dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 219
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 4367
  1. #1021
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar msdracula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    1.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Wreszcie nareszcie jest strop!!! Juppiiii!!!! gratulacje!!!! teraz możecie już być z siebie dumni i dumnie odpoczywać mam nadzieję, że nie masz żadnego chytrego planu w zanadrzu i wreszcie odpoczniesz?
    Od niedzieli czekam na Twój wpis
    Nasza Werbenka-dziennik

    Komentarze

    WYŚNIŁAM NASZ DOM
    NIE PAMIĘTAM ŚCIAN, NIE PAMIĘTAM DACHU,
    ALE WIEM, ŻE TO BYŁ ON,
    POZNAŁAM PO CIEPLE, POZNAŁAM PO ZAPACHU

  2. #1022

    Domyślnie

    MSU
    Nazwa:  clapping.gif
Wyświetleń: 94
Rozmiar:  4,7 KBGratuluję, to teraz czas odpoczynku i ładowania akumulatorów na następny sezon budowlany
    To już wszystko na ten rok czy jeszcze jakieś drobniejsze pracy (w stosunku do stropu) planujecie?
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  3. #1023
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar cronin
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    3.949
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Gratulacje to teraz ciepły miły kocyk, pudełko czekoladek i byczyć się w łóżeczku przez zimę oglądając teleturnieje ....
    RÓB NIE KOMBINUJ

    Było mi bardzo miło Was gościć ... komentarze miło widziane w dzienniku

    Dziennik i komentarze kostki

  4. #1024
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Czesc kochane babeczki sztuk trzy, bo jedna w dwupaku Tak szczerze mowiac ten strop byl zalewany na wariata, w piatek widzac prognozy pogody zamówiałam beton na wtorek, a w sobote zaczelismy dopiero stemplowac i garowac, stad to pracowanie nawet po nocach, ale chciałam zdążyć zanim zacznie lać z nieba (od dzisiaj miala sie popsuc pogoda, czego nie widać?). Dlatego tez nie pisałam nic, bo nie chciałam zapeszyc, ale tez nie mialam kiedy. Znow mam kilka kilo w plecy, wiecej siwych wlosow, ale juz zaczynam nadrabiac i przymusowo odpoczywać, przede wszystkim z dzieckiem- o wlasnie dzisiaj basen

  5. #1025
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał cronin Zobacz post
    Gratulacje to teraz ciepły miły kocyk, pudełko czekoladek i byczyć się w łóżeczku przez zimę oglądając teleturnieje ....
    Czesc Cronin, musze zmobilizowac Miska zeby mi podlaczyl telewizor. Caly czas stoi bez podlaczonej anteny, nie mielismy kiedy tego zrobic, ani tez potrzeby bo nie bylo kiedy ogladac. Pewnie przez zime, wezme przyklad z Karoli i zaczne wszystko planowac, od elektryki po ustawienia wewnatrz, trzeba wybrac dachowke, okna i inne takie

  6. #1026

    Domyślnie

    Cytat Napisał MusiSieUdac Zobacz post
    Pewnie przez zime, wezme przyklad z Karoli i zaczne wszystko planowac, od elektryki po ustawienia wewnatrz, trzeba wybrac dachowke, okna i inne takie
    Ja to jestem nieco zakręcona i dom zaczęłam projektować dopiero jak układ kuchni mnie zadowolił parter był rysowany pod wyspę i wysoką zabudowę
    Ale coś w tym jest, jeszcze projekt nie oddany w starostwie a ja mogę zamawiać płytki w konkretnych ilościach do jednej łazienki
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  7. #1027
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Wszystkim czytającym dziennik, wpisującym się dobrym słowem i radą w komentarzach chciałam bardzo podziękować za wsparcie. Pozwoliło mi to przetrwać ten etap, dało dużego kopa energetycznego i wiele sił.
    Dziekuję

  8. #1028

    Domyślnie

    MSU mi to zabrzmiało jak zakończenie dziennika mam nadzieję, że "tylko zabrzmiało"
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  9. #1029
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Tylko zabrzmiało, a miało miec inny wydźwiek. Chciałam podziekowac ze wsparcie, ktore mialam tutaj, bo to dla mnie naprawde wiele znaczy, a nigdy nie dziekowałam A ten parter jest miedzy innymi tylko dzieki temu, ze sie nakrecilam tutaj pozytywnie, innaczej skonczylibysmy na piwnicy. Co dalej.... zobaczymy

  10. #1030

    Domyślnie

    Wydźwięk zrozumiałam, ale jednocześnie tak dziwnie mi to zabrzmiało
    Ja mślę, że te kilka miesięcy przerwy da wam potrzebny oddech, zwłaszcza po tej końcówce.
    i za kilka tygodni usłyszymy/przeczytamy, że ci brakuje tego budowania i niech ta zima się w końcu skończy byście mogli wziąć sie znów do pracy
    "Pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie"
    Pierwszy zbudowałam i po roku sprzedałam, niedługo zacznę budować drugi, i już wiem, że zbuduję też trzeci
    Budujemy (na odległość) nasz (drugi) dom (zaczęliśmy w marcu!, jest SSO i właśnie go sprzedajemy )

  11. #1031
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar BasH
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Bory Tucholskie
    Posty
    1.634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał BasH Zobacz post
    Ja też pozdrawiam, ale konkretnie ogarnij się i napisz coś - nie mam ochoty czytać o "inspirkach" na innych dziennikach - dawaj krew i pot
    Cytat Napisał MusiSieUdac Zobacz post
    Chciałam podziekowac ze wsparcie, ktore mialam tutaj, bo to dla mnie naprawde wiele znaczy... sie nakrecilam tutaj pozytywnie, innaczej skonczylibysmy na piwnicy. Co dalej.... zobaczymy
    Heh - no wparcie jak nie wiem co, mało nie wykorkowałaś. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni - brawo. Świetna robota.

  12. #1032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Przede wszystkim gratuluję zalania stropu. Kawał dobrej roboty zrobiliście. Rozumiem, ze Wy też sie zalaliście? W pełni sie Wam należało

    Teraz regenerujcie siły, odpoczywajcie.

  13. #1033
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar asiagasz
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    293
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Gratulacje!!!!!!!!!!!!!! To teraz odpoczynek........... zasłużony w 100%
    A strop piękny mam nadzieję że nie znikniesz na zimę bo co ja będę czytać

  14. #1034
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał BasH Zobacz post
    Heh - no wparcie jak nie wiem co, mało nie wykorkowałaś. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni - brawo. Świetna robota.
    Dziekuje wzmocniona jak nie wiem co

    Domyślnie

    Przede wszystkim gratuluję zalania stropu. Kawał dobrej roboty zrobiliście. Rozumiem, ze Wy też sie zalaliście? W pełni sie Wam należało

    Teraz regenerujcie siły, odpoczywajcie.
    Dziekuje, a co do zalania to szczerze pol zywca z soczkiem i poszlam spac, a raczej padłam spać.

    Domyślnie

    Gratulacje!!!!!!!!!!!!!! To teraz odpoczynek........... zasłużony w 100%
    A strop piękny mam nadzieję że nie znikniesz na zimę bo co ja będę czytać
    Dziekuje, strop tfu tfu niech wiaze i nie pęka,no czasem sie pojawie tu i owdzie, w koncu ciezko jest sie uwolnic od FM

  15. #1035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał MusiSieUdac Zobacz post
    Dziekuje wzmocniona jak nie wiem co


    Dziekuje, a co do zalania to szczerze pol zywca z soczkiem i poszlam spac, a raczej padłam spać.


    Dziekuje, strop tfu tfu niech wiaze i nie pęka,no czasem sie pojawie tu i owdzie, w koncu ciezko jest sie uwolnic od FM
    Wcale się nie dziwię, ze padłaś. Gdybyś nie padła, zaczelabym Cie znów podejrzewać o jakieś magiczne moce

    Od FM sie już nie uwolnisz. Stało się i koniec

  16. #1036
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar klaudiuszozo
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Ozorków
    Posty
    1.453
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    No i kruca fix elegancko

  17. #1037
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    pracujecie jak szaleni i mogę wcisnąć- LUBIĘ TO

  18. #1038
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiuszozo Zobacz post
    No i kruca fix elegancko
    Dzieki, byleby to teraz bylo mocne. Ide zobaczyc co na Sadybie, bo dawno nie bylam. Pokrycie dachu wybrane?

    Od FM sie już nie uwolnisz. Stało się i koniec
    Niestety masz racje

  19. #1039
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MusiSieUdac
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Melmax
    Posty
    3.296

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tom Bor Zobacz post
    pracujecie jak szaleni i mogę wcisnąć- LUBIĘ TO
    Ja tez

  20. #1040

    Domyślnie

    GRATULACJE!!!

    Dziękujesz za wsparcie...
    To ja Ci podziekuje za nietuzinkowość
    i niezłe poczucie humoru
    oraz udowodnienie tym wszystkim feministką,
    Co to krzyczą o równości chcą...
    że Babka na budowie też sobie da radę...

    Tak dalej...

Strona 52 z 219

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony