dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 78
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fotrzyk

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    2

    Domyślnie Re: architekt wnętrz godny polecenia

    Cena 120pln/m - projekt, cena za nadzór i zakupy do ustalenia, ale załatwione jest wszystko: wybór, zakupy,dowóz (oczywiście jesli ktos chce (my chcielismy ). Architekt jest z Warszawy, a ekipa z Mazur.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie Re: architekt wnętrz godny polecenia

    Cytat Napisał fotrzyk
    Cena 120pln/m - projekt, cena za nadzór i zakupy do ustalenia, ale załatwione jest wszystko: wybór, zakupy,dowóz (oczywiście jesli ktos chce (my chcielismy ). Architekt jest z Warszawy, a ekipa z Mazur.
    chyba sie przeniose do Stolicy
    fajna cena

  3. #23

    Domyślnie

    W Krakowie za projekt, ( w tym instalacji-oświetlenie, gniazdka, hudraulika), spotkania do bólu- ile trzeba , wizyty w sklepach celem wyboru materiałów, wyposażenia itd ( kilka wyjść) nadzór autorski ( 10 wizyt wliczone- reszta ryczałtem) zapłaciłam 7 tys netto ( powierzchnia ok 135m2)- Współpracy jeszce nie zakończyłam, ale jak do tej pory jestm z efektów zadowolona

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Cytat Napisał asawiec
    W Krakowie za projekt, ( w tym instalacji-oświetlenie, gniazdka, hudraulika), spotkania do bólu- ile trzeba , wizyty w sklepach celem wyboru materiałów, wyposażenia itd ( kilka wyjść) nadzór autorski ( 10 wizyt wliczone- reszta ryczałtem) zapłaciłam 7 tys netto ( powierzchnia ok 135m2)- Współpracy jeszce nie zakończyłam, ale jak do tej pory jestm z efektów zadowolona
    Szczerze: to trafilas tanio nawet jak na Kraków, ale pamietam, ze kilka lat temu tez jeszcze zgadzalam sie na takie ceny.

  5. #25

    Domyślnie WARSZAWA projektant, architekt, dekorator wnętrz - polecenia, zdjęcia z realizacji

    solidnego z okolic Warszawy

  6. #26

    Domyślnie

    chętnie podejmę się tematu i zapoznam ze szczegółami

    M&A PRACOWNIA PROJEKTOWA
    Michał Płonka
    602 821 038
    [email protected]

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gieroy

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    9

    Domyślnie Wykończenie- potrzebny projektant i ekipa

    Witam. Nieubłaganie zbliża się termin odbioru mojego nowego mieszkanka (62m; odbiór - połowa lub koniec czerwca). W związku z tym chętnie skorzystałbym z pomocy osoby, która za rozsądne pieniążki pomoże zrealizowć moją wizję mieszkania. Na tych 62 m zamierzam urządzić się w miarę przytulnie nie wydając majątku na wykończenie, ale nie rezygnując też z dobrych jakościowo materiałów. Zakładam wydanie ok 40000 PLN na wykończenie (w tym aneks kuchenny z AGD). Wiele naczytałem się o nierzetelnych ekipach i mam obawy aby takich "fachowców" zatrudnić u siebie. Więc chętnie skorzystam z poleconych ludzi. A tak w ogóle, czy myślicie, że można za takie pieniądze wykończyć to mieszkanie. Czekam na ewentualne opinie.

  8. #28

    Domyślnie

    kolega na mieszkanie 60m2 wydał około45 tyś, na wykończenie
    moge Ci polecić ekipe na której naprawdę mozna polegac, bardzo solidni, dobrzy fachowcy, poszłona priv, robili wykonczeniówke u mnie, łazienki na gotowo, gresy, wylewki samopoziomujące, malowanie, moge tylko pochwalic

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    A ja polecam panią architekt wnętrz - zajrzyj do dziennika (w podpisie) ale nie wiem skąd jesteś...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gieroy

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    9

    Domyślnie

    Dzięki Bobo30 i Nefer. Chętnie skorzystam z Waszych podpowiedzi. Nefer- mogę poprosić o kontakt do Pani architekt - obecnie też Warszawa. Jeszcze raz wielkie dzięki

  11. #31

    Domyślnie Architekt - projekt aranzacji wnetrza-Ww-a - jakie ceny?

    Ile kosztuje projekt aranzacji wnetrza? Bo slyszalem ze w Warszawie i okolicach jest to 10-15 tys PLN. Czy to prawda? Ile Wy placiliscie?

  12. #32

    Domyślnie POSZUKIWANIE ARCHITEKTA WNĘTRZ OKOLICE WA-WY

    Jestem na tym etapie, że wypadałoby się rozejrzeć za architektem wnętrz.
    Macie sprawdzonego?
    polećcie kogoś a przy okazji będzie to dobra ściąga dla potomnych... .
    liczę na was
    pzdr

  13. #33

    Domyślnie

    wymieńmy się doświadczeniami ..tymi dobrymi i złymi..bo słyszałam , że takowe też się zdarzają... oby nieczęsto.
    Możemy uczyć się na błędach i nie popełniać podobnych

  14. #34
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Souaveck

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1

    Domyślnie WARSZAWA projektant, architekt, dekorator wnętrz - polecenia, zdjęcia z realizacji

    Witam

    Czy ktos korzystał może z usług www.lampeluna.com przy projektowaniu wnetrz, i mógłby podzielić sie wrażeniami?
    Byc moze znacie tez jakiego naprawde dobrego architekta wnetrz w Warszawie godnego polecenia? Na razie moj wybór padł na w.w. firme, ale chcialbym mieć porownanie lub jakies info ze wspolpracy zanim definitywnie sie zdecyduje.

    Pozdrawiam
    Souaveck

  15. #35

    Domyślnie

    tej firmy niestety nie znam...
    mój arch. nie jest co prawda z w-wy ale wiem że jest bardzo mobilny i nawet teraz robi jakąś inwestycje w stolicy. niektóre z jego pomysłów sa w moim dzienniku.

  16. #36

    Domyślnie WARSZAWA projektant, architekt, dekorator wnętrz - polecenia, zdjęcia z realizacji

    Szukam sprawdzonego architekta wnętrz. Proszę o jakieś namiary.
    Fotki z realizacji też mile widziane
    Kto chce realizować swoje marzenia, musi się obudzić...

  17. #37

    Domyślnie

    zajrzyj tutaj:
    http://www.studio.mdom.pl/index.php/realizacje
    nie mam pojecia jak robią, ale fotki bardzo mi się podobają...

  18. #38

    Domyślnie

    Dzięki gusia, fotki robią wrażenie

    Ale jakiś nie chce mi się wierzyć, że nik nie korzystał z porad architekta.
    Kto chce realizować swoje marzenia, musi się obudzić...

  19. #39

    Domyślnie

    Było o tym już trochę, może poszukaj

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał gusia80
    zajrzyj tutaj:
    http://www.studio.mdom.pl/index.php/realizacje
    nie mam pojecia jak robią, ale fotki bardzo mi się podobają...
    Eh, ale mam spaczony gust, nic mi sie nie spodobalo z tych propozycji, a niektore sa wrecz koszmarne dla mnie oczywiscie
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony