dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 276
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 5506
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Myślę Krzyśku , że te Twoje 10% pozostawione na obiektywizm Jarosława, to i tak niezwykle optymistyczny szacunek.
    Komentator Kaczyński miał jedno zadanie : zdyskredytować wszystko i wszystkich, bo taki miał swój osobisty i partyjny cel .
    I już.


    Różnica jest tylko taka , że według prezesa, tamto to były zawsze wizyty w postawie pełnej godności, boga i honoru , natomiast teraz na kolanach ze szkodą dla ojczyzny, bo o honorze i bogu u kogoś innego jak on i Lech, mowy oczywiście być nie może.

    Bronek zawsze był be, bo wygrał z nim przez przypadek, ale teraz to i Obama sobie nagrzebał.
    Jesteś świetnym Erudytą i byłbyś świetnym kaznodzieją, chyba że jesteś ateistą to może trener w korporacjach typu Amway, tyle że to co napisałeś to czysta demagogia.
    To, że politycy się spierają i umniejszają wagę działań przeciwnika to jest rzecz normalna i oczywista. Jak ktoś tego nie kuma i się podnieca, jego sprawa.
    W polityce są ważne fakty i konkretne korzyści.
    Barack zaprosił Bronka, bezpośrednio po wizycie Medwiediewa tylko po to aby uwiarygodnił działania Baracka w sprawie układu Start. Patrzcie nawet Polacy, którzy tak nie lubią Rosjan są za rozbrojeniem i nową polityką militarną USA. Zagrał Bronkiem jak pionkiem. A co osiągnął Bronek i Polska?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #82
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom.
    Cała ocena wizyty, przez Kaczyńskiego jest właśnie demagogią obliczoną na konkretny cel , co starałem się pokazać, ale jeśli nie zauważyłeś w tym mojej ironii , to albo nie najlepiej świadczy o Tobie, albo że traktujesz mnie jak kompletnie naiwnego obserwatora.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #83
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    ...
    ... Bronek zawsze był be, bo wygrał z nim przez przypadek, ale teraz to i Obama sobie nagrzebał.
    Bronek "Mniejsze Zło", dowiedział się tylko, że ładną "łozdubkę chujenkową" dał w prezencie
    Etniczny Ładnie Opalony jest zaplątany w całą sieć "układów" (tych niezwykle groźnych dla Polski również) ... zaczątków socjalizmu w Hameryce jakoś nie udaje się wprowadzić - to Zróżnicowanego Etnicznie główny problem
    unde venis et quo tendis

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom.
    Cała ocena wizyty, przez Kaczyńskiego jest właśnie demagogią obliczoną na konkretny cel , co starałem się pokazać, ale jeśli nie zauważyłeś w tym mojej ironii , to albo nie najlepiej świadczy o Tobie, albo że traktujesz mnie jak kompletnie naiwnego obserwatora.
    Nie uważam Cię za naiwnego obserwatora. Wręcz przeciwnie, kierujesz się logiką ale tylko na własne potrzeby.
    Coś mi się też wydaje, że tą ironię to masz jako wytłumaczenie własnych potknięć. Taki wentyl bezpieczeństwa. To cecha ludzi bystrych, ale nazbyt ambitnych i z tego wnoszę , że jesteś jeszcze młodym człowiekiem niezbyt dojrzałym do tego aby przyznawać się do błędów
    Nie doszukuj się personalnych ataków, forum to polemika a nie walka fizyczna.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #85
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Wraz z dedykacją:
    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    ...
    Nie doszukuj się personalnych ataków, forum to polemika a nie walka fizyczna.
    ...
    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    ...
    ... - każdy może się mylić. Zależy z jakich źródeł wiedzy korzysta
    Widzę, że "z pod kaczego kupra" wytoczono ciężką altylerię, by się wreszcie rozprawiła z "muratorowymi politycznymi malkontentami", którzy to nie przepadają za jedynie słuszną, patryjotycznom liniom ... zapewne jedynie prawdziwe źródło wiedzy (głównie o spiskach i układach) posiada Antoś M i radio z ryjem.

    ps - wizyta F-M to dopiero miała rangę (nie mylić z Forum Muratora)
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 10-12-2010 o 10:46 Powód: był
    unde venis et quo tendis

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #86

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Wraz z dedykacją:


    ...

    Widzę, że "z pod kaczego kupra" wytoczono ciężką altylerię, by się wreszcie rozprawiła z "muratorowymi politycznymi malkontentami", którzy to nie przepadają za jedynie słuszną, patryjotycznom liniom ... zapewne jedynie prawdziwe źródło wiedzy (głównie o spiskach i układach) posiada Antoś M i radio z ryjem.

    ps - wizyta FM to dopiero miała rangę
    Czyżby jakieś rasistowskie zapędy z Twojej strony. Co mam ze sobą zrobić, jeżeli jestem zwolennikiem Po a np. podoba mi się Pani Jakubiak i jej inteligencja.
    Czy to znaczy, że nie mogę z nią jechać w jednym tramwaju i rozmawiać. Mam opluwać ludzi tylko za inne zdanie niż moje? Skąd w Tobie tyle jadu i nienawiści? Skądś znam segregację rasową.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #87
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    Czyżby jakieś rasistowskie zapędy z Twojej strony. Co mam ze sobą zrobić, jeżeli jestem zwolennikiem Po a np. podoba mi się Pani Jakubiak i jej inteligencja.
    Czy to znaczy, że nie mogę z nią jechać w jednym tramwaju i rozmawiać. Mam opluwać ludzi tylko za inne zdanie niż moje? Skąd w Tobie tyle jadu i nienawiści? Skądś znam segregację rasową.
    Jedynie Poprawna Reduto, od rasistowskich zapędów typu "kiedyś się ostatnio Bracie umył" (zapewne z takich wypowiedzi znasz segregację rasową, o której wspominasz) a cytowaniem Berlusconi'ego dość daleka droga
    ... no i gdzie Ty w moich wypowiedziach widzisz "jad i nienawiść" ? (do kogo lub do czego) ? Czyżby określenie "z pod kaczego kupra" tak boleśnie Cię ubodło ?
    Czyżby wolność wypowiedzi, była tylko zarezerwowana dla określeń "trener w korporacjach typu Amway" ?

    ps - dla przypomnienia:
    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    ...
    Nie doszukuj się personalnych ataków, forum to polemika ...
    unde venis et quo tendis

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #88
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    Nie uważam Cię za naiwnego obserwatora. Wręcz przeciwnie, kierujesz się logiką ale tylko na własne potrzeby.
    Coś mi się też wydaje, że tą ironię to masz jako wytłumaczenie własnych potknięć. Taki wentyl bezpieczeństwa. To cecha ludzi bystrych, ale nazbyt ambitnych i z tego wnoszę , że jesteś jeszcze młodym człowiekiem niezbyt dojrzałym do tego aby przyznawać się do błędów
    Nie doszukuj się personalnych ataków, forum to polemika a nie walka fizyczna.
    Jesteś zabawny jak BOLD, tylko o całe niebo inteligentniejszy.
    A stary jestem już na tyle, żeby zauważyć , że w dwóch ostatnich postach kierowanych do mnie , zaczynasz stosować wobec mnie dosyć nachalną socjotechnikę.
    Mam prośbę, nie rób tego. Takie zabiegi nie robią na mnie wrażenia.
    Nie obawiaj się. Jak dam ciała, albo przekonasz mnie do swoich poglądów, to przyznam się., Aż tak ambitny , jak piszesz, to nie jestem.
    Wolałbym też, żebyś odnosił się do moich poglądów a nie dokonywał wnikliwej analizy mojej osobowości.
    Ostatnio edytowane przez Pepeg z Gumy ; 10-12-2010 o 11:49

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Wraz z dedykacją:...

    ... wytoczono ciężką altylerię, by się wreszcie rozprawiła z "muratorowymi politycznymi malkontentami", którzy to nie przepadają za jedynie słuszną, patryjotycznom liniom ... zapewne jedynie prawdziwe źródło wiedzy (głównie o spiskach i układach) posiada Antoś M i radio z ryjem.
    ps - wizyta F-M to dopiero miała rangę (nie mylić z Forum Muratora)
    Jeszcze raz to samo, bo widać miałeś gotową odpowiedź i nie zastanowiłeś się dobrze
    Pominąłem początek, bo nie ma on znaczenia. Dajesz do zrozumienia, że jakiś intruz próbuje wejść z butami na forum, gdzie Ty już jesteś dawno i masz jedyne słuszne poglądy. Próbujesz mnie włożyć w ramki i przypiąć łatkę oszołoma.
    To są metody rasistowskie. Nie chciałem pisać faszystowskie, bo jak wcześniej pisałem są one związane z ideologią socjalistyczną, a nie chciał bym Cię szufladkować.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #90
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Przestańcie sobie spijać z dzióbków. Przeczytałem tekst po raz wtóry i zgadzam się z Kolegą z Gumy, że 10% dałem Kaczyńskiemu na wyrost.. Jeżeli wizyta Prezydenta Komorowskiego ma przynieść znaczące efekty, to my jako opinia publiczna nic o tym nie wiemy. Pamiętajmy, że Amerykanie dbają jedynie o własne interesy. Powiem więcej: o interesy swojego zaplecza politycznego [myślę o Prezydencie Obamie]. A w wypowiedzi JK nie podobają mi się osobiste wycieczki. Ten człowiek traci wiarygodność jako polityk, strach tylko, że jest opiniotwórczy dla sporej jednak rzeszy swoich wyznawców [pardon: wyborców].
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #91

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Jesteś zabawny jak BOLD, tylko o całe niebo inteligentniejszy.
    A stary jestem już na tyle, żeby zauważyć , że w dwóch ostatnich postach kierowanych do mnie , zaczynasz stosować wobec mnie dosyć nachalną socjotechnikę.
    Mam prośbę, nie rób tego. Takie zabiegi nie robią na mnie wrażenia.
    Nie obawiaj się. Jak dam ciała, albo przekonasz mnie do swoich poglądów, to przyznam się., Aż tak ambitny , jak piszesz, to nie jestem.
    Wolałbym też, żebyś odnosił się do moich poglądów a nie dokonywał wnikliwej analizy mojej osobowości.
    Nie chodzi o to, żebym Cię przekonał do moich poglądów bo sam je już zmieniałem. Przyznaję jednak że socjalizm i jego odmiany budzą we mnie odruch niezbyt miły.
    Nie jestem kaznodzieją, żebym kogoś nawracał. Chodzi o to żeby myśleć. Mieć umysł otwarty i wysnuwać własne wnioski a nie powielać slogany telewizyjne i internetowe.
    Są pewne fakty niepodważalne a krytyka totalna każdego kto " nie jest z nami" u normalnego człowieka wyzwala politowanie. Krzykacz zawsze będzie krzykaczem i z takimi ciężko się rozmawia - oni nie przyjmują żadnych argumentów, a ulubioną metodą krzykaczy jest gebelsowska metoda robienia z adwersarza: matoła, chorego psychicznie, oszołoma, pokazywać zdjęcia robione celowo żeby kogoś poniżyć.
    A jeżeli chodzi o socjotechnikę, to przyganiał kocioł garnkowi

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #92

    Domyślnie

    Do Pepek z Gumy

    ...Ten człowiek traci wiarygodność jako polityk, strach tylko, że jest opiniotwórczy dla sporej jednak rzeszy swoich wyznawców [pardon: wyborców].
    K.

    typowy przykład robienia z kogoś wariata. Celowo wyciąłem JK, bo równie dobrze mógł tam być BK, lub ktoś inny.
    To są tak zwane gotowce, które za komuny miał każdy agitator. Gotowe teksty tylko nazwiska się wstawia

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #93
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    .
    A jeżeli chodzi o socjotechnikę, to przyganiał kocioł garnkowi
    Genialne. A jakie mocne!
    Zastosuj wobec rozmówcy, jego argumenty, odwracając tym samy role.
    Która to zasada?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #94

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Genialne. A jakie mocne!
    Zastosuj wobec rozmówcy, jego argumenty, odwracając tym samy role.
    Która to zasada?
    "Trzecia zasada dynamiki"

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #95
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    To są tak zwane gotowce, które za komuny miał każdy agitator. Gotowe teksty tylko nazwiska się wstawia
    Totalna bzdura połączona z manipulacją! JK traci dla mnie, a raczej stracił wiarygodność i czy Ci się to podoba, czy nie jest to mój tekst a nie gotowiec. Jeżeli do pewnego zjawiska pasuje prosty komentarz to takiego należy udzielić a nie silić się na pseudointelektualny bełkot.
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #96
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Jesteś zabawny jak BOLD, tylko o całe niebo inteligentniejszy.
    ...
    ... zdecydowanie ... Bold jakiś, taki przytępiony (choć może tylko "rekojeść" mu się nadłamała)

    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    Jeszcze raz to samo, bo widać miałeś gotową odpowiedź i nie zastanowiłeś się dobrze
    Pominąłem początek, bo nie ma on znaczenia. Dajesz do zrozumienia, że jakiś intruz próbuje wejść z butami na forum, gdzie Ty już jesteś dawno i masz jedyne słuszne poglądy. Próbujesz mnie włożyć w ramki i przypiąć łatkę oszołoma.
    To są metody rasistowskie. Nie chciałem pisać faszystowskie, bo jak wcześniej pisałem są one związane z ideologią socjalistyczną, a nie chciał bym Cię szufladkować.
    Bawisz sie w psychoanalizy ?
    O rasizmie i jego formach wiesz naprawdę niewiele (sądząc po Twych wypowiedziach).
    No i nieodpowiedziałeś nic w temacie swych zarzutów pt "jad i nienawiść" ... czyżbyś nie miał "gotowej odpowiedzi" ... zarzuty takowe stawiając (choć może to tylko obowiązująca "w pewnych kręgach" formuła) ?
    unde venis et quo tendis

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #97

    Domyślnie

    Cytat Napisał jola_krzysiek Zobacz post
    Totalna bzdura połączona z manipulacją! JK traci dla mnie, a raczej stracił wiarygodność i czy Ci się to podoba, czy nie jest to mój tekst a nie gotowiec. Jeżeli do pewnego zjawiska pasuje prosty komentarz to takiego należy udzielić a nie silić się na pseudointelektualny bełkot.
    K.
    ...Ten człowiek traci wiarygodność jako polityk, strach tylko, że jest opiniotwórczy dla sporej jednak rzeszy swoich wyznawców
    [pardon: wyborców].

    ...na pseudointelektualny bełkot.

    Odwracasz kota ogonem, chodzi o konkretne słowa nie poglądy. Udajesz albo nie wiesz o co kaman

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #98

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... zdecydowanie ... Bold jakiś, taki przytępiony (choć może tylko "rekojeść" mu się nadłamała)


    Bawisz sie w psychoanalizy ?
    O rasizmie i jego formach wiesz naprawdę niewiele (sądząc po Twych wypowiedziach).
    No i nieodpowiedziałeś nic w temacie swych zarzutów pt "jad i nienawiść" ... czyżbyś nie miał "gotowej odpowiedzi" ... zarzuty takowe stawiając (choć może to tylko obowiązująca "w pewnych kręgach" formuła) ?
    Jestem zwolennikiem domów drewnianych! Drewno jest przyjemne, ciepłe naturalne i można go obrabiać, przerabiać i modernizować. Nienawidzę natomiast domów z betonu- są zimne, nieprzyjazne i nie sposób coś z nimi zrobić, Żeby przerobić dom z betonu, trzeba go zburzyć. Nawet jak się coś posztukuje to i tak nie trzyma się kupy.
    Z betonem strasznie ciężka sprawa

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #99
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Z betonem strasznie ciężka sprawa
    Czy ta aluzja nie działa aby w obie [jeżeli są tylko dwie] strony?

    Udajesz albo nie wiesz o co kaman
    Książkowy przykład zastosowania socjotechniki! Czytaj: albo jesteś głupi, albo takiego udajesz. W bogatym języku polskim pewne zjawiska można nazywać tak samo: określenie "beton partyjny" nie musi się odnosić do czasów PRL.
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #100
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    Jestem zwolennikiem domów drewnianych! Drewno jest przyjemne, ciepłe naturalne i można go obrabiać, przerabiać i modernizować. Nienawidzę natomiast domów z betonu- są zimne, nieprzyjazne i nie sposób coś z nimi zrobić, Żeby przerobić dom z betonu, trzeba go zburzyć. Nawet jak się coś posztukuje to i tak nie trzyma się kupy.
    Z betonem strasznie ciężka sprawa
    ... więc zabierz się za modernizowanie, przerabianie i obrabianie (ale nie metodą "kornika") miast "sztukować"
    unde venis et quo tendis

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 5 z 276

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony