dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1052 z 3107
Pokaż wyniki od 21.021 do 21.040 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #21021

    Domyślnie

    Magda Ty jak celebrytka szybko do pracy wrócisz.

    Mnie to zawsze one zaskakują urodza i po 2 tygodniach zero brzucha i super wygląd jak one to robią????

    Reni ty mnie pocieszasz

  2. #21022

    Domyślnie

    Mirka nie wiem bo mam brzuch do dziś
    wracam bo w domu oszaleję - i jak wrócę zmęczona to zrobię więcej dobrego z dzieckiem niż siedząc w domu.
    Oczywiście zero gotowania itp.

    Adiqq pewnie od IQ

  3. #21023
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    kilka dni temu wrzucałam linka do wywiadu z nimfomanką. Partner u niej nie daje rady . To musi być straszne....
    Ale ona nie jest nimfomanką Partner też nie Po prostu tak chcą/lubią/potrzebują. To bardzo spokojni ludzie. Zupełnie nie podejrzewałabym ich o taki temperament w łóżku


    Reniu, tak, jakoś tak będzie. Nie wiem dokładnie ile są po ślubie, ale najstarsza córka ma koło 18-19 lat więc tak pewnie koło 20 będą.

  4. #21024

    Domyślnie

    ja wróciłam do pracy po synie po 4 dniach od powrotu ze szpitala

  5. #21025
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    wiecie co ja też wczoraj o tym myślałam i tak nie poczułam, tzn , ze najlepsze co mi wyszło to dzieci
    Ja też tak nie czuję . Mam nadzieję, że najlepsze przede mną. Bo jak za mną - to co? Odchowam dziecko i czas do grobu?

    Druga kwestia jest taka, że jakbym całkowicie zrezygnowała ze swojego życia, to on i tak tego nie doceni. Tzn. ja bym nie doceniła, gdyby matka zrezygnowała dla mnie np. z pracy zawodowej. Dzieci są samolubne - muszą być (żeby przetrwać), ale trzeba im przecież pokazać, że mama to też człowiek, ma swoje potrzeby, życie poza nim... A może nie?

    Kiedyś przeczytałam takie zdanie (gdzieś w internecie, na jakimś forum dla matek): "Najlepsze co mi w życiu wyszło, to karmienie piersią". Pomyślałam sobie: "Jakie beznadziejne życie ma ta osoba?".

  6. #21026
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    adiqq - dostalismy takie zalecenia w klinice - raz na 2-3 dni. Chodzi nie o ruchliwośc a o ich ilośc, dojrzewawnie itd.
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  7. #21027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    ja wróciłam do pracy po synie po 4 dniach od powrotu ze szpitala
    Reni - mistrz .

  8. #21028

    Domyślnie

    "Najlepsze co mi w życiu wyszło, to karmienie piersią".
    jezu nigdy bym tak nie pomyślała

  9. #21029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Moja matka też szybko wróciła - nawet trzech miesięcy nie miałam .
    Ale ja byłam drugim dzieckiem. Z bratem dłużej siedziała (choć też nie za długo, chyba nawet nie pół roku). Widocznie niedaleko pada jabłko od jabłoni i w moim klanie kobieta nie spełnia się tylko poprzez wychowanie dzieci .

  10. #21030

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Reni - mistrz .
    wiesz dlaczego? panicznie bałam się zamknięcia w 4 ścianach i tego uwiązania do dziecka 24 h na dobę

  11. #21031

    Domyślnie

    a ja nawet nie napisałam

    Ilona ja się pogubiłam - w czym się realizujesz albo chcesz realizować?

  12. #21032

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Moja matka też szybko wróciła - nawet trzech miesięcy nie miałam .
    Ale ja byłam drugim dzieckiem. Z bratem dłużej siedziała (choć też nie za długo, chyba nawet nie pół roku). Widocznie niedaleko pada jabłko od jabłoni i w moim klanie kobieta nie spełnia się tylko poprzez wychowanie dzieci .
    ja z córką siedziałam 3 miesiace, zaraz po macierzyńskim wróciłam do pracy ale też musiałam wrócić, z synem pragnęłam wrócić

  13. #21033

    Domyślnie

    Ja nie miałam do czego wracać i w sumie urlop wychowawczy był tez takim zabezpieczeniem.w trakcie szukałam pracy zreszta do dziś i zawsze mam to samo,te samo pytanie i wiem juz jak bedzie odpowiedź.Chyba mieszkam nie w tym regionie kraju u nas jeszcze zacofanie.Co idę na rozmowę to się cieszę a później rozczarowuję

  14. #21034
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Ogólnie - ja tego nawet nie rozpatruję w kategoriach: wyszło mi. Dziecko to osobny byt. Wyszedł sam sobie. Moja rola była w tym niewielka. Raczej przypadek losowy (że ma te cechy, a nie inne). Nie wiem, może ze mną coś nie tak, częściej spotykam kobiety, które mówią, że dziecko to najlepsze, co im wyszło.

  15. #21035

    Domyślnie

    Ja nie miałam do czego wracać
    to bardzo zmienia postać rzeczy

  16. #21036

    Domyślnie

    Ilonka to jak tak samo uważam, samo urodzenie, no wybaczcie każda potrafi, ale wychować szczęśliwe dziecko to jest sztuka

  17. #21037
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magda_lena85 Zobacz post
    a ja nawet nie napisałam

    Ilona ja się pogubiłam - w czym się realizujesz albo chcesz realizować?
    No nie wiem, Magda, mam kilka planów na życie. Zawodowe np. Chciałabym pozwiedzać też kawał świata - z dzieckiem czy bez. Być kobietą . Myślałam, że fajnie tak ze dwa lata z dzieckiem posiedzieć w domu. Dużo kobiet tak robi i są szczęśliwe.

    Mirka, ja też nie mam przedłużonej umowy o pracę . Ogólnie myślę, że teraz młode kobiety przez ten roczny macierzyński w ogóle nie znajdą pracy .

  18. #21038
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Hippek
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    CO: 15kkWh/sezon
    Dzielnica
    Żytomierz
    Posty
    2.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    ruchliwośc plemników to pewnie sprawa indywidualna, zależąca od wielu czynników, dużo bardziej skomplikowana... a nie zależąca tylko od częstotliwości współżycia...
    jaki pan, taki kram...
    Cytat Napisał Pyxis Zobacz post
    "U mnie juz sie w nocy sporadycznie pompa wlaczala, ale to chyba jeszcze za malo, zeby odtrabic otwarcie sezonu grzewczego." "Widze "zatkalo kakalo""

  19. #21039

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    No nie wiem, Magda, mam kilka planów na życie. Zawodowe np. Chciałabym pozwiedzać też kawał świata - z dzieckiem czy bez. Być kobietą . Myślałam, że fajnie tak ze dwa lata z dzieckiem posiedzieć w domu. Dużo kobiet tak robi i są szczęśliwe.

    .
    chyba nie wiem co to za uczucie nie być/ nie czuć się kobietą Ilona - nie umiałabym tak
    dla mnie to poświecenie które nie ma nic współnego ze szcześciem z powodu wychowywania dziecka.

  20. #21040
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Hippek
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    CO: 15kkWh/sezon
    Dzielnica
    Żytomierz
    Posty
    2.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Mirka, ja też nie mam przedłużonej umowy o pracę . Ogólnie myślę, że teraz młode kobiety przez ten roczny macierzyński w ogóle nie znajdą pracy .
    wtedy możesz pozwiedzać świat czy poświęcić się hobby
    Cytat Napisał Pyxis Zobacz post
    "U mnie juz sie w nocy sporadycznie pompa wlaczala, ale to chyba jeszcze za malo, zeby odtrabic otwarcie sezonu grzewczego." "Widze "zatkalo kakalo""

Strona 1052 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony