dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 611 z 621
Pokaż wyniki od 12.201 do 12.220 z 12407
  1. #12201

    Domyślnie

    Nie straszcie mnie z tymi kolanami... cholercia :/ No ale ok, jeśli nie Chodakowska to co? Kogo polecacie? Tak żeby sobie włączyć na you tube i żeby można było cwiczyć w domu?? Ja ćwiczyłam już z Jane Fondą ( jeszcze na kasecie... ) , teraz Tiffany jeden trening wypróbowałam, wspominałyście o Jillian ... hmm, ktoś jeszcze?? Mel B? W sumie wiele ćwiczeń się powtarza (chociażby na brzuch czy nogi) więc sama nie wiem... Pytam o te WYPRÓBOWANE przez Was

  2. #12202

    Domyślnie

    Acha, Madziu, wrzucisz jakieś foteczki z Paryża...? Plissss

  3. #12203

    Domyślnie

    A mi Ricore smakuje. Co prawda, nie rzuca na kolana, ale idzie wypić Nie do przełkniecia jest dla mnie Inka. Także - dla kazdego cos dobrego
    Paryz z przyjemnoscia pooglądalam na blogu i od razu obudziły sie wspomnienia

  4. #12204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia_1982 Zobacz post
    Nie straszcie mnie z tymi kolanami... cholercia :/ No ale ok, jeśli nie Chodakowska to co? Kogo polecacie? Tak żeby sobie włączyć na you tube i żeby można było cwiczyć w domu?? Ja ćwiczyłam już z Jane Fondą ( jeszcze na kasecie... ) , teraz Tiffany jeden trening wypróbowałam, wspominałyście o Jillian ... hmm, ktoś jeszcze?? Mel B? W sumie wiele ćwiczeń się powtarza (chociażby na brzuch czy nogi) więc sama nie wiem... Pytam o te WYPRÓBOWANE przez Was
    Niestety zmartwię Cię - po to wymyślili siłownię i te wszystkie maszyny, aby właśnie odciążyć przy ćwiczeniach stawy i kręgosłup, a ćwiczyły same mięśnie.
    Oczywiście na treningu z trenerem personalnym da się ćwiczyć bardzo skutecznie i bezinwazyjnie bez maszyn, ale on widzi z boku każdy nasz ruch i poprawia, gdy np. przy wypadzie nogą w przód kolano wyjdzie za piętę itp. Ale same w domu nie jesteśmy tego w stanie kontrolować Nawet przed lustrem jest to niewykonalne. I takie skutki
    Dlatego ja preferuję siłownię i maszyny. Ciężko mi się zebrać i znaleźć czas, żeby tam pojechać, ale jednak wówczas mam pewność, że ćwiczę jak trzeba.
    Takie fakty I tak będzie z każdymi ćwiczeniami w domu - w mniejszym lub większym stopniu. Oprócz brzuchów i prostego spalania (pajacyki, bieg w miejscu itp.) ja bym ćwiczenia w domu nie zaryzykowała

    Już nie wspomnę, że pewnie większość ćwiczy bez maty, tylko na podłodze, albo na dywanie - a to też negatywnie wpływa na obciążenie stawów

    Zdjęcia z Paryża? Wrzuciłam na bloga Jeszcze co nieco pokażę w kolejnych postach - ale zdjęć moich personalnych się nie spodziewajcie. Z całego wyjazdu mam może sztuk 5 Z czego jedno wstawiłam na fanpage'u HC.
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  5. #12205
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Aha, jeszcze w nawiązaniu do mojej poprzedniej wypowiedzi o siłowniach...

    Chodakowska wywołała burzę w środowisku fitnessowym, gdy na antenie PnŚ powiedziała: "Odpuśćcie sobie PRYMITYWNY trening na siłowni i ćwiczcie ze mną!!!"
    Jezzzu, zmieszali ją wtedy z błotem I tu się zgadzam - znowu udowodniła, ze nie ma pojęcia o czym mówi
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  6. #12206

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    Chodakowska wywołała burzę w środowisku fitnessowym, gdy na antenie PnŚ powiedziała: "Odpuśćcie sobie PRYMITYWNY trening na siłowni i ćwiczcie ze mną!!!"
    Jezzzu, zmieszali ją wtedy z błotem I tu się zgadzam - znowu udowodniła, ze nie ma pojęcia o czym mówi
    Pamiętam to


    Kasia, ja próbowałam kiedyś ćwiczyć Tonic z Sylwią Wiesenberg. Ale poległam, to są bardzo wyczerpujące ćwiczenia.
    Mel B za to włączam często

  7. #12207
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Ja wiele lat ćwiczyłam na siłowni - byłam okazem zdrowia, zero kontuzji.
    Teraz z braku czasu po porodzie zaczęłam treningi z Chodakowską (to tylko 45 minut, nie trzeba wychodzić z domu, a ja mogę ćwiczyć akurat w czasie drzemek dziecka). Kolana bolą do tego stopnia, że nie mogę biegać (a zawsze tak lubiłam), zwłaszcza z górki - masakra jakaś . Wieczorami i bez biegania je czuję, Myślałam, że mam osłabione kości po ciąży.

    Czekolada kocham, ale niestety tylko mleczną, a ona nie ma aż tyle magnezu.
    Ostatnio edytowane przez Ilona Agata ; 13-09-2013 o 13:25

  8. #12208

    Domyślnie

    Zielona z opuncją i pigwą to moje ulubione

    Madzia, a szukałaś w tych herbaciarniach na wagę? Tam bardzo duży wybór zielonych z wiśnią. Co prawda cena dużo wyższa od sklepowych, ale smak nieporównywalny...

  9. #12209
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Ja wiele lat ćwiczyłam na siłowni - byłam okazem zdrowia, zero kontuzji.
    Teraz z braku czasu po porodzie zaczęłam treningi z Chodakowską (to tylko 45 minut, nie trzeba wychodzić z domu, a ja mogę ćwiczyć akurat w czasie drzemek dziecka). Kolana bolą do tego stopnia, że nie mogę biegać (a zawsze tak lubiłam), zwłaszcza z górki - masakra jakaś . Wieczorami i bez biegania je czuję, Myślałam, że mam osłabione kości po ciąży.

    Czekolada kocham, ale niestety tylko mleczną, a ona nie ma aż tyle magnezu.
    no i widzisz

    Cytat Napisał Magduśka Zobacz post
    Zielona z opuncją i pigwą to moje ulubione

    Madzia, a szukałaś w tych herbaciarniach na wagę? Tam bardzo duży wybór zielonych z wiśnią. Co prawda cena dużo wyższa od sklepowych, ale smak nieporównywalny...
    Kiedyś kupiłam - pycha Ale powiem szczerze... przyznam się Ja to muszę mieć ekspresówkę Dobija mnie ta cała akcja z zaparzaniem liściastych herbat Nie robię w dzbanku, bo nie wypijam. W kubku luzem liści nie znoszę, a jak mam się bawić z zaparzaczem, to dziękuję Wolę torebeczki Mimo, że wiem, że to nie to
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  10. #12210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Jesssu, wciągnęłam się znowu Zamiast od godziny być w robocie (dziecko chore, więc musiałam dziś posiedzieć w domu, ale niania już od godziny u nas), to siedzę tu i klepię z Wami

    To skończy się przymusowym odwykiem, jak zawsze
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  11. #12211
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    Dobija mnie ta cała akcja z zaparzaniem liściastych herbat Nie robię w dzbanku, bo nie wypijam. W kubku luzem liści nie znoszę, a jak mam się bawić z zaparzaczem, to dziękuję Wolę torebeczki Mimo, że wiem, że to nie to
    może taki najprostszy , jest mega łatwy i mało kłopotliwy w użyciu

  12. #12212

    Domyślnie

    Ja w sumie w ćwiczeniach nie jestem świeżynką i wcześniej często chodziłam na zajęcia, stąd wiem jak niektóre ćwiczenia trzeba wykonywać ( np to co piszesz, wypad kolanem do przodu, że kolano musi byc nad stopą, czy inne ćwiczenia) , no poprostu jak dobrze je wykonujesz to czuć mięśnie pracujące, więc mam nadzieję,że ćwiczenie w domu mi nie zaszkodzi... wszystko w umiarze. Napewno na siłowni jest lepiej, ale kurcze no ja nie lubię siłowni Nawet nie wiem za co i w jakiej kolejności miałabym się zabrać jak tam wejdę... Nie wiem, może jak byłam kilka razy to źle trafiłam... Tej wypowiedzi Chodakowskiej nie słyszałam, jedno jest pewne, ważne JAK wykonuje się te ćwiczenia,w sensie czy poprawnie.Myślę, że dużo ludzi zabiera się za nie nie mając pojęcia o tym JAK powinno się je właściwie wykonać :/ I tu przydałby się trener personalny Taki co stoi nad tobą z bacikiem i mobilizuje

    Dzięki Dropku, czyli polecasz Mel B? Przejrzę jej treningi, może znajdę coś dla siebie
    Ostatnio edytowane przez Kasia_1982 ; 13-09-2013 o 13:52

  13. #12213
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Kasiu, ja też zawsze pilnuję, żeby przy wszystkich przysiadach kolano było nad stopą, zachowuję kąt prosty, itp., a kolana i tak oberwały .
    No nie wiem dlaczego, na pewno wpływu na to nie miał fakt, że robię któreś ćwiczenie źle.
    Poza tym brzuszki ze "Skalpela" - pisałam to kilkakrotnie u Venus, moim zdaniem bardzo łatwo nadwyrężyć kręgosłup (część szyjną) i w sumie nie wiem, czy tak bardzo ćwiczą mięśnie brzucha czy raczej jest to zestaw na zmęczenie przeciwnika poprzez długie trzymanie głowy nad ziemią.

  14. #12214

    Domyślnie

    Tak,przy skalpelu ja też właśnie się zastanawiam na cholere trzymanie głowy tak długo podniesionej?? Ok,czuć,że brzuch pracuje, ale jednak bardziej pracuje tez kręgosłup szyjny, więc fakt, może być obciążony,jest ryzyko :/ Kurcze no ja też nie wiem czemu jedne osoby skarżą się na jakieś kontuzje,a inne nie? A Ty Ilonko co ćwiczyłaś i z jaką częstotliwością? I czy są efekty? Akurat nie czytałam co pisałyście u Venus, może tam zaglądnę wieczorem.

  15. #12215
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja ćwiczyłam Chodakowską przez 3 miesiące i mój kręgosłup powiedział dość i pewnego pięknego dnia nie mogłam się podnieść z maty do tego stopnia i przez tydzień chodziłam jakbym kij połknęła, a to nie były moje pierwsze w życiu ćwiczenia i niby zwracałam uwagę na wszystko, teraz siłownia 3 razy w tygodniu i już kręgosłup mnie nie boli i wogóle bezproblemowo jest więc jestem zadowolona i nie zmieniam.

  16. #12216
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    No właśnie, ćwiczenia są ok, ale wydaje mi się, że powinny być przeplatane jakimiś innymi dla przeciwwagi . Czyli te wszystkie z uniesioną głową, ale pomiędzy nimi jakieś z głową na ziemi + coś na kręgosłup. To samo ćwiczenia, w których eksploatowane są kolana (a jest ich sporo).

    Ja ćwiczę od czerwca ok. 3-4 razy w tygodniu + raz w tygodniu basen, czasami bieganie, rolki (ostatnio nie, bo mnie kolana bolą ).
    Efekty? Na pewno większa wydolność organizmu, poza tym nie widzę. Brzuch po ciąży jak był, tak jest (lekka oponka w dole, ja przed Chodakowską zaliczyłam 6 Weidera, jego stan się trochę poprawił, ale od czasu ćwiczeń z Chodakowską nic), dlatego od dwóch tygodni ćwiczę jednak pilates i jest jakby bardziej płaski, pojawiło się też wcięcie w talii. Kilogramy nie ubywają (ale też nie jestem na żadnej diecie, jem normalnie, pozwalam sobie na grzeszki i to często ). Ja nie mierzyłam obwodów, itp., ćwiczę, bo lubię i muszę (mam mega niskie ciśnienie, bez codziennych ćwiczeń i kawy po prostu nie funkcjonuję), jednak drastycznych zmian w moim ciele nie ma, mięśni nie przybyło (poza tymi na rękach, ale to od noszenia dziecka ), nadal nie wróciłam do kondycji sprzed ciąży . Jednak na siłowni osiągałam efekty szybciej .

  17. #12217

    Domyślnie

    Ooo,właśnie,pilates w domu,o tym nie pomyślałam ! A ćwiczysz w domu czy chodzisz gdzieś? Muszę poszukać na you tube. Może to faktycznie będzie bezpieczniejsze... Do 6 Weidera się przymierzałam,ale jeszcze nie wypróbowałam,zachęciłaś mnie W sumie z Ch. nie ćwiczyłam dłużej niż 2 tygodnie,więc jest szansa,że jeszcze nic nie nadwyrężyłam...

    Acha,no i diety nie stosuję żadnej, jem poprostu normalnie,staram się zdrowo Też mam bardzo niskie ciśnienie,a po ćwiczeniach czuję sie o wiele lepiej.
    Ostatnio edytowane przez Kasia_1982 ; 13-09-2013 o 15:15

  18. #12218

    Domyślnie

    Kurcze...tez powinnam, sie wziąć za siebie.Z karnetem na siłownię juz zwlekam drugi tydzień.Nie wiem jak Wam ale mi jakaś łatwiej jest sie odchudzac na jesień niż na wiosnę.Polecam jeszcze do picia herbatę Pu-erh ( czerwona) tez wspomaga odchudzanie.Ja zaparzam w dzbanku i popijam przez cały dzień.Jesli ktoś ma problem z zatrzymywaniem sie wody w organizmie swietnie działa herbata z pokrzywy.Magda spróbuj sie przekonać do herbat lisciastych są naprawdę bardziej wartościowe niż ten proszek w saszetkach(expresowki)

  19. #12219

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    Ale powiem szczerze... przyznam się Ja to muszę mieć ekspresówkę Dobija mnie ta cała akcja z zaparzaniem liściastych herbat Nie robię w dzbanku, bo nie wypijam. W kubku luzem liści nie znoszę, a jak mam się bawić z zaparzaczem, to dziękuję Wolę torebeczki Mimo, że wiem, że to nie to
    Cześć, Magda! Miło Cię znowu zobaczyć na forum. Jeśli nie chce Ci się bawić w zaparzacze, to polecam jednorazowe torebki do parzenia:


    do kupienia w stacjonarnych sklepach z herbatą na wagę lub w necie, np. tutaj. Tylko nie daj się skusić na zaparzacz materiałowy wielorazowego użytku! Coś okropnego. Po pierwszym zaparzeniu wyrzuciłam, bo wyglądał jak stara, przenoszona skarpeta .

    Te papierowe torebki mamy stale na wyposażeniu, w różnych rozmiarach (takie na filiżankę i takie na dzbanek), bo herbatę pijemy w ogromnych ilościach i nigdy nie chce nam się babrać z myciem zaparzacza po parzeniu. A tutaj torebkę z fusami wyrzucasz i po sprawie. Smak herbaty liściastej i wygoda ekspresówki.

  20. #12220

    Domyślnie

    Barbe-cue - GE-NIAL-NE!!! Dzięki.

    To ja ja się tyle lat męczę z fusami w dzbanku, czy fusami w zaparzaczu koniec z tym, jesień zapowiada się wspaniale

Strona 611 z 621

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony