dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie ile kosztuje kura? :)

    tzn. ile kosztuje nioska... znaczy na ile wycenić stratę po niosce? sąsiadka nie chce powiedzieć ile powiedzieć. ponoć dobrze się niosła. jakieś typy, sugestie...

  2. #2

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    kurde tylko tyle??? wstyd tyle dać. a może ktoś wie na ile wycenić taką stratę?

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Rozjechałeś, czy Twój pies zadusił?
    Proponuję oddać nioskę w naturze + butelczynę na zgodę.
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  5. #5

    Domyślnie

    tez tak mysle
    lepiej pojechac na targ i odkupic kure(dwie?),zeby oszczedzic sasiadce drogi
    poza tym patrzac na cene,to sasiadka gotowki moze nie chciec przyjac,tak zwyczajnie grzecznosciowo...

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    tylko nie myl kury z kogutem

    a jak chcesz zrobić frajdę, to droższe kury też istnieją
    http://allegro.pl/kogut-karzelek-lap...447439562.html
    http://allegro.pl/kochiny-olbrzymy-k...438350180.html
    Są też po 200
    Podobno bardzo dobrze niosą orpingtony .....

  7. #7

    Domyślnie

    o ile sasiadka bedzie umiala docenic taki prezent
    zeby nie powiedziala"panie...costa mi tu za cudoka przyniesly,zabierajta to se do swoi chalupy"
    przepraszam jakby co siasiadke

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    no racja... jakby przeliczyć to co proponuje amika to za kurę mogę dać 20 jajek po 70 gr. sie sąsiadka nie ucieszy. tak myślałem 40 dychy jej podrzucić... kurde szkoda, że kobita w wieku moich rodziców bo bym coś w naturze pomyślał. hmmm ale córkę ma niczego i w dodatku wolną

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    idz na rynek, kup dwie młode kurki (ale wypierzone, żebyś z kogutem nie pomylił ) i już
    Nawet u mnie czyli w mieście, nie ma problemu z kupnem kur
    Albo jeszcze lepiej - poświęć się, weź babkę na rynek, niech sobie sama kupi a ty zapłacisz. przy okazji sobie zakupy zrobi i transport wraz z silą noszącą za friko będzie miała i już jest baza do dobrych stosunków sąsiedzkich...

  10. #10

    Domyślnie

    ile kosztuje kura?
    to zalezy, czy zywa, czy spłaszczona kołem...

  11. #11

    Domyślnie

    Kup dwie kury, to i bez butli się wtedy obędzie, a i sąsiadka będzie zadowolona..

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    A wogóle co się z tą kurą stało? Pies, samochód? Czy obiad na szybko

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    a kura miała może dzieci lub inną rodzinę bo jeszcze rentę przyjdzie Ci płacić
    Dziennik Karii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157129
    Komentarze http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157130
    dom piętrowy 155m2+nieogrzewany garaż w gruncie, pompa ciepła 6,4 kW; WM-Brink Renowent, GWC żwirowy, solary płaskie, okna 0,6; ocieplenie: ściany 33cm szary styropian, płyta fundamentowa styropian biały 20cm +8 cm, strop 63cm wełny cieplejszej, ściany 24cm siporex jakiś podły

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    No właśnie. Najbardziej mnie interesuje, co zrobiłeś z kurą

    Kup dorodne dwie żywe kurki, przyozdób kokardkmi, do tego pół litra i będzie ok.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    teraz SAVAGE ma niezly orzech do zgryzienia i musi poswiecic czas,aby zapoznac sie z nieznanym gatunkiem i zglebic temat,
    Fakt, mogą mu królika wcisnąć...

    Po rynku chodzi facet, prowadzący na łańcuchu niedźwiedzia i każdemu sprzedającemu zagląda pod kapelusz, patrząc przenikliwie w oczy. Wreszci ktoś go pyta.
    - Panie, kogo pan szuka?
    - A szukam tego sk....syna, co mi dwa lata temu tego chomika sprzedał!

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    teraz SAVAGE ma niezly orzech do zgryzienia i musi poswiecic czas,aby zapoznac sie z nieznanym gatunkiem i zglebic temat,coby nie zostac na targu oszukanym i zakupic odpowiednie nioski,z ktorymi nie wyleci od sasiadki
    z tym nie jest tak źle. jak byłem mały to babcia nauczyła mnie hmmmm... macać kury, która ma jajko a która nie.

    a z tą kurą to ciekawa historia:
    patrzę przez okno a tu mój naprawdę mały kajtek przyniósł kurę pod furtkę (jeszcze żyła). odpowiedzialność kazała mi się przyznać. w sumie to od tej sąsiadki kupuję jajka. potem jeden sąsiad mówi mi, że widział jak tą kurę lis tarmosił a moja psina ja odbiła. może trza się było nie ujawniać? wyszło by na lisa. ale po prawdzie to wina mojego kundla.

  17. #17

    Domyślnie

    se dziury w siatce załataj kolego, bo jak ta Twoja psina jakiegoś dzieciaka uj..bie , to będziesz miał większe problemy....

    pozdr

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    racja kolego. psa wychowywał mój papcio, znaczy nie wychowywał i teraz są problemy. ogrodzenie załatane ale on ucieka przy otwieraniu bramy podczas wyjeżdżania autem. chyba trza go będzie w kojcu osadzić... sie papcio zapłacze.

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    wczoraj widziałam małego kundla, który przelazł GÓRĄ przez bramę sąsiadów. A ja się zastanawiałam, dlaczego oni go tak ciągle luzem puszczają

    Mały kundel, mnie nie przeszkadza, że sobie chodzi ale boję sie, żeby pod samochód nie wpadł, czasem u nas jacyś idioci jeżdżą, którzy nie wiedzą, ze tu i dzieci i zwierzyna na ulicy się bawi. Pewnie sobie wyobrażają, że w podmiejskiej dzielnicy willowej to nie do pomyślenia hi hi.

  20. #20

    Domyślnie

    Hm.. dlaczego w lisa nie wierzę?
    A z sąsiadką się bracie dogadaj choćby przez wzgląd na jej córkę
    Per Aspera Ad Astra

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony