ładne są Ravak, otwierane z jedną szybą ale drogie.

    Jeeli uda Ci się przymierzyc, pisz.
    Grazia-Ol

  12. #92

    Domyślnie

    Grazia-Ol - rozumiem, że mne pytasz - cos cytowanie nie wyszło

    ad1- bede kupował w Wawie -Radość - ew w Castoramie...
    ad2- umywalkę kupiliśmy zupełnie z innej beczki -stojącą, kwadratową z okrągłym otworem a do tego kwadratowy korek spustowy - wanna jest na przeciwnej ścianie ( 12 mkw- łazienka) - więc ..... kupilismy taką jaka sie podobała
    ad3- miskę mamy podwieszną- chyba cersanita perline lub cos takiego...bidetu nie bedziemy mieli jedynie deskę z bidetem....

    Przymierzanie wanny .... ...bez przesady - nie leży się pół nocy a we dwoje to i tak chodzi o to aby byc jak najbliżej a nie po drugiej stronie
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  13. #93

    Domyślnie

    Nie wyszło

    Do Ciebie kierowałam pytania.
    jak się we dwoje leży w wannie, to szczególnie ważne jest, żebypochyłość nie uwierała w plecy.
    Grazia-Ol

  14. #94

    Domyślnie

    Angeliko -też się nad Love Story zastanawiałam... ale ten kształt serca to mi się jakoś taki kiczowaty troszkę wydaje... Podobna -chociaż mniej "sercowata" jest carmen z cersanitu -ale ma to nieszczęsne siedzisko....
    http://www.cersanit.kielce.com.pl/cm...2/5_carmen.gif
    chyba tylko prysznic będziemy brali razem z mężem (zresztą jak od 4ech lat i też jest przyjemnie )

  15. #95

    Domyślnie

    Cytat Napisał kachna28
    Angeliko -też się nad Love Story zastanawiałam... ale ten kształt serca to mi się jakoś taki kiczowaty troszkę wydaje... Podobna -chociaż mniej "sercowata" jest carmen z cersanitu -ale ma to nieszczęsne siedzisko....
    http://www.cersanit.kielce.com.pl/cm...2/5_carmen.gif
    chyba tylko prysznic będziemy brali razem z mężem (zresztą jak od 4ech lat i też jest przyjemnie )
    Ale ma to siedzisko, którego nie chcę. A to serce mi nie przeszkadza, bo jak ona stoi już w łazience, to tak nie widać. Bynajmniej nieźle wyglądała jak stała w salonie łazienek.

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grazia-Ol
    .... jak się we dwoje leży w wannie, to szczególnie ważne jest, żebypochyłość nie uwierała w plecy.
    Chyba projektant brał to pod uwagę skoro mozna dokupić dedykowny zagłowek do tej wanny Jedynie co może uwierac w plecy to kran - choć u mnie bedzie akurat na środku więc zakładam, że wanna ta będzie najwygodniejsza
    Budowa, budowa - jak to przetrwać i nie zwariować, wreszcie zamieszkane... cudownie jest na własnych śmieciach

  17. #97

    Domyślnie

    Ładna ta Emotion Agnieszki, ja mam sporą łazienkę -15metrów -tylko że na poddaszu, więc w grę wchodzi wanna w rogu (tam gdzie nie ma skosów bedzie kibelek, pólka z dwiema umywalkami i kabina prysznicowa -wanna pasi pod skosem) a taka kwadratowa w rogu to chyba by dziwnie wyglądało... zanim zaczęłam budowę to myslałam że wybór wanny to pikuś a jest zupełnie odwrotnie -o wyborze płytek nie wspominając

  18. #98

    Domyślnie

    Angeliko -chyba znalazłam wannę idealną -dla siebie -ale i Tobie pewnie się spodoba! oto ona:
    http://www.lazienki-lux.com.pl/go/_info/?id=2218
    Jest sercowata, bez siedziska a i cena nie powala z nóg od razu Teraz tylko muszę poczekać do wiosny -bo na razie to dopiero zarys ścian łazienki powstaje...

  19. #99

    Domyślnie

    Cytat Napisał kachna28
    Angeliko -chyba znalazłam wannę idealną -dla siebie -ale i Tobie pewnie się spodoba! oto ona:
    http://www.lazienki-lux.com.pl/go/_info/?id=2218
    Jest sercowata, bez siedziska a i cena nie powala z nóg od razu Teraz tylko muszę poczekać do wiosny -bo na razie to dopiero zarys ścian łazienki powstaje...
    Już wszystkim pokazuję wanienkę:


    Ale chyba jednak bardziej tamta do mnie przemawia. Cena- dość droga z obudową wyjdzie 5-6 tysięcy. Jak dla mnie za dużo.

    Ale rzeczywiście, wielkoscią jest niezła.

  20. #100

    Domyślnie

    Ja napewno kupię wannę bez obudowy -i nie chodzi o cenę -a o wygląd, ten plastik w ogóle do mnie nie przemawia. My planujemy wannę (jaka by nie była) obudować płytkami -prawdopodobnie mozaiką -najlepiej ją dopasować bo jest drobna a wanna ma wypukły bok więc ze zwykłych płytek za dużo docinania. Mozaika za to jest piękna ale koszyuje około 200zł za metr (np Tubądzin)... ale wychodzę z założenia że łazienkę urządza się na kilka a nawet kilkanaście lat

Strona 5 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony