dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Murator 12/2010 - zobacz jak zmieniła się okładka Muratora! Komentuj!

    Nowy Murator w nowej okładce. Zachęcamy do lektury i czekamy na Państwa komentarze.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Murator..jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	32,8 KB
ID:	31017

    Ze wstępniaka naczelnej...

    Kiedy pracowaliśmy nad przygotowaniem tego numeru „Muratora” do druku, w redakcji zadzwonił telefon. Znana dziennikarka kurtuazyjnie życzyła mi wszystkiego dobrego na nowym stanowisku, po czym zadała szereg szczegółowych pytań dotyczących remontu starej podłogi. Ponieważ jest to temat ostatniej lekcji „Szkoły remontowania”, nie miałam kłopotu ze znalezieniem odpowiedzi i odesłaniem pani do konkretnego artykułu. Przy okazji dowiedziałam się, że umówiona przez nią ekipa nie składa się z fachowców i „Murator” jest ich jedynym źródłem wiedzy budowlanej.

    Na chwilę ciężar odpowiedzialności przygniótł mnie do ziemi. Przypomniałam sobie jednak spotkania ze szczęśliwymi właścicielami domów, którzy opowiadali z dumą, jak budowali je z „Muratorem” w ręku, i odzyskałam równowagę.

    Proszę bardzo. Taki jest przecież nasz cel – chcemy przekazywać tak konkretne i wyczerpujące informacje, aby każdy, kto buduje czy remontuje, mógł je praktycznie wykorzystać. Chcemy też przestrzegać inwestorów przed pułapkami i pomagać im w dokonywaniu rozsądnych zakupów. W tym numerze mogą Państwo przeczytać, jak nasz kolega redakcyjny, wcielając się w rolę anonimowego klienta, sprawdzał kompetencje sprzedawców okien. Oprócz tego znajdą Państwo wiele rad przydatnych na różnych etapach inwestycji – na przykład: jak nie tracić czasu na budowie, urządzić funkcjonalnie łazienkę na małej powierzchni, z czego murować ściany działowe, jak skutecznie i za pomocą nowoczesnych materiałów ocieplić dach, prawidłowo wykończyć płytkami podłogę balkonu...

    Co nowego w Muratorze? Zajrzyj na http://muratordom.pl/gazety/murator/
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar monika i lukasz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŚLĄSK
    Kod pocztowy
    43-196
    Dzielnica
    http://forum.muratordom.pl/blog.php?87987-Alabaster-2G-odbicie-lustrzane
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Okładka jak okładka tylko w pierwszej chwili nie mogłam znależć tego muratora na półce. Odruchowo szukałam jasnej okładki. Potem się zastanawiałm czy to nie jakiś dodatek czy cuś, że wyciągnęli z folii np. A potem dopiero jak nic innego nie znalazła to zaczęłam szukac numerku 12 na okładce, jak znalazłam to już wiedziałam, że to nowy murator jest

  3. #3

    Domyślnie

    Bardziej podobał mi się wcześniejsza.
    Również miałem problemy z lokalizacja na półce.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie ma się czym podniecać... Gdyby to był temat: "zobacz jak obniżyła się cena Muratora". Komentuj", pewnie wywołałby żywszą reakcję

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    nie ma się czym podniecać... Gdyby to był temat: "zobacz jak obniżyła się cena Muratora". Komentuj", pewnie wywołałby żywszą reakcję
    Dokładnie

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Octans
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    227
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    ja tez miałam problem ze znalezieniem go na półce, może to kwestia przyzwyczajenia do jaśniejszej okładki

  7. #7

    Domyślnie

    może dla tego że lubieczarny dla mnie jest spoko
    podoba mi sie
    zróbcie jeszcze zmiany wewnątrz

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.160
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    na przykład mniej artykułów sponsorowanych i powtórek tematów z lat ubiegłych?

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mea
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Rybnik, Poland
    Dzielnica
    Boguszowice Stare
    Posty
    4.903
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    taaa przydalo by sie odswiezenie wnetrza jak przegladam muratory z ostatnich 3 lat to jest w kolo to samo !!
    a okladka - dziwna ... trzeba bedzie sie przestawic !!
    Budowe mozna zasadniczo uznac za zakonczona ... dziennik zostanie ale powiedzmy dla tych ktorym ja bede chciala go pokazac ... w koncu po cholere ogladac ten moj kicz ...

    start 14 sierpnia 2010 ...

    mieszkamy od 19 listopada 2011

  10. #10

    Domyślnie

    Proszę tylko nie robić tej okładki w formie rozkładanej z reklamą w środku.

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEMODERATOR FORUM Avatar netbet
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.302

    Domyślnie

    ..powiem tak... szału nie ma....

    nakład poniesionej pracy nieadekwatny do zamierzanych rezultatów...

    ... nawet se kupiłem... ale co się naszukałem to moje...

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar pawgar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    249
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Szata to szata, czas pokaże czy się przyjmie, na obrazku mnie brakuje natomiast jednego.

    Nie widzę informacji na okładce, na której stronie jest interesujący mnie artykuł.
    Tzn. Mam tytuł "Jak urządzić własną łazienkę, poniżej pod tytułem lub obrazkiem powinien być odnośnik" - czytaj na stronie xx.

    Takie rozwiązanie funkcjonuje w innych branżowych pismach z innych dziedin i szalenie ułatwia sprawę gdy w toku poszukiwań, musimy "przelecieć" wszytkie numery z ostatnich dwóch lat w poszukiwaniu, artykułu, obrazka czy jakiejś inspiracji.
    Uważaj na swoje myśli, stają się twoimi słowami... Uważaj na swoje słowa,stają się twoimi czynami...
    Mój dziennik budowy
    Foto dziennik http://picasaweb.google.com/11488568...600838/Budowa#

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ba***l

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Pabianice, Poland
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    252

    Domyślnie

    Szata powinna być jaśniejsza- ta jest trochę ponura raczej nie przyciąga- co do treści-więcej ciekawych historii z dzienników budowy- to dołączone do przedostatniego numeru było kapitalne, zwłaszcza temat Netbeta ))

  14. #14

    Domyślnie

    Rowniez nie moglam znalezc Muratora na polce, ale nie ze wzgledu na czarny kolor. Szukalam gazety owinietej w foliowy worek (ostatnio byly pakowane). Podoba mi sie kolor okladki i to, ze nie jest "dluga i zagieta".

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    lepsze wrogiem dobrego

    Rozumiem, że redakcja się zmieniła, to i musi udowodnić, ze te zmiany mają sens.
    Ale tu akurat kiepsko kiepsko wyszło.

  16. #16

    Domyślnie

    Szczerze powiedziawszy zdecydowanie bardziej podobała mi się wcześniejsza okładka. Mam tylko nadzieje, że wraz z okładką wiedza zawarta w środku nie obniży swoich lotów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony