dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 15
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 293
  1. #241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dorfi, gdzie Ty się podziewasz?

  2. #242
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Witaj Mugatko

    Agawi tylko nie bij

  3. #243
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    No nareszcie dała oznaki życia!!Co tam u Ciebie Dorotko słychać?

  4. #244
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Nic się nie dzieje, stara nuda
    Do przeprowadzki nic nie przygotowane a chcemy już tam komunię zrobić. Ech, czarno to widzę. A na znalezienie lokalu jest dawno za późno. Myślę jak zrobić coś fajnego z niczego i w niczym
    Ciągle mamy obsuwy z budową.

  5. #245
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorfi Zobacz post
    Agawi tylko nie bij
    Nie będę Ale żeby mi to było ostatni raz!

  6. #246
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    No i się zaczęło. Zaczynamy robić kuchnię. Pora na wybranie sprzętu i zrobienie projektu. Co prawda projekt miałam w głowie już od dawna, jeszcze na etapie budowy, ale po dokładnym wymierzeniu ścian po tynkach i sprzętów w sklepie, mój wymarzony projekt runął z wielkim hukiem.
    Kuchnia będzie w stylu retro, z jasnymi blatami i ciemnymi frontami. Piekarnik i płyta również ciemne. Zastanawiamy się nad Smegiem, ale nie wiem czy montowanym w słupku czy pod płytą.
    Kłopot mamy z lodówką. Pierwotnie miała być w zabudowie na oddzielnej ścianie. No i będzie na oddzielnej ścianie, ale się okazało, że głębokość lodówki maksymalnie może wynosić 59 cm. Fajnie, nie? Nie ma tu wielkiego wyboru. Lodówka będzie wolnostojąca w kolorze czarnym (zastanawiamy się nad marką Gorenje).




    Głębokość lodówki 55 cm, więc się zmieści.

  7. #247
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Lodówki na żywo nie widziałam. Byliśmy co prawda w sklepie naziemnym, który ma je w ofercie internetowej, ale na ekspozycji nie było. Wg opisu jest czarna.
    I teraz pytanie czy będzie pasować do tego piekarnika, którego też na oczy nie widziałam i nie zobaczę, bo na ekspozycji jest jedynie w sklepie w Koszalinie. Wg opisu piekarnik jest grafitowy.

  8. #248

    Domyślnie

    Cześć Dorfi, wpadłam trochę pokibicować i poprzyglądać się kuchennym wyborom

    Piekarnika na żywo nie widziałam niestety, ale z różnych inspiracji kojarzy mi się, że jest raczej ciemny. Dokładnie taki jak na załączonej przez Ciebie fotce.

  9. #249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Hej Dorfi, tak jak ci pisałam na priv- piekarnik jest ciemnym grafitem i jak obok przyłoży się coś czarnego to różnicę widać. Raczej nie uda Ci się dobrać idealnie, ale przecież nie musi być idealnie. Lodówka fajna- jest w połysku?
    Mam dla Ciebie wygrzebaną fotkę mojego Smega- zobacz sobie I jeszcze jedna uwaga- elementy metalowe mam w kolorze mosiądzu, a nie w złocie.


  10. #250
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Znalazłam ten piekarnik w kolorze czarnym, ale opis techniczny jest bardzo szczątkowy.
    Grafitowy też nie będzie taki zły. Lodówka będzie stała daleko od piekarnika (na drugim końcu kuchni), więc różnica nie powinna kłuć w oczy.

    Nie wiem czy lodówka jest w połysku czy matowa. Nie było jej na ekspozycji

    edit:
    taaaa, czarny. Na skąpcu napisali, że kolor czarny a jak weszłam do sklepu, który ten piekarnik oferuje to w opisie jest kolor grafitowy
    Ostatnio edytowane przez Dorfi ; 27-03-2012 o 15:22

  11. #251
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Dorotko co do piekarnika ,to odpowiem u Ciebie...mój jest niby w graficie ,ale tak naprawdę to jest prawie czarny,elementy metalowe mam w starym srebrze.Myślę ,że jeżeli nawet kolory różniły by się odrobinę ,to nie powinno przeszkadzać skoro sprzęty nie będą obok siebie.Z piekatrnika jestem bardzo zadowolona ,,,ale trzeba go opanować ,bo zdecydowanie krócej się piecze niż w moich poprzednich..

  12. #252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorfi Zobacz post
    edit:
    taaaa, czarny. Na skąpcu napisali, że kolor czarny a jak weszłam do sklepu, który ten piekarnik oferuje to w opisie jest kolor grafitowy
    Dorotko, czarnych nie ma na 100% Nie daj sobie wmówić- ja byłam u dystrybutora w firmie Bianco i wszystko sprawdzałam. Był dostępny jeszcze kolor żeliwny, czyli bardzo ciemny brąz

  13. #253
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Tak więc zostanę przy graficie. Do tego płyta z 5 palnikami. Kuchenka będzie stała w rogu, więc szersza płyta powinna się zmieścić (w każdym razie jak rozrysowałam sobie kuchnię na papierze milimetrowym to się mieści)

  14. #254
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Dorotko, czarnych nie ma na 100% Nie daj sobie wmówić- ja byłam u dystrybutora w firmie Bianco i wszystko sprawdzałam. Był dostępny jeszcze kolor żeliwny, czyli bardzo ciemny brąz
    Weszłam na stronę firmy Bianco. Czy to tam kupowałaś?
    http://www.dombianco.com.pl/index.ph...text&typ=firma
    Niestety ceny są wysokie. Wychodzi, że w sklepach internetowych można kupić taniej niż u dystrybutora

  15. #255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Ja kupowałam w internetowym euroagd...było najtaniej/

  16. #256
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorfi Zobacz post
    Weszłam na stronę firmy Bianco. Czy to tam kupowałaś?
    http://www.dombianco.com.pl/index.php?page=text&typ=firma
    Niestety ceny są wysokie. Wychodzi, że w sklepach internetowych można kupić taniej niż u dystrybutora
    Tak Dorfi tu. Ceny na stronie są katalogowe- jak kupujesz u nich kilka rzeczy to są najlepsze- przed zakupem sprawdzałam.
    Jak chcesz kupować to serię Colonaile, to się pośpiesz, bo jej już prawie nigdzie nie ma- już nie jest produkowana. To co sprzedają, to zapasy magazynowe

  17. #257
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    No to mnie zmartwiłaś. Myślałam, że mam jeszcze czas na pozastanawianie się Wyprzedaż zapasów magazynowych przerabialiśmy już z płytkami. Zresztą chyba takie już nasze dziurawe szczęście. Karnisze do salonu kompletowaliśmy w czterech sklepach a farbę w dwóch.

  18. #258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dorfi, no tak bywa czasami- mnie też kilka rzeczy uciekło Ta seria Coloniale jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla studiów kuchennych. Z detalicznej sprzedaży została wycofana.

  19. #259
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Hmmm w RTVEuroAgd odaja, że wysyłają w ciągu 24 godzin. Tylko płyt z mosiężnymi kurkami nie mają

  20. #260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Red face

    Widzę, że na podobnym etapie jesteśmy Też sie zastanawiam nad tym smegiem... Jak po świętach pomalują naszą chałupke to już raczej na gwałt będę szukać

Strona 13 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony