dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 70

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał dom-zrb Zobacz post
    rosomakx4 napisz mi jaka jest powierzchnia podsiąkającej posadzki, czy bardziej nachodzi ścianami czy dołem, w jakim tempie nachodzi woda, jaki będzie jej max poziom jeśli nie pompujesz itd. Napiszę ci wtedy jak ja bym to wykonał.

    Cena tego izomuru jest z czapki, niby PL producent a taka cena. Używam iniektów Schomburga - Aquafin F gdzie katalogowo jest ok 10zł/kg przy zużyciu 15-17kg/m2 przekroju muru.
    Popieram, cena z czapki zupelnie, nie zwiazana z tym co mamy na rynku.
    Zaintereseuje sie w tygodniu tymi materialami.
    Obawiam sie jednak ze przy tylu niejasnosciach nie zaryzykuje, chociaz wyprobowac mozna.
    dom-zrb zapraszam do wspolpracy odezwij sie na prv
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    rosomakx4

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    564

    Domyślnie

    dom-zrb


    rosomakx4 napisz mi jaka jest powierzchnia podsiąkającej posadzki, czy bardziej nachodzi ścianami czy dołem, w jakim tempie nachodzi woda, jaki będzie jej max poziom jeśli nie pompujesz itd. Napiszę ci wtedy jak ja bym to wykonał.
    Powierzchnia piwnicy ok 30m2, ale zaczne od początku
    W tej chwili wygląda to tak że we wtorek zakopuję zbiornik w którym zamierzam magazynować wodę z opadów, tym samym spora jej część zniknie z okolic piwnicy, dach ma 297 m2,
    Do tej pory woda leciała prosto w drenaż który ma odejście tylko do studni chłonnej, jakieś 2 kubiki po większych opadach, roztopach wode moge pompować 2-3 razy dziennie,
    Przy "małej powodzi" na dworze woda wlewa się w paru miejscach przez łączenie fundamentu ze ścianą z litego betonu B25W8 , i w jednym rogu prawie cały czas, ten róg zamierzam odkuć od środka i zabezpieczyć np cx55 i zobacze czy uda się odkopać to we wtorek i zabezpieczyć od zewnątrz.
    Natomiast sama woda prawdopodobnie podchodzi w większości z podłogi, i troche ze ścian, w tej chwili bez pompowania od ok miesiąca mam jakieś 5-10 cm wody na ok 25m2

    Mój plan
    Zbiornik + odkopanie najgorszego rogu celem izolacji zewnętrznej
    odkucie tego rogu i użycie czegoś jak CX55
    z racji na to że beton na podłodze jest bardzo nierówny chciałbym to czymś wstępnie wyrównać
    Na to albo papa albo coś mineralnego, pytanie co , na pape oczywiście wylewka
    Ściany są wilgotne, prawdopodobnie z racji na wilgoć w powietrzu , nie widac wody tylko mokry beton( prócz miejsc z przeciekami)

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rojan-58
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-436
    Posty
    163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Popieram, cena z czapki zupelnie, nie zwiazana z tym co mamy na rynku.
    Zaintereseuje sie w tygodniu tymi materialami.
    Obawiam sie jednak ze przy tylu niejasnosciach nie zaryzykuje, chociaz wyprobowac mozna.
    dom-zrb zapraszam do wspolpracy odezwij sie na prv
    Ja nie wymyśliłem z czapki ani z kosmosu proszę sobie sprawdzić jakie są ceny hurtowe jak kosztują w detalu,jaka jest sprzedaż tego Izomuru w polsce ,a warto się przypatrzyć,nie udawajcie że tego nie znacie bo od 1983r jest w produkcji.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rojan-58
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-436
    Posty
    163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    To się interesuj tym produktem,bo jak go nie znasz,to tak to wygląda ,że piszesz coś a nie znasz tego tematu.Chyba będe musiał z szefem muratora pogadać,dlaczego mnie tak dołujecie,a ja tylko chciałem coś przekazać.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał rojan-58 Zobacz post
    To się interesuj tym produktem,bo jak go nie znasz,to tak to wygląda ,że piszesz coś a nie znasz tego tematu.Chyba będe musiał z szefem muratora pogadać,dlaczego mnie tak dołujecie,a ja tylko chciałem coś przekazać.
    lol....
    po 1 odpisales chyba nie w tym watku znowu... przegladarka i forum to rzeczywiscie skomplikowane narzedzia
    Po 2.. no teraz to dowaliles z tym tekstem...
    po 3 - A kto Cie doluje?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony