dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 28
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 547
  1. #281
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    czapkaa

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    196

    Domyślnie

    coś tu cicho... za cicho...

  2. #282

    Domyślnie

    [IMG][/IMG]

  3. #283

    Domyślnie

    [IMG][/IMG]



    [IMG][/IMG]

  4. #284
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    czapkaa

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    196

    Domyślnie

    czy tylko Julia&Greg buduje??

    u nas już po tynkach, czekamy na hydraulika, żeby zrobił podłogówkę i lecimy z wylewkami

    a i skończone szambo tzn oczyszczalnia (mam wrażenie, że my tak jakoś tak nie po kolei, wszystko od końca )

    pozdrawiamy budujących

  5. #285
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mariusztt

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    67-127
    Posty
    46

    Domyślnie

    Cytat Napisał czapkaa Zobacz post
    czy tylko Julia&Greg buduje??

    u nas już po tynkach, czekamy na hydraulika, żeby zrobił podłogówkę i lecimy z wylewkami

    a i skończone szambo tzn oczyszczalnia (mam wrażenie, że my tak jakoś tak nie po kolei, wszystko od końca )

    pozdrawiamy budujących
    Hej Czapkaa,
    u nas właśnie kończą się tynki, za chwilę podobnie jak u Ciebie ogrzewanie i posadzki.
    Ale najciekawsze czyli wykończenie przed nami.
    Może architekt od wnętrz?
    Jak sobie z tym poradzicie?
    My na razie oglądamy i myślimy.
    Chyba wstrzymam budowę żeby dobrze zaplanować środek.
    Jak zaplanowaliście instalacje w kuchni?
    Mieliście projekt kuchni przed tynkami?
    Pozdrawiam
    Mariusztt

  6. #286

    Domyślnie

    Cześć czapkaa i mariusztt !!
    Mam do Was pytanie odnośnie ogrzewania.
    My planowaliśmy dać na dole tylko ogrzewanie podłogowe, ale nasz budowalniec twierdzi, że sama podłogówka nie zda egzaminu (że woda bedzie sie lała po oknach itd.).
    Proszę napiszczie mi jakie wy macie doświadczenia i opinie na ten temat bo ja w dalszym ciągu skłaniam sie tylko do zastosowania ogrzewania podłogowego na parterze.
    Pozdrawiam!
    Julia&Greg

  7. #287
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Smok Sylwia

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    U nas pomału kończą mury. O to kilka zdjęc z naszej budowy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9605.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	66,2 KB
ID:	120295Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9612.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	73,2 KB
ID:	120296Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9609.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	61,4 KB
ID:	120297Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_9615.jpg
Wyświetleń:	46
Rozmiar:	76,9 KB
ID:	120300
    Pozdrowionka
    Ostatnio edytowane przez Smok Sylwia ; 14-06-2012 o 11:34

  8. #288

    Domyślnie

    Witam,
    Po 3 miesiącach poszukiwań projektu domu trafiłem na Szczęśliwą Krainę. Projekt ten optymalnie wpasowuje się układem w działkę i wizualnie nam się podoba. Czy realizatorzy tego projektu wprowadzali jakieś zmiany? Może ktoś powie coś o wadah tego projektu? Mocno myślę nad antresolą/pustką nad salonem tylko niestety odbije się to na powierzchni piętra. Ewentualnie może ktoś zna podobne projekty o trochę większej powierzchni?

    JAki typ ogrzewania zaplanowaliście podczas projektu tego domu? Będę wdzięczny na odpowiedzi - szukanie projektu już trochę męczy, a zawsze mnie to pasjonowało

  9. #289
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Smok Sylwia

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam Jaca4
    My z meżem wybralismy SZK, wykonalismy kilka zmian w projekcie.
    Zrobilismy antresole nad salonem, ogrzewanie podłogowe, Kominek z płaszczem wodnym, okno w spizarce, zamiast pomieszczenia gospodarczego zrobilismy garderobe z małym okienkiem, powiększyliśmy troszke łazienke kosztem szafy w wiatrołapie. Powiększyliśmy okno w kuchni, w pokoju na dole czyli nasza sypialnia zrezygnowalismy z okna balkonowego, tylko okno narozne. Na poddaszu okno w łazience, powiekszenie troszke łazienki , okna dachowe rozmiar większy. Wadą w sumie jest tylko jedna, że nie ma okna na dole w łazience, a tak to jest super domek, bardzo funkcjonalny. A jezeli chodzi o antrrsole, to uwazam ze super sprawa, i tak sa 3 sypialnie a salon optycznie wygląda zupełnie inaczej.
    Także polecam projekt .
    Pozdrawiam. Sylwia

  10. #290

    Domyślnie

    Cytat Napisał Smok Sylwia Zobacz post
    Witam Jaca4
    My z meżem wybralismy SZK, wykonalismy kilka zmian w projekcie.
    Zrobilismy antresole nad salonem, ogrzewanie podłogowe, Kominek z płaszczem wodnym, okno w spizarce, zamiast pomieszczenia gospodarczego zrobilismy garderobe z małym okienkiem, powiększyliśmy troszke łazienke kosztem szafy w wiatrołapie. Powiększyliśmy okno w kuchni, w pokoju na dole czyli nasza sypialnia zrezygnowalismy z okna balkonowego, tylko okno narozne. Na poddaszu okno w łazience, powiekszenie troszke łazienki , okna dachowe rozmiar większy. Wadą w sumie jest tylko jedna, że nie ma okna na dole w łazience, a tak to jest super domek, bardzo funkcjonalny. A jezeli chodzi o antrrsole, to uwazam ze super sprawa, i tak sa 3 sypialnie a salon optycznie wygląda zupełnie inaczej.
    Także polecam projekt .
    Pozdrawiam. Sylwia
    Witaj Smok Sylwia
    Napisz proszę jak powiększyliście łazienke na górze bo ja nie moge tego sobie wyobrazić. Będę wdzięczna za podpowiedz.
    Pozdrawiam

  11. #291
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Smok Sylwia

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam Julia&Greg
    Cięzko mi wytłumaczyc, bo nam zrobił zmiany projektant, musiałabym wam pokazac projekt. Jak bede miała dostęp do skanera to wam umieszcze nasz projekt to sobie zobaczycie
    Pozdrawiam.

  12. #292

    Domyślnie

    Dzięki Smok Sylwia!
    Bedę Ci bardzo wdzięczna za ten scan. Mój prywatny mail to: [email protected]
    Pozrawiam serdecznie

  13. #293

    Domyślnie

    Dzięki Sylwia za wyczerpującą odpowiedź, pozwoliłem sobie odpisać na priv.

    Gdzie budujcie swoje domki SZK ? Ja planuję w okolicach Torunia (Czarne Błoto).

  14. #294
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Smok Sylwia

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Piotrków Trybunalski
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    21

    Domyślnie

    Witam Jaca4
    Podaj mi swoją poczte prywatną, to Ci przesle zdjecia.
    My mamy budowe na etapie zalewania stropu. Projektanrt zrobił nam zmiany na postawie SZk takie jakie chcieliśmy. Antrersola jest nad salonem do drugiego okna w jadalni przed kominem w salonie. komkinek zostaje w tym samym miejscu co był. Z pomieszczenia gospodarczego zrobilismy garderobe, bo zbędne dla nas to pomieszczenie przy tak duzej kotłowni i garazu. Okna dachowe zostaja w takim samym miejscu tylko o rozmiar większe, nad antresola zostaja dwa okna dachowe otwierane na wajche.....Łazienka na gorze jest większa, ale to projektant nam pozmieniał. Musiałabym przesłac projekt wam, ale jak narazie nie mam dostapeu do skanera. Postram sie przesłac w tym tygodniu, to sobie dokładnie zobaczycie.
    W razie jakis pytan prosze o kontakt. Domek jest bardzo funkcjonalny, a my z mezem tez bardzi długo szukaliśmy i to po jakims czasie bardzo męczy, także was rozumiem.
    My budujemy sie 3 km przed Piotrkowem.
    Pozdrawiamy serdecznie.

  15. #295

    Domyślnie

    Witajcie!
    Mam pytanie do wszystkich forumowiczów. Czy ktos z Was ma juz może koncepcje aranżacji kuchni?????
    Wiem, że niektórzy z Was likwidowali spiżarnie, a niektórzy zostawili tak jak jest w projekcie.
    Ja cały czas rozważam zlikwidowanie spiżarni i powiększenie kuchni, chociaż z drugiej strony spiżarka to potrzebne pomieszczenie. Juz sama nie wiem. Kuchnia nie jest zbyt duża więc aranżacja, rozmieszczenie sprzętów i mebli kuchennych musi byc naprawde przemyslana żeby całość wyszła i fajnie i przede wszystkim funkcjonalnie. Proszę podzielcie się swoimi pomysłami.
    Pozdrawiam wszystkich !!!
    Jula

  16. #296

    Domyślnie

    Czekając na Wasze podpowiedzi odnośnie aranżacji kuchni, przesyłam kilka zdjęć z aktualnego stanu naszej budowy
    [IMG][/IMG]
    Ostatnio edytowane przez Julia&Greg ; 01-07-2012 o 21:13

  17. #297

    Domyślnie

    [IMG][/IMG]

    a to wiecha, którą budowlańcy zamiast na dachu to postawili po wylaniu stropu, hehe
    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

  18. #298
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tylor

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Osiek/Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    34

    Domyślnie

    http://imageshack.us/photo/my-images/846/dsc07808z.jpg/

    Witam wszystkich po dłuższej przerwie,
    Jak widać na załączonym obrazku nasza chatka ma już oknai skończony dach.
    Jesteśmy na etapie kończenia instalacji elektrycznej -a na dniach rozpoczną się prace hydrauliczne.
    Niebawem posadzki.
    Pozdrawiam wszystkich
    Tylor
    Ostatnio edytowane przez tylor ; 15-07-2012 o 18:41

  19. #299

  20. #300
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tylor

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Osiek/Lubin
    Kod pocztowy
    59-300
    Posty
    34

    Domyślnie


Strona 15 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony