dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 115 z 3107
Pokaż wyniki od 2.281 do 2.300 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #2281

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    Reni i co nic Ci się z nią nie dzieje?jak często ją konserwujesz?jesteś nadal zadowolona?
    tylko olejuję około raz na dwa miesiące, nic się nie dzieje i jestem mega zadowolona

  2. #2282

    Domyślnie

    Cytat Napisał deyah Zobacz post
    Witam Reni pięknie u Ciebie!!
    chciałam zapytać skąd masz taką piękną misę/paterę z wyciętymi kołami w salonie na stoliku kawowym?
    witam serdecznie to patera z Bo concept, była cholernie droga ale mnie się udało na wyprzedaży kupić za pół ceny, dziś już niedostępna

  3. #2283
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar mymysteryy
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Jaworzno
    Posty
    101

    Domyślnie

    Najpierw grzecznie się przywitam

    wątek przeczytałam od deski do deski i powiem krótko: DOM MARZENIE !!!!

    jeśli pozwolisz dołączę do grona "podglądaczy" (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) postępów w urządzaniu
    zaczynam się wykańczać ... wbrew pozorom to przyjemny stan

  4. #2284
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Pomęczę jeszcze o drewnianą podłogę Reni czy użyto specjalnego kleju , czy tak jak do innego pomieszczenia- bo są to zwykłe klepki parkietowe? a jakiego oleju używasz?

  5. #2285

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    Pomęczę jeszcze o drewnianą podłogę Reni czy użyto specjalnego kleju , czy tak jak do innego pomieszczenia- bo są to zwykłe klepki parkietowe? a jakiego oleju używasz?
    Basia mogę tak mówić? klej użyłam wakol dwuskładnikowy (chyba nr 460, ale musiałabym dokładnie sprawdzić) do deski litej, a olej na dzień dzisiejszy stosuje z Barlinka, tak to są klepki ale o wymiarach 9cm szer i 150 cm dlugość, grubość 2 cm
    Ostatnio edytowane przez reni1980 ; 25-08-2011 o 21:28

  6. #2286

    Domyślnie

    mymysteryy witam serdecznie i zachęcam do oglądania

  7. #2287

    Domyślnie

    dzięki! szkoda bo jest naprawdę piękna (patera) i wygląda porządnie.

  8. #2288
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Basia mogę tak mówić? klej użyłam wakol dwuskładnikowy (chyba nr 460, ale musiałabym dokładnie sprawdzić) do deski litej, a olej na dzień dzisiejszy stosuje z Barlinka, tak to są klepki ale o wymiarach 9cm szer i 150 cm dlugość, grubość 2 cm
    Reni zdecydowanie wolę Basia niż Barbara jest mi miło że tak się do mnie zwróciłaś.Dobrze pamiętam , Ty w swoim dzienniku pisałaś że nie lubiłaś w dzieciństwie swojego imienia a teraz już ok.To pamiętam, ale nie pamiętam co pisałaś na temat drewnianej podłogi i stąd tyle pytań-a ciężko znaleźć po raz kolejny.
    Reasumując :
    na podłodze w łazience masz klepki parkietowe merbau- nie żadna deska trzywarstwowa?
    olejowane
    jesteś zadowolona
    ogrzewanie wodne podłogowe
    nie rozsycha się?
    podłoga ciepła zimą?
    lubisz już swoje imię
    masz piękny dom
    a taras uff szkoda gadać-każdy chce go mieć

  9. #2289
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    reni, z pytankiem spieszę... Mąż mój prawdopodobnie w środę/czwartek będzie w Twoich okolicach. Jeśli wyjazd się potwierdzi, byłabyś w stanie podjechać w środę wieczorem do Tych? Mąż będzie w hotelu, mogłabyś stamtąd krzesełka odebrać...

  10. #2290

    Domyślnie

    Basia wszystkie pytania na tak, dokładnie to mam

    http://www.dlh-poland.com/sitecore/c...logi_lite.ashx

    12 pozycja pierwsza kolumna Merbau Elegance duży rozmiar


    anna było by super tak to zalatwić, oczywiście ze podjadę

  11. #2291
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcinka78

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    3

    Domyślnie

    Dzień dobry reni1980,

    Mam pytanie odnośnie Twojej drewnianej elewacji czy ona odstaje od tynku? Na zdjęciu tego wyraźnie nie widać a mam wrażenie jakby deski dotykały tynku strukturalnego. Krokwie pod deskami elewacyjnymi są nabite bezpośrednio na styropian, siatkę i klej (strona 10 ) ?
    Jak można to czy możesz umieścić zdjęcie wykończenia elewacji drewnianej od strony okna (jak tam to jest wykończone w Twoim przypadku).
    Dziękuję

    P.S Domek rewacja. Gratuluję

  12. #2292

    Domyślnie

    Reni i jak, obraz nabrał mocy urzędowej czy nie? Chwal się
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  13. #2293

    Domyślnie

    tak, tak rere obraz wisi ale tylko dlatego ,że gości miałam w sobotę

  14. #2294

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    obraz wisi
    To ja się pytam gdzie fotki!!! Hę?
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  15. #2295
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    No właśnie - gdzie fotki ??
    "szarak pod lasem"... - Mieszkamy od 6 stycznia 2012 !!!!



    dziennik i komentarze do Szaraka czyli 2 w 1...

  16. #2296

    Domyślnie

    dziewczynki kochane jutro cyknę, dziś cały dzień kiepskawo się czuję bo poszłam spać dopiero nad ranem, a tak na marginesie wiecie, że mój kibelek malusi jest i trudno cyknąć fajne zdjęcie

  17. #2297

    Domyślnie

    Oj tam, oj tam... dałaś radę poprzednio to i teraz daj radę. Wypoczywaj a jutro poprosimy o focie
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  18. #2298
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    dziś cały dzień kiepskawo się czuję bo poszłam spać dopiero nad ranem
    Coś piła i z kim

  19. #2299

    Domyślnie

    Obraz super!!! Ale namieszałam z tym kurzem. chodziło oczywiście o grzejniki kanałowe. Ale jak czytam to większość z Was ma wszędzie podłogówkę, nawet na piętrze i również pod deskami. Czy zimą to ogrzewanie daje rade czy dogrzewacie kominkami? Pytam bo deska nie oddaje ciepła jest izolatorem, więc może lepsze będzie ogrzewanie w ścianie?! (a kurzyć zawsze się będzie to wiadomo, chodziło raczej o względy estetyczne)
    poszukujemy idealnego domu dla nas

  20. #2300

    Domyślnie

    Cytat Napisał hanah78 Zobacz post
    Obraz super!!! Ale namieszałam z tym kurzem. chodziło oczywiście o grzejniki kanałowe. Ale jak czytam to większość z Was ma wszędzie podłogówkę, nawet na piętrze i również pod deskami. Czy zimą to ogrzewanie daje rade czy dogrzewacie kominkami? Pytam bo deska nie oddaje ciepła jest izolatorem, więc może lepsze będzie ogrzewanie w ścianie?! (a kurzyć zawsze się będzie to wiadomo, chodziło raczej o względy estetyczne)
    daje radę i to bez problemu, ja dogrzewam kominkiem ale dlatego ze w domu powinien byc i miło przy takim posiedziec, ale jak by go nie było to podlogówka daje radę nawet na drewnianej podłodze, jesli chodzi o drewno to wiele osób juz udowodniło że drewno na podłogówce to super sprawa i wcle nie jest zimno, ja stoję na płytce czy na drewnie nie widze różnicy, takze ja moge tylko polecić ,że podlogówka jest super

Strona 115 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony